Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Apple viedtālrunis iPhone ir viens no pasaulē pieprasītākajiem produktiem. Ir skaidrs, ka arī rūpnīcas darbinieki zina, cik populāra ir šī ierīce, it īpaši Ķīnā.

Dejians Zengs, kurš ir Ņujorkas universitātes students, 6 nedēļas strādāja slepenajā iPhone fabrikā Šanhajā un skaidro, ko rūpnīca ir gatava darīt, lai novērstu informācijas noplūdi, jo tajā brīdī darbinieki jau bija pārgājuši uz darbu pie jaunākā Apple produkta – iPhone 7.

Turpinot ražot iPhone 6S, tika izveidotas jaunas infrastruktūras “grupas” iPhone 7 līnijas izstrādei, kas tika turēta noslēpumā. Strādnieki tajā brīdī no rūpnīcas tika pārvietoti uz citu substanci, lai varētu tikt uzcelta jaunā montāžas līnija pirms darbinieku pārvākšanās atpakaļ.

Runājot par tālruņu drošību un zādzību novēršanu, darbinieki bija nodrošināti ar slēgtām telpām un skapīšiem. Kur bija nepieciešams atstāt savus tālruņus un visus metāla priekšmetus, kā arī bija nepieciešams pārģērbties. Vēlāk, lai paaugstinātu drošību, tika ieviestas drošības kartes, sejas atpazīšanas tehnoloģijas, un metāla detektori.

Vēl students norādīja, ka augsta līmeņa vadītāji tomēr varēja ienest savus tālruņus rūpnīcās, nereti nodrošinot informācijas noplūdi par gaidāmajiem iPhone modeļiem. Lai arī darbnīcās bijušas kameras, ir bijuši dažādi gadījumi, kad darbinieki ir mēģinājuši no rūpnīcas iznest tālruņus, taču ir tikuši pieķerti.

Vairāk par Ņujorkas universitātes studenta pieredzi Šanhajā vari lasīt Šeit.

Saistītās tēmas: DrošībainformācijaiphonerūpnīcaStāsti

Izsaki savu viedokli