Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

AOC papildina savu monitoru klāstu ar diviem jauniem un īpašiem modeļiem. Sadarbībā ar pasaulē plaši pazīstamo dizaina uzņēmumu Studio F.A. Porsche izstrādātais 24 collu AOC PDS241 un 27 collu AOC PDS271 modelis ievieš jaunus standartus monitoru jomā. AH-IPS panelis ar trim bezrāmja apmalēm, asimetriskais metāla statīvs un īpaši plānā korpusa askētiskais un gaumīgais dizains — abi AOC jaunie modeļi piesaistīs skatienus pat tad, kad tie būs izslēgti.

Monitoru PDS241 un PDS271 dizainam pirmo reizi ir izmantots moduļu princips, turklāt strāvas padeve un HDMI izvade ir apvienota vienā kabelī, kas iestiepjas statīvā — tādējādi nekas nenovērš uzmanību no paša ekrāna. Nevainojamo ārieni papildina AH-IPS paneļi ar AOCSuperColor WCG tehnoloģiju, kas nodrošina plašu krāsu spektru un platāko iespējamo skata leņķi.

P

Novatorisks, monolīts un elegants dizains


Divu meistaru kopdarbā rodas šedevri. Plaši pazīstamais un pieredzējušais monitoru ražotājs AOC un leģendārais dizaina uzņēmums Studio F.A. Porsche ir izveidojuši sadarbību, lai tirgū varētu piedāvāt vislabākā dizaina monitorus. Dizaina konceptu iedvesmoja Ferdinanda Aleksandra Porše principi. Viņam piederēja atziņa “Izprotot priekšmeta funkciju, tā forma bieži vien izkristalizējas pati.” Monitora galvenā būtība ir ekrāns. Taču realitātē šo vienkāršo principu īstenot liedz smagnēji statīvi un neskaitāmi kabeļi, kas spraucas no monitora aizmugures. Jaunā AOC PDS monitoru sērija maina tradicionālo pieeju monitora dizainam. “Monitora statīva izteiksmīgā forma, integrējot kabeļus statīvā, iemieso šo vienkāršo principu. Statīva dizains ir ne tikai funkcionāls, tā asimetriskā forma ir arī eleganta un izsmalcināta,” stāsta Hennings Rīzelers, Studio F.A.Porsche Berlīnes filiāles direktors.

Abi modeļi, gan 24 collu PDS241, gan 27 collu PDS271 monitors, atbildīs stila cienītāju — uzņēmuma vadītāju, dizaineru vai mākslinieku — gaumei. Priekšpusē izteiksmīgais asimetriskais metāla statīvs akcentē trīs bezrāmja malu dizainu. Sānskatā abi monitori ir plānāki par jaunākajiem viedtālruņiem — tie ir tikai 5,2 mm biezi. Studio F.A. Porsche izstrādātie monitori izceļas ar monolīto monitora aizmugures dizainu — vadi strāvas padevei un monitora signāla pārsūtīšanai ir ietverti statīvā, un tālāk tie tiek sadalīti atsevišķā korpusā. Tādējādi panāktais askētiskais izskats akcentē monitora galveno būtību — ekrānu.

Plaša krāsu gamma un plati skata leņķi
Pat izslēgti šie monitori piesaista uzmanību, taču īstā burvība atklājas, kad tie ir ieslēgti. Monitoros iebūvētie AH-IPS paneļi (gan 24 collu PDS241, gan 27 collu PDS271) nodrošina 1920 x 1080 pikseļu Full HDizšķirtspēju un izcilu 178 grādus platu skata leņķi. AOC SuperColor WCG tehnoloģija nodrošina 100 % sRGB un 90 % NTSC krāstelpas attēlojumu.

P

Saudzējošs acīm


Monitoros ir izmantota AOC Low Blue Light (samazinātas intensitātes zilās gaisma) un Flicker-Free (mirgoņas likvidēšanas) tehnoloģija, kas saudzēs acis ilgā darbā iegrimušajiem. AOC samazinātas intensitātes zilās gaismas tehnoloģija samazina kaitīgās zilās īso viļņu gaismas starojumu, nezaudējot krāsu kvalitāti. AOC Flicker-Free tehnoloģija papildus regulē ekrāna spilgtumu, impulsa platuma modulācijas (IPM) vietā izmantojot līdzstrāvas fona apgaismojuma sistēmu, tādējādi tiek mazināta acu slodze un nogurums, kad ekrāns tiek lietots ilgu laika periodu. HDMI savienotājs ļauj lietotājiem pievienot dažādas ierīces, sākot no galddatoriem un portatīvajām ierīcēm līdz spēļu konsolēm un dekoderiem; audio izvades pieslēgvietām var ērti pievienot austiņas vai skaļruņus.

AOC monitori PDS241 un PDS271 tirdzniecībā būs pieejami no 2017. gada jūnija. Ražotāja ieteiktā mazumtirdzniecības cena PDS241 modelim ir €219 un €299 — PDS271 modelim.

Izsaki savu viedokli