Aktuāls

”NASA” drīz paziņos par jaunas dzīvības esamību visumā jeb kā cilvēki notic viltus ziņām

IT sasniegumi, bizness
post-image

Skatoties uz mūsdienu tehnoloģiju tendencēm, datortehnikas ražotājs ”Apple” jau pavisam drīz pieteiks karu citiem virtuālajiem mājas asistentiem. “Apple”, iespējams, jau nākamnedēļ prezentēs jauno ”Siri” skaļruni, kas liks sasparoties tādiem uzņēmumiem kā ”Amazon” un ”Google”.

Kā zināms, tad “Amazon Echo” tiek uzskatīts par šī brīža labāko mājas asistentu, kamēr “Google Home” tam min uz papēžiem. ”Echo” ir iecienītāks galvenokārt tādēļ, ka atbalsta daudz vairāk viedo ierīču, tai skaitā apgaismojumus un durvju slēdzenes, kamēr “Google Home” saderība ar viedajām ierīcēm ir visai limitēta.

“Apple” tuvu stāvoši cilvēki portālam “Bloomberg” pastāstījuši, ka intensīvi tiek veikta ierīces testēšana, un 5. jūnijā Pasaules izstrādātāju konferences ietvaros Sanhosē tā varētu tikt prezentēta. Neskatoties uz šo informāciju, izskanējis arī viedoklis, ka – jā – ”Siri” asistents varētu tikt prezentēts, taču pārdošanā tas nonāktu tikai gada beigās.

Pašreizējas baumas vēsta arī to, ka “Apple” skaļrunim nebūs ekrāna, kā tas ir jaunajam “Echo” modelim. Tomēr, iespējams, tam būs iestrādāta vieda akustiskā sistēma, kas pielāgosies esošai videi un radīs maksimāli augstas kvalitātes skaņu.

Izmantotie resursi: https://www.digitaltrends.com

Saistītās tēmas: amazonapplegoogle

Izsaki savu viedokli