Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

MMD, vadošais tehnoloģiju uzņēmums un Philips Monitors zīmola licences partneris, papildina savu liekto ekrānu saimi ar jaunu ekrānu. Līdz ar 1800 mm arkas izliekumarādiusu, kas nodrošina lielisku attēla dziļumu, jaunais 34 collu 349X7FJEW ekrāns aprīkots ar UltraWide 21:9 formātu, sniedzot lietotājiem nebijušas iespējas vienlaikus veikt vairākas darbības. CrystalClear Quad HD izšķirtspēja sniedz pilnīgu attēla skaidrību līdz pat sīkākajām detaļām. MultiView izmantošana sniedz iespēju vienlaicīgi uz ekrāna attēlot lielu informācijas apjomu. Ekrāns ļauj lietotājiem viegli to pielāgot savām vajadzībām, regulējot slīpumu un uzstādot ekrāna augstumu, lai pilnībā izbaudītu skatīšanos.

“Mūsu mērķis ir sniegt liekto ekrānu priekšrocības – attēla asumu un dziļumu – cik vien daudziem lietotājiem iespējams,” sacīja Artjoms Khomenko, MMD Philips monitors Europe produktu menedžeris. “Šis 34 collu modelis ir jaunākais papildinājums produktu līnijai, ko mēs šogad piedāvājam tirgum. Uzskatām, ka mūsu pienākums ir piedāvāt klientiem skaistus ekrānus, kas radīti, iedvesmojoties no pasaules mums apkārt. Tie ļauj skatītājiem izdarīt vairāk un izbaudīt darba procesu.”

3

Lielisks ekrāns gan darbam, gan izklaidei

Ar 1800 mm arkas izliekuma rādiusu šī jaunā X Line liektā ekrāna lietotāji gūs nebijušu attēla dziļuma pieredzi un lielisku attēla asumu arī mājas vidē, kur bieži mūsu uzmanību novērš dažādas citas lietas. Lietotājiem būs daudz vieglāk koncentrēties, piemēram, skatīties filmas, pārlūkot fotogrāfijas, veidot video vai strādāt ar tabulām un dokumentiem mājas apstākļos. Veicot uzdevumus, kuros būtiski ievērot sīkas detaļas, liektais ekrāns uzlabos koncentrēšanās spēju, radot paaugstinātu ekrāna dziļuma sajūtu un plašāku telpu darbam.

Personīgās skatīšanas telpā ekrāns piedāvā neskaitāmas iespējas, lai lietotāji varētu ilgāk izbaudīt dažādas aktivitātes. Ar UltraWide Quad HD un panorāmas skata 21:9 formātu ekrāns piedāvā lielisku 3440 x 1440 pikseļu izšķirtspēju. Vairāk pikseļu attēlu apskatīšanai un darba apvienošanai ar izklaidi – lietotājiem būs vairāk vietas veikt dažādus uzdevumus, piemēram, pārbaudīt darba e-pastu un dokumentus, vienlaikus sekojot līdzi sporta pārraidēm, un tas viss uz ideāli skaidra un asa ekrāna. Arī ekrāna videogrāfija ir lieliska: ekrāns ir pietiekami plats, lai apskatītu visu laika līniju vienlaikus, un 117,3% (CIE1931) sRGB krāsu diapazons piedāvā lielisku krāsu reprodukciju gan foto gan video entuziastiem. Pateicoties MD FreeSync™ tehnoloģijai, video atskaņošana ir īpaši patīkama, bez ņirboņas, dubultošanās un kustības miglošanās.

kā ekrāna izskatam ir liela nozīme, 349X7FJEW tika radīts, pievēršot īpašu uzmanību dizainam. Ekrāns bez rāmja nodrošina maksimālu skatīšanās telpu un lielisku izskatu, ko papildina pievilcīgas līnijas un spīdīga hroma apdare. Šis ekrāns tika radīts, domājot ne tikai par funkcionalitāti, bet arī eleganci un pievilcību.   

Radīts ērtībām un labsajūtai

Jaunais 34 collu liektais X-line ekrāns tika rūpīgi izstrādāts, cenšoties atvieglot un padarīt ērtāku mūsu skatītāju dzīvi.

Lietotāji var pielāgot ekrāna augstumu un slīpumu, lai novietotu liekto skatīšanās laukumu atbilstoši savai redzamības līnijai un izvairītos no neērtām sēdēšanas pozām.

349X7FJEW ekrāns aprīkots arī ar LowBlue Mode funkciju. Pētījumi rāda, ka tāpat kā ultravioletie stari, arī īsviļņu zilās gaismas stari no LED ekrāniem var radīt acu bojājumus un ilgtermiņā ietekmēt redzi. Lietotāju labsajūtai Philips LowBlue Mode funkcija izmanto viedo tehnoloģiju, lai samazinātu īsviļņu zilās gaismas staru kaitīgo ietekmi.  

Vairāku uzdevumu veikšana vienlaikus mūsdienās ir ierasta. Ar šo ekrānu lietotājiem vairs nevajadzēs divus monitorus divu sistēmu vienlaicīgai uzraudzībai. Lietotāji varēs izbaudīt divus multivides avotus vienā platekrāna monitorā. To nodrošina Philips MultiView. Ekrānu iespējams vai nu sadalīt divās vienādās daļās, vai arī viens no avotiem var tikt parādīts režīmā attēls attēlā (PiP). Tādējādi lietotāji var, piemēram, skatīties ziņu vai sporta pārraides, vienlaikus strādājot ar dokumentiem.

Tāpat jums nebūs nepieciešams atsevišķs USB centrmezgls: integrētajam centrmezglam iespējams pieslēgt vairākas ierīces, tā samazinot vadu daudzumu un atbrīvojot piezīmjdatora USB pieslēgvietas ātrai piekļuvei. Ekrānu iespējams izmantot arī ar USB savienojamu ierīču ātrai uzlādei.

Jaunais Philips 349X7FJEW X līnijas ekrāns ar 899 EUR RRP būs pieejams 2017. gada aprīlī.

Tehniskās specifikācijas: https://www.download.p4c.philips.com/files/3/349x7fjew_00/349x7fjew_00_pss_lavlv.pdf

Saistītās tēmas: liektais monitorsPhilips monitors

Izsaki savu viedokli