Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi
post-image

Ja tev ir nepieciešams nosūtīt failu no punkta A līdz punktam B, tad parasti izmanto e-pastu nevis DropBox vai Google Drive. Bet diemžēl e-pasts nav piemērots lielu failu sūtīšanai. Kā senators Teds Stīvens reiz norādīja – internets ir cauruļu virtene, un lielākai pakalpojumu sniedzēju daļai ir noteikumi, lai apturētu šo cauruļu aizsērēšanu.

Bet šobrīd Google ir paziņojis par atļautu failu izmēru dubultošanu, ko mēs varam saņemt, izmantojot e-pastu. Failu maksimālais sūtīšanas izmērs caur Gmail no 25MB ir palielināts uz 50MB.

Google vēl joprojām pieturās pie idejas par Google Drive izmantošanu lielu failu sūtīšanai, taču atzīst, ka daudzas darba vietas un cilvēki pāriet uz Gmail un Gsuite. Šis solis vienkārši atvieglo Gmail lietotājiem lielāku pielikumu saņemšanu, piemēram, augstas izšķirtspējas fotogrāfijas, prezentācijas un Photoshop failus.

Saskaņā ar Google paziņojumu, šis atjauninājums izplatīsies līdz tiešajiem lietotājiem tuvāko trīs dienu laikā. Kā norādīja arī Android Police, Gmail glabātuve ir ierobežota, tāpēc nepieciešams būt uzmanīgam ar failu uzglabāšanu.


Resursi: Thenextweb

Saistītās tēmas: Apjomsfailigmail

Izsaki savu viedokli