Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets
post-image

Viens no pasaulē lielākajiem sociālajiem tīkliem Facebook mēģinās sniegt palīdzību tiem cilvēkiem, kas apsver iespēju veikt pašnāvību. Ja Facebook tiešraidē tās skatītājam radīsies bažas par tiešraidē esošā cilvēka turpmāko rīcību, to varēs uzreiz paziņot Facebook palīdzības centram.

Uzņēmuma radītais mākslīgais intelekts uzreiz turpat tiešraidē nosūtīs ieteikumus, lai atturētu cilvēku no potenciālajām pašnāvnieciskajām darbībām. Tāpat ieteikumi tiks nosūtīti arī tam cilvēkam, kurš būs paziņojis par, viņaprāt, aizdomīgu otra cilvēka rīcību.

2015. gadā Facebook iekļāva līdzīgu iespēju, atļaujot paziņot par aizdomīgām statusa ziņām. Tagad sadarbībā ar dažādām pašnāvību un krīzes organizācijām Facebook radījis jaunu iespēju, lai kaut nedaudz cilvēkus atradinātu no pašnāvnieciskām domām.

Uzņēmums turpinās attīstīt palīdzības centra darbības saistībā ar pašnāvību mēģinājumiem. Uzņēmuma galva Marks Cukerbergs atzinis, ka līdz šim bijuši gadījumi, kad pēc aizdomīgiem ierakstiem Facebook cilvēki tiešām veikuši pašnāvības, turklāt dažkārt tas noticis pat tiešraidē. “Lai mazinātu šādus incidentus, mēs gribam izveidot sociālu organizāciju, lai palīdzētu cilvēkiem saprast viņu problēmas līdz tās nonākušas līdz galējai stadijai.”

 

Resursi: http://www.theverge.com

 

Saistītās tēmas: facebookpašnāvības

Izsaki savu viedokli