Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) lielākajā pilsētā Dubaijā nākotnē, iespējams, tiks izveidota pasaulē pirmā viesnīca, kas kustas 360 grādu virzienā.

Dubaija ir uzskatāma par luksusa pilsētu. Tajā atrodas pasaulē lielākā cilvēku veidotā sala, pasaulē lielākais iepirkšanās centrs, kā arī pasaulē augstākā celtne.

Pilsētā drīzumā varētu parādīties vēl viens brīnums – viesnīca, kas rotē. Šādu ideju radījis arhitekts Deivids Fišers. Viesnīcai būšot 80 stāvi, un tās augstums sasniegs 388 metrus.

Fišers vēlas, lai katrs viesnīcas stāvs spētu rotēt 360 grādu leņķī. Arhitekts un viņa uzņēmums Dynamic plāno viesnīcas būvēšanu sākt 2020. gadā, un tās izmaksas vēl nav konkretizētas. Vien zināms, ka vienas istabas izbūve maksātu no četriem līdz 40 miljoniem eiro.

Plānots, ka viesnīcā katra istaba kustēsies, un to varēs sakustināt ar balss vadību. Viesnīca tiks būvēta no alumīnija, dzelzs un karbona šķiedras. Neiedomājamo kustību nodrošināšot gaisa turbīnas.

Grūti iztēloties, kā tas izskatīsies dzīvē. Šis ir ļoti ambiciozs un dārgs projekts, taču, kā zināms, cilvēku spējām nav robežu. Protams, joprojām nav skaidrs, kādu praktisko labumu cilvēks iegūs, nakšņojot šādā viesnīcā. Varbūt vienīgi sliktu dūšu un lidojošas mājas sajūtu, ja vien to var saukt par reālu labumu.

Resursi: http://edition.cnn.com/

Saistītās tēmas: Dubaijaviesnīca

Izsaki savu viedokli