Aktuāls

”Netflix” otrā ceturkšņa laikā pievienojušies 5,2 miljoni jauni klienti

Datori, IT, bizness

”Samsung” pārstrādās 157 tonnas metālu no ”Galaxy Note 7” viedtālruņiem

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

Kompānija Apple jau aprīlī plāno atvērt savu jauno “mītni” un parku ar nosaukumu Apple Park. Kamēr projekts, kas atradīsies Kalifornijā, vēl ir tikai attīstības stadijā, Apple ir sniedzis video ieskatu tajā, kā pavisam drīz izskatīsies 5 miljardus vērtais biznesa un izklaides parks. 12 000 kompānijas darbiniekiem būs nepieciešami aptuveni 6 mēneši, lai pārvāktos uz jauno 175 akrus plašo kompleksu, kas tiek veidots kā kosmosa kuģis.

Sākotnēji kā Stīva Džobsa ideja, Apple Park atradīsies 2,8 miljonu kvadrātmetru plašas telpas, kuras aptvers pasaules lielākie izliektā stikla paneļi.

Jaunā auditorija ietver 1000 sēdvietas, un tā atradīsies uz pakalna, no kura būs redzama galvenā ēka un apkārtējās ēkas. Apple Park atradīsies Apple Store veikals, kafejnīca, apmeklētāju centrs, pētniecības un attīstības centrs, kā arī plašs fitnesa centrs Apple darbiniekiem. Jaunās telpas tiks darbinātas ar 17 megavatu jumta saules baterijām, padarot to par vienu no lielākajām saules enerģijas iekārtām pasaulē. Kompānija tāpat arī plāno izmantot dabisko ēkas ventilāciju un prognozē, ka apsildīšanai nebūs nepieciešama apkure vai gaisa kondicionēšana deviņu mēnešu garumā.


Resursi: TheVerge

Saistītās tēmas: appleBiznesa centrs

Izsaki savu viedokli