Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Failu uzglabāšanas serviss Dropbox īpaši piestrādā, lai cīnītos pret autortiesībām aizsargātu failu nelikumīgu izplatīšanu. Tagad serviss ir izveidojis īpašu automatizētu sistēmu, kas pirātiskos failus atklāj un bloķē.

Kā liecina jaunākā informācija, Dropbox skenē failus, lai izvairītos no autortiesību pārkāpumiem un cīnītos pret pirātismu. Te gan ir jāmin fakts, ka skenēšana tiek uzsākta tikai brīdī, kad lietotājs dalās ar attiecīgā faila saiti. Pārējos gadījumos skenēšana netiek uzsākta.

Turklāt brīdī, kad Dropbox uztver, ka pieejamais fails ir aizsargāts ar autortiesībām, serviss nevis to dzēš, bet liedz ar to dalīties, ierobežojot pirātismu.

Dropbox pārstāvji oficiālajā paziņojumā norāda, ka serviss ik pa laikam saņem aicinājumus bloķēt vairākus saites, kas ļauj dalīties ar autortiesībām aizsargātiem failiem. Serviss, protams, pakļaujas un rīkojas atbilstoši likumam. Dropbox ir ieviesis pat automatizētu sistēmu, lai noteiktu un atklātu autortiesībām aizsargātu saturu. Vienlaikus gan tiek uzsvērts, ka kompānija neapskata lietotāju personīgo failu un datņu saturu.

dropbox_logo

Saistītās tēmas: dropboxpirātisms

Izsaki savu viedokli