Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Pagājušajā gadā Japānas mūzikas uzņēmums “Terrada Music” prezentēja ļoti mūsdienīgu mūzikas nošu grāmatu. Patiesību sakot, līdz grāmatai tai ir tāls ceļš ejams, jo tā ir ar standarta grāmatu lasītāja ekrānu (“E-Ink”) apveltīta ierīce.

“Terrada Music” šo projektu nosauca par ”Gvido” un piešķīra astronomisku summu – apmēram 1500 eiro. Plānots, ka septembrī to varēs nopirkt ikviens interesents, taču liela problēma pārdošanas apjomu ziņā būs cena.

Par šādu summu jebkurš potenciālais pircējs sagaidītu advancētas papildiespējas, tomēr, papētot dziļāk, nākas atdurties pret sienu. Milzu planšete ir apveltīta ar diviem 13,3 collu “E-Ink” ekrāniem, 8 GB iebūvēto atmiņu, “MicroSD”‘atmiņas kartes pieslēgvietu un “Wacom” rakstāmrīku. Taču, tas arī viss.

Par 1000 eiro līdzīgu instrumentu piedāvā “Sony”, kas gan nav tieši paredzēts mūzikai, bet šādas funkcijas būtu spējīgs veikt. Jā, “Gvido” ir interesants veidojums un, spēlējot, piemēram, klavieres, ir piņķerīgi pāršķirt nošu grāmatas lappuses, tomēr, maksāt pusotru tūkstoti, lai iegūtu ar pirkstu bakstāmu nošu grāmatu, zināmā mērā varētu būt neprāts.

Protams, uzņēmumam vēl ir laiks pilnveidot šo ierīci un ieviest tajā, piemēram, opciju, kad planšete pati klausās dziesmu un ar mākslīgā intelekta palīdzību pati pāršķir lapas tad, kad tas nepieciešams. Tādā gadījumā ierīce uzreiz iegūtu pievienoto vērtību un varbūt pat atspēkotu neadekvāto cenu.

Izmantotie resursi: www.engadget.com

Saistītās tēmas: mūzikaplanšetdatori

Izsaki savu viedokli