Aktuāls

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

”Asus” laiž klajā veselus piecus jaunus ”ZenFone” ar duālajām kamerām

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

Nokia un Apple ir nolēmuši savas juridiskās problēmas nolikt malā, parakstot kopīgu darījuma līgumu par vairāku gadu patenta licenci.

Saskaņā ar vienošanos, Nokia nodrošinās “konkrētus tīkla infrastruktūras produktus un pakalpojumus Apple kompānijai,” bet Apple kompānija savos veikalos atsāks tirgot Nokia digitālās veselības produktus, kas agrāk atradās zem Withings zīmola. Detalizēta informācija par konkrētām precēm un pakalpojumiem gan vēl nav minēta. Apple paziņojumā tika sacīts, ka abas kompānijas arī pētīs turpmāko sadarību digitālās veselības iniciatīvās un “regulāri samiti starp Nokia un Apple pārstāvjiem nodrošinās efektīvas attiecības, kas nāks par labu abām pusēm un to klientiem.”

Decembrī Nokia iesniedza vairākas sūdzības pret Apple Vācijā un Teksasā, apgalvojot, ka kompānija ir pārkāpusi virkni no Somijas uzņēmuma patentiem. 2011. gadā Apple vienojās par licenci, kas aptver noteiktu skaitu no Nokia Technologies patentiem uz trīs gadiem. Tajā pašā laikā Nokia piederēja vairākas tirgus daļas šajā nozarē nekā relatīvajam jaunpienācējam Apple.

Atsaucoties uz parakstīto biznesa vienošanos, Apple galvenā amatpersona Džefs Viljams (Jeff Williams) teica: “Mēs esam apmierināti ar to, ka šādā veidā savu strīdu spējām atrisināt un mēs ceram paplašināt savas biznesa attiecības ar Nokia.”


Resursi: Wired

Saistītās tēmas: applebiznessnokiapakalpojumiproduktisadarbība

Izsaki savu viedokli