Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Kompānija Google paziņoja par jaunas interaktīvās tāfeles Google Jamboard laišanu tirdzniecībā. Ierīce ir paredzēta darbam ar Hangouts Messenger funkciju un ofisa palīgu G Suite.

Jamboard – “dīvaini smieklīga” ierīce, kas tiek izmantota komunikācijai, attālinātam darbam un komandas darbam ofisā. Uz tās ir iespējams zīmēt ar speciālu “irbuļu” palīdzību. Tāfeles pieskāriena precizitāte tiek mērīta līdz vienam milimetram. Neiztikt arī bez gudrās dzēšgumijas funkcijas. Uz Jamboard iespējams atstāt virtuālās uzlīmes un pievienot attēlus, klipkopas vai emocijzīmes.

Vēl viena funkcija, kas pieejama interaktīvajā tāfelē, ir iebūvēts mikrofons un HD priekšējā kamera. Tomēr tāfele ir spējīga parādīt vai nu viedo ekrānu, vai arī kameras attēlu. Šo divu vizuālo kanālu kombinācija pašreiz gan vēl neesot pieejama.

Kā atzīmē laikraksts AndroidCentral, Jamboard cena sākas no 4999 ASV dolāriem komplektā ar diviem irbuļiem, viedo dzēšgumiju un sienas stiprinājumu. Šajā gadījumā lietotājiem būs jāiegādājas ikgadējā uzturēšanas pakete, kas maksā 600 ASV dolārus. Jamboard cenā arī nav iekļauts stends, kas nepieciešams ierīces vertikālai uzstādīšanai. Tas atsevišķi maksā 1349 dolārus.


Resursi: The Verge

Saistītās tēmas: googleInteraktīvāJamboardtāfele

Izsaki savu viedokli