Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

Viedās tehnikas ražotājs ”Apple” šovasar varētu pieteikt karu mājas balss asistentiem ”Amazon Echo” un ”Google Home”. Slavenais ”Apple” analītiķis Mins Čikvo, kurš iepriekš precīzi prognozējis virni ”Apple” ierīču, nācis klajā ar paziņojumu, ka uzņēmums gatavo jaunu balss asistentu.

Čikvo pastāstīja, ka jaunais asistents darbosies ar ”Siri” balss vadību, kas nebūt nav liels pārsteigums. Tāpat ierīcei būšot labāka skaņas kvalitāte nekā abiem galvenajiem konkurentiem, kā arī tā būšot gudrāka, un ”Siri” mācēs atbildēt uz sarežģītākiem jautājumiem.

Iepriekš tika prognozēts, ka balss asistents klajā nāks gada beigās, tomēr analītiķis uzskata, ka ir vairāk nekā 50% iespējamība, ka tas notiks jau vasarā. ”Amazon Echo” ar balss asistentu ”Alexa” kļuva par negaidīti iecienītu ierīci, sasniedzot labus pārdošanas apjomus.

Zemāk pieejams video ar abu ierīču salīdzinājumu. Piemēram ”Alexa” nespēja pastāstīt, kāda ir pašreizējā satiksmes situācija, kamēr ”Google” asistents detalizēti pastāstīja par sastrēgumiem un aptuveno laiku, kas būs jāpavada, braucot uz galamērķi. Savukārt ”Home” nespēja elementāri iestatīt atgādinājumu, kamēr ”Alexa” to paveica bez jebkādām grūtībām.

”Google Home’‘ un ”Amazon Echo” salīdzinājums

Saistītās tēmas: amazonapplegoogle

Izsaki savu viedokli