Aktuāls

Turpinot apskatīt Brother uzlīmju printerus, šodien ķersimies pie QL-710W ierīces.

IMG_9332

Brother QL-710W ir galda uzlīmju printeris. Ierīces izmēri ir 128 x 236 x 153 milimetri, savukārt svars – 1.2 kilogrami. Printeris paredzēts darbam ar DK tipa uzlīmju lentām. Atšķirībā no TZe uzlīmēm, šīs nav tik noturīgas un paredzētas dažādu dokumentu marķēšanai, aploksnēm, pakām un tamlīdzīgi. Maksimālais šādas uzlīmes platums konkrētajam printerim ir līdz 62 milimetriem, savukārt garums – līdz pat vienam metram. Līdzīgi kā ar TZe lentām, arī šajā gadījumā tiek izmantota termodruka, attiecīgi uzlīmju lenta ir vienīgais izejmateriāls.

IMG_9336

Uz printera atrodami 4 taustiņi, kas paredzēti uzlīmju lentes padošanai, griešanai, WiFi aktivizēšanai, kā arī ierīces ieslēgšanai/izslēgšanai.

Uzlīmja lenta ievietojama, atverot vāciņu ierīces augšpusē, attiecīgi lai to nomainītu, printeris pat nebūs jāizkustina no galda. Patīkami. ka Brother QL-710W aprīkots ar iebūvētu barošanas adapteri (nepieciešams pieslēgt vien kabeli), attiecīgi tas neaizņems vietu uz vai zem galda.

IMG_9338

Printeris pieslēdzams datoram, kā izmantojot USB kabeli, tā arī WiFi atbalstu, turklāt, pateicoties pēdējam, printeris arī darbosies ar dažādām mobilajām ierīcēm. Brother iPrint&Label aplikācija ir pieejama iOS un Android darbinātām ierīcēm. Aplikācija lejupielādējama un izmantojama bez maksas.

IMG_9334

No datora varam ērti drukāt, izmantojot P-Touch Editor programmatūru, kas ļauj mums pielāgot uzlīmju dizainu, kā arī iekļaut tajās attēlus, svītru kodus, kontaktu informāciju u.c.

IMG_9335

Standarta drukas ātrums ir 150 milimetri sekundē, ierīce darbības laikā nav nedzirdama, tomēr tā ir krietni klusāka par klasiskajiem tintes vai lāzera printeriem. Tā kā printerī iebūvēts automātiskais nazis, tad arī mums nav jāuztraucas par nogriešanu, viss notiek automātiski un uzlīmju malas ir perfekti taisnas.

Brother QL-710W ierīce pieejama par 139 eiro, savukārt izejmateriālu cenas svārstās no 7.50 eiro par lenti, kurā ir 400 uzlīmes ar izmēru 17 x 54 milimetri un līdz 67 eiro par 62 milimetru platu caurspīdīgu, vienlaidu uzlīmju lentu 15.24 metru garumā.

Saistītās tēmas: brotherbrother QL-710WQL-710Wuzlīmju printeri

Izsaki savu viedokli