Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viedās tehnikas ražotājs ”Apple” šovasar varētu pieteikt karu mājas balss asistentiem ”Amazon Echo” un ”Google Home”. Slavenais ”Apple” analītiķis Mins Čikvo, kurš iepriekš precīzi prognozējis virni ”Apple” ierīču, nācis klajā ar paziņojumu, ka uzņēmums gatavo jaunu balss asistentu.

Čikvo pastāstīja, ka jaunais asistents darbosies ar ”Siri” balss vadību, kas nebūt nav liels pārsteigums. Tāpat ierīcei būšot labāka skaņas kvalitāte nekā abiem galvenajiem konkurentiem, kā arī tā būšot gudrāka, un ”Siri” mācēs atbildēt uz sarežģītākiem jautājumiem.

Iepriekš tika prognozēts, ka balss asistents klajā nāks gada beigās, tomēr analītiķis uzskata, ka ir vairāk nekā 50% iespējamība, ka tas notiks jau vasarā. ”Amazon Echo” ar balss asistentu ”Alexa” kļuva par negaidīti iecienītu ierīci, sasniedzot labus pārdošanas apjomus.

Zemāk pieejams video ar abu ierīču salīdzinājumu. Piemēram ”Alexa” nespēja pastāstīt, kāda ir pašreizējā satiksmes situācija, kamēr ”Google” asistents detalizēti pastāstīja par sastrēgumiem un aptuveno laiku, kas būs jāpavada, braucot uz galamērķi. Savukārt ”Home” nespēja elementāri iestatīt atgādinājumu, kamēr ”Alexa” to paveica bez jebkādām grūtībām.

”Google Home’‘ un ”Amazon Echo” salīdzinājums

Saistītās tēmas: amazonapplegoogle

Izsaki savu viedokli