Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Uzņēmums Dell ir paziņojis par tīkla risinājumu klāsta paplašināšanu, lai novērstu arvien lielāko tīkla sarežģītību universitātes pilsētiņās un apmierinātu datu centru strauji augošās prasības attiecībā uz joslas platumu. Universitātes pilsētiņām Dell ir izveidojis jaunu vienotu universitātes pilsētiņas arhitektūru, kuras darbību nodrošina jaunais komutators Dell Networking C9010 Newtwork Director un tā papildinājums C1048P Rapid Access Node. Datu centriem Dell pirmo reizi piedāvā komutatora moduli Dell Networking S6100-ON, kurā ir apvienotas daudzātrumu savienojumu, modularitātes un atvērtās tīklošanas iespējas, lai panāktu nepārspējamu tīkla pielāgojamību ar statnī izvietotu konfigurāciju.

“Uzņēmums Dell visur izmanto visaptverošu tīkla izveides pieeju, sākot ar serveru krātuves un darba slodzes apvienošanu datu centrā līdz pat galddatoru un mobilo ierīču savienošanai universitātes pilsētiņās,” saka Toms Bērnss (Tom Burns), Dell tīklu un uzņēmumu infrastruktūras daļas izpilddirektors un viceprezidents. “Mūs iepriecina šie jaunie produkti un iespējas, kā arī jaunie vienkāršuma un pielāgojamības līmeņi, kas palīdz mūsu klientiem sagatavoties nākotnei.”

Jaunā universitātes pilsētiņas tīkla arhitektūra, kuru nodrošina komutators Dell Networking C9010 Network Director un ātrās piekļuves mezgls C1048P Rapid Access Node

Dell vienotā universitātes pilsētiņas arhitektūra, kas ir paredzēta vidējām un lielām universitātes pilsētiņām, kurām ir nepieciešama labāka mērogojamība un vienkāršota pārvaldība, piedāvā vienotu pārvaldības skatu visam universitātes pilsētiņas tīklam, sākot ar piekļuves vietu līdz pat tās kodolam. Tādējādi tiek nodrošināta vienota vieta, lai vadītu pakalpojuma kvalitāti, nodrošinātu politikas un jauninātu programmatūru, kā arī programmētu programmatūrā definētos atribūtus. Turklāt, izmantojot nozares standarta protokolus, jauno Dell universitātes pilsētiņas arhitektūru var strauji ieviest, saglabājot esošo Dell universitātes pilsētiņas aprīkojumu un no jauna izvietojot Dell Networking N sērijas komutatorus kā piekļuves mezglus.

Jaunais Dell Networking C9010 Newtwork Director ir nākamās paaudzes modulārs daudzātrumu komutators un pirmā platforma, kuras pamatā ir Dell universitātes pilsētiņas tīkla arhitektūra. Tas nodrošina optimālu mērogojamību līdz pat 4000 centrāli pārvaldītiem virtuāliem portiem, plašas pielāgojamības iespējas ar 10 Gb un 40 Gb tīkla Ethernet atbalstu jau šodien, kā arī bezmaksas jaunināšanas iespējas līdz 100 GbE nākotnē atbilstoši arvien pieaugošajām dažādu universitātes pilsētiņu lietotāju un galapunktu prasībām attiecībā uz joslas platumu. Sākotnējās izvietošanas gadījumā C9010 var izvietot kā tradicionālu universitātes pilsētiņas komutācijas platformu bez ātrās piekļuves mezgla Dell Networking C1048P Rapid Access Node, nodrošinot mantoto komutācijas platformu apvienošanu komutācijas skapjos.

Taču komutatora C9010 patiesā jauda tiek panākta tiklīdz tas tiek savienots pārī ar ātrās piekļuves mezglu C1048 Rapid Access Node, lai iegūtu augstāku universitātes pilsētiņas vienkāršuma un mērogojamības līmeni. Dell Networking C1048P paplašina komutatora C9010 Network Director iespējas, nodrošinot palielinātu jaudu tīklā Ethernet, kā arī lietotāju piekļuvi un atpakaļsavienojamību ar C9010. C1048P var izvietot kā savrupu ierīci vai iekļaut grupas konfigurācijā un jebkurā laikā ieviest jaunā arhitektūrā, ievērojami vienkāršojot regulāro apkopi un lietošanu. Lai aizsargātu veiktos kapitālieguldījumus, pašreizējās klientu vidēs Dell N sērijas komutatori var kļūt arī par piekļuves mezgliem, lejupielādējot programmatūru drīz pēc ieviešanas.

Jaunais modulārais statnī izvietojamais daudzātrumu komutators Dell Networking S6100-ON

Komutators Dell Networking S6100-ON, būdams jaunākais datu centru komutatoru S sērijas saimes papildinājums, apvieno daudzātrumu savienojamību ar sistēmbloka modularitāti un atvērtās tīklošanas iespējām, kas ir teicami piemērotas datu centru operatoriem, kas meklē maksimālas pielāgojamības un vadības iespējas, ko nodrošina statnī izvietota konfigurācija. Ar vairākiem paplašināšanas moduļiem klienti var panākt lielisku pielāgojamību, ko nodrošina dažādu portu ātrumu (no 10 līdz 100 GbE) kombinācijas ar QSFP28 un CXP portu izvēles iespējām, lai panāktu elastīgāku izvietošanu. Komutators Dell S6100-ON ar savu palielināto blīvumu, veiktspēju, pielāgojamību un vienkāršo pārvaldību ir teicami piemērots virtualizācijas, mākoņa un lielo datu analīzes vidēm, kas ir nākotnes pārmaiņām gatava lieluzņēmuma pamatelementi.

Saistītās tēmas: dell

Izsaki savu viedokli