Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

No 18. septembra Latvijā pieejama unikāla tehnoloģiju platforma “WePrintSmarter”, kuras tīmeklī balstītais pakalpojums “SmartSupplies” pilnībā automatizē toneru un tintes kasetņu pasūtīšanu un piegādi visu zīmolu parastajiem un daudzfunkcionālajiem printeriem.

Izmantojot “SmartSupplies”, drukas ierīču tālākpārdevēji saviem klientiem var nodrošināt ērtu servisu, kas ļauj būtiski atvieglot printeru pārvaldību. Savukārt tālākpārdevēji var padarīt efektīvāku savu darbu un gūt papildu peļņu.

SIA “ALSO Latvia” izpilddirektors Juris Ducens uzsver: ““ALSO” izstrādātās inovatīvās platformas dod jaunas iespējas tālākpārdevējiem. “WePrintSmarter” ļauj piegādātājiem un tālākpārdevējiem optimizēt klientu printeru parku un drukas izejmateriālu pārvaldību, izveidojot nepārtrauktu izejmateriālu pasūtījumu plūsmu no ikviena šim pakalpojumam reģistrētā klienta. Savukārt tālākpārdevēju klienti var iztikt bez atsevišķu preču pasūtīšanas no tālākpārdevēja tīmekļa veikala. Tāpat klientiem nevajag atcerēties katra printera kasetņu preču kodus.”

Pieteikšanās pakalpojumam “SmartSupplies” un tā izmantošana ir par brīvu. Pēc reģistrēšanās klients var jebkurā diennakts laikā 24/7 režīmā lietot portālu “SmartSupplies”, kur viņš var aplūkot informāciju par visiem printeriem savā tīklā. Portālā var sekot katra printera tonera vai tintes kasetnes izlietojuma līmenim. Platforma tālākpārdevējiem rada jaunas biznesa iespējas, jo viņi printeru tīklā var konstatēt un piedāvāt klientiem jaunus un efektīvākus drukas risinājumus.

Pakalpojums “SmartSupplies” sniedz iespēju tālākpārdevējiem vai viņu klientiem printeros aktivizēt pilnībā automātisku drukas izejmateriālu pasūtījumu izveidošanu un to izpildi. Kad tīklā savienoto printeru tonera vai tintes kasetņu resurss ir tuvu beigām, platforma automātiski izveido pasūtījumu, kuru “ALSO” uzreiz nosūta klientam tālākpārdevēja vārdā. Nav nekādu sarežģītu līgumu, un klienti maksā tikai par to, ko viņi saņem.

“WePrintSmarter” no 2017. gada sākuma ir jau sekmīgi ieviests arī virknē citu Eiropas valstu — Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Austrijā, Vācijā, Šveicē, Francijā, Lietuvā un Igaunijā.

Smart Supplies – mūsdienīga printeru pārvaldība

Vairs nekādu raižu par savlaicīgu toneru un tintes kasetņu pasūtīšanu kopā ar WePrintSmarter – SmartSupplies! Uzziniet vairāk – ej.uz/besmart

تم نشره بواسطة ‏‎Weprintsmarter‎‏ في 27 سبتمبر، 2017

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.weprintsmarter.com vai vērsieties pie sava “ALSO” menedžera.

Saistītās tēmas: printeriweprintsmarter

Izsaki savu viedokli