Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Indijas valdība drīzumā realizēs projektu par jaunu Wi-Fi piekļuves punktu izveidi 1050 ciematos visā valstī. Ņemot vērā, ka Indijas lauku reģionos informācijas tehnoloģiju attīstība ir visai vājā līmenī, valdība radīja plānu modernizēt iedzīvotāju ikdienu un izveidot jaunas bezvadu interneta tīkla vietas dažādos ciematos.

Lai šī iecere tiktu realizēta, ir nepieciešami teju 60 biljoni eiro. Indijas Informāciju Tehnoloģiju un Elektronikas ministrija to nodēvēja par projektu Digitālais Ciemats, kas nodrošinās pamata attīstības servisu lauku reģionos. Šajā summā tiks ietverta interneta optisko kabeļu pievade vietās, kur tādu vēl nav un nelielu tornīšu iestatīšana, kuros savukārt būs Wi-Fi raidītājs.

Indija šobrīd ir situācijā, kad valsts ekonomika progresē straujā tempā, kas lielā mērā ir pateicoties vairākiem startup projektiem un tehnoloģiju nozares augšupejai. Iepriekš valstij palīdzīgu roku piedāvāja tehnoloģiju milzis Facebook, ierosinot ieviest bezmaksas interneta savienojumu visā valsts teritorijā, tomēr valdība uzņēmuma iniciatīvu tobrīd noraidīja.

Resursi: http://thenextweb.com

Saistītās tēmas: attīstībaindijaInternetswifi

Izsaki savu viedokli