Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi
post-image

Bonita Stjuarte, Google globālās partnerības viceprezidente, saka, ka tad, kad viņa pirms 10 gadiem pirmo reizi pievienojās kompānijai, tehnoloģiju nozare knapi runāja par daudzveidību. Tomēr 23. martā viņa paziņoja par jaunu sadarbību, kas ir solis uz priekšu pastāvīgi mainīgajai kultūrai.

Uzņēmums tikko ir nācis klajā ar ziņu par jaunu partnerību ar Hovarda Universitāti, tās ietvaros tumšādainos programmatūras inženierus aicinās pievienoties pavisam jaunai programmai Google Campus.

“Es esmu īpaši lepna dalīties ar faktu, ka mūsu formālais darbs ar šo universitāti nu ir pārtapis par jaunu rezidenci tepat Googleplex,” sacīja Stjuarte, paziņojot par “melnās univesristātes” atvēršanu sadarbībā ar Hovarda Universitāti.

Programma tiks atvērta jau vasarā, tomēr sākumā tā būs pieejama tikai Hovarda Universitātes studentiem. Taču drīzumā Google plāno piesaistīt studentus arī no citām skolām.

“Mūsu jaunā programma ražos simtiem tumšādaino datoru zinātņu absolventus, nākotnes līderus, kas veidos globālo tehnoloģiju spēcīgāku,” sacīja Hovarda Universitātes prezidents Veins Frederiks.

Saskaņā ar uzņēmuma sniegtajiem datiem, melnādainie darbinieki veido 2% no Google kopējā darbaspēka. 59% no visiem darbiniekiem ir baltādaini, 32% – aziāti un 3% – spāniski runājoši darbinieki.


Resursi: Mashable

Saistītās tēmas: googleHovardaInženierimelnādainieuniversitāte

Izsaki savu viedokli