Aktuāls

2016. gada sporta vasarai ir daudz ko piedāvāt kā sporta fanātiķiem tā arī ikdienišķiem skatītājiem visā pasaulē, sākot no futbola turnīriem līdz atlētikas sacensībām un tenisa čempionātiem. Acer V7, H6518BD un V7500 projektori ļaus Jums izbaudīt patiesi visaptverošu stadiona gaisotnes sajūtu savu tuvāko draugu un ģimenes lokā, kopā baudot neaizmirstamus mirkļus.

Izteiksmīga projekcija

Visi trīs projektori atveido attēlu pilnā izšķirtspējā līdz pat 1080p, piešķirot jūsu iecienītākajiem sporta notikumu mirkļiem visasāko attēla kvalitāti. Līdz pat 3200 ANSI lumenu spožās lampas garantē aizraujošus vizuālos efektus, kas līdzinās skatam no stadiona tribīnes, neskatoties uz to, vai Jūs baudiet aizgrābjošus notikumus savā viesistabā, vai gaišā vasaras dienā ārā. Turklāt Acer AcuMotion tehnoloģija samazina attēla kontūru izplūšanas līmeni un gudri izlabo izkropļojumus, sniedzot gludāko un pastāvīgāko vizuālo baudījumu. Tajos izmantotas Acer ColorPurity+, ColorBoost3D un ColorSafe II tehnoloģijas, kas ļauj reproducēt pasakaini dzīvas, bagātas un tīras krāsas, kā arī integrēta Acer jaunākā LumiSense+ tehnoloģija, kura gudrā veidā optimizē attēlu atbilstoši apkārtējā apgaismojuma apstākļiem un katra attēlojamā kadra saturam. Papildus funkciju skaitā ietilpst tādas iezīmes kā sRGB krāsu telpa, kas nodrošina asu krāsu atveidi un HDMI 3D savietojamības iespēja, kas ļauj atveidot 3D video.

AC16008_ProjectorPromo_Key_Compositon

Lietojamības nodrošinājums

Pēc ātras un vieglas iestatīšanas katrs no projektoriem Jums ļauj pārslēgties uz bezvadu projicēšanas režīmu un skatīt jebkuru spēli no jebkuras ierīces, ieraujot Jūs sporta adrenalīna virpulī. Vienkārši pārslēdziet savu izvēlēto projektoru bezvadu režīmā, palaidiet eDisplay Pro programmu savā ierīcē un  projicējiet jebkuru sporta notikumu. Gūstiet autentisku sporta entuziasma pieredzi vai nu caur iespaidīgajiem 2x 10W iebūvētajiem skaļruņiem, vai arī pieslēdzieties Bluetooth skaļruņiem vispārākajam HD audio baudījumam. Acer TrueHarmony optimizē frekvenču līdzsvaru, ļaujot atdzīvināt sporta līdzjutēju pūļu saucienus, piešķirt tiem dziļumu un visaptverošu efektu ar pilnveidotu basa- un telpiskuma skaņu.

Eko-draudzīgi

Katram projektoram ir Acer EcoProjection tehnoloģija, kas samazina energopatēriņu līdz pat 90% un spēj arī dot pielāgojamu energotaupības konfigurāciju, bet Acer ExtremeEco pagarina lampas mūžu līdz pat 30 000 papildu stundu, ļaujot ietaupīt naudu par lampas nomaiņu un sniedzot uzticamu ilgtermiņa projektora izmantošanu. Zemais trokšņa līmenis nodrošina skaidru prezentāciju un programmu dzirdamību.

Acer H7 sērijas projektors

Acer H7 sērijas projektori ir optimizēti apbrīnojamai mājas izklaidei. Tos var novietot ļoti mazā attālumā no sienas, bet tik un tā nodrošināt lielu projicējamo attēlu smalkā 1080p pilnā izšķirtspējā. Pateicoties lielam spilgtumam un 3D atbalstam, šie projektori ir piemēroti tam, lai visa ģimene baudītu lielā kino filmas, kā arī spēles pat gaišā dienas laikā.

Acer H6 sērijas projektors

Acer H6518BD projektors ir radīts, lai aizgrābtu jebkuru auditoriju ar augstākās klases mājas kino baudījumu. Vērojiet, kā Jūsu izvēlētais video atdzīvojas pilnā 1080p izšķirtspējā, 3200 lumenu lampai izcili projicējot katru sīkumu. Pēc vieglas iestatīšanas, vienkārši nospiediet pogu un ļaujieties lielai, spilgtai un iespaidīgai attēla projekcijai, kas Jums kopā ar draugiem sniegs neaizmirstamas sporta pasākumu atmiņas.

Acer V7 sērijas projektors

Acer V7500 projektors sniedz visekskluzīvāko kino vidi Jūsu viesistabā pilnā ekrāna izšķirtspējā. Dzīvas krāsas sRGB krāsu telpā, Acer LumiSense+ tehnoloģija un neatkārtojama skaņa apvienojas neaizmirstamā pieredzē. Izritiniet sarkano paklāju un izbaudiet luksusa klasi.

Izsaki savu viedokli