Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Tehnoloģijas, kurām vismaz nākamajā gadu desmitā ir paliekošs spēks. Tās ietekmē ekonomiku un pat mūsu politiku, uzlabo medicīnas sasniegumus un ietekmē mūsu kultūru. Daži no šiem izgudrojumiem ir aktuāli jau šobrīd, citiem nepieciešami vēl desmitiem gadu ilgi uzlabojumi, lai attīstītos. Tomēr mums zināt par šīm tehnoloģijām ir nepieciešams jau tagad.

Atgriezeniskā paralīze

Zinātnieki ir paveikuši ievērojamu progresu, izmantojot smadzeņu implantus, lai atjaunotu pārvietošanās brīvību, kas muguras smadzeņu traumas dēļ daudziem cilvēkiem tiek liegts.

Pilns info Šeit.

Bezpilota kravas automašīnas

Traktoru piekabes bez cilvēka pie stūres drīzumā būs auto ražošanas ikdiena. Bet ko tas varētu nozīmēt vairākiem miljoniem pasaules šoferiem un tālbraucējiem?

Pilns info Šeit.

Norēķināšanās par preci ar seju

Ar sejas noteikšanas sistēmu Ķīnā pašreiz ir iespējams apstiprināt maksājumus, nodrošināt piekļuvi iekārtām un pat izsekot noziedzniekus. Vai citas valstis sekos Ķīnas piemēram?

Pilns info Šeit.

Praktiski kvantu datori

Sekmīgi Google, Intel un citu pētniecību grupu secinājumi liecina, ka datori ar iepriekš neiedomājamu spēku beidzot būs sasniedzami ikvienam.

Pilns info Šeit.

360 grādu fotogrāfijas un video

Lētas kameras, kas paver jaunu ēru fotogrāfiju pasaulē un maina to, kā cilvēki dalās ar saviem stāstiem un piedzīvojumiem.

Pilns info Šeit.

Karstās Saules šūnas

Pārveidojot siltumu, kas vērsts uz gaismu. Jauna saules enerģijas ierīce varētu radīt lētu un nepārtrauktu jaudu.

Pilns info Šeit.

Gēnu terapija 2.0

Zinātnieki ir atrisinājuši būtiskas problēmas, kas traucēja dziedināt retas iedzimtības slimības. Tuvā nākotnē mēs redzēsim, vai tā pati pieeja spēs rast risinājumu cīņai pret vēzi, sirds un citām slimībām.

Pilns info Šeit.


Resursi: technologyreview.com

Saistītās tēmas: 2017Izrāvieninākotnetehnoloģijas

Izsaki savu viedokli