Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ar stratēģiskā partnera Lattelecom atbalstu tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivālu Digital Freedom Festival varēs vērot tiešraidē Shortcut.lv un lietotnē Shortcut. Festivāls pulcēs vairāk nekā 1300 tehnoloģiju un startup uzņēmējus, ekspertus, politikas veidotājus, investorus un iedvesmojošus runātājus no visas pasaules.

Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis: “Esam pārliecināti, ka konferences tiešraide lietotnē Shortcut būs vērtīga ikvienam un dos iespēju uzņēmējiem, jaunuzņēmumiem un politikas veidotājiem sekot līdzi šim nozīmīgajam pasākumam. Kopīgi sadarbojoties, mēs varam panākt, ka nākamais jauno tehnoloģiju izrāviens notiek Latvijā. Tam ir visi priekšnoteikumi – izcila infrastruktūra, daudzsološi talanti un perspektīvas biznesa idejas.”

Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa: “Paplašinot vērienu, šogad festivāls notiks uz sešām skatuvēm vienlaikus. Esam gandarīti, ka ar mūsu drauga – Lattelecom – atbalstu, varēsim translēt tiešraidi arī no mūsu galvenās – Nākotnes jeb Future – skatuves. Rīgā pulcēsies vairāk kā 100 pasaules līmeņa runātāju no visas pasaules, lai diskutētu, kā  digitālās revolūcijas laikmetā mums būt ieguvējiem, nevis zaudētājiem. Prieks, ka tehnoloģijas arī mūsu festivālā palīdz izplatīt šīs zināšanas un iedvesmu tālāk.”

Shortcut iespējams lejuplādēt Google Play un AppStore. Festivāla tiešraide bez maksas pieejama ikvienam Shortcut lietotājam, savukārt abonentiem vēl septiņas dienas pēc tiešraides ieraksts būs pieejams arhīvā. Tiešraides sākums 27. novembrī pulksten 13:00.

Galvenās konferences tēmas būs mākslīgais intelekts, viedās pilsētas, kiberdrošība, zaļās tehnoloģijas, FinTech un digital detox.

Konferenci atklās  Valsts prezidents Raimonds Vējonis  un stratēģiskā partnera Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Uz festivāla galvenās skatuves ar runām uzstāsies pasaulē vadošās domnīcas Singularity University NASA izpētes centra Silīcija ielejā (ASV) dibinātāja Katrīna Mironuka (Kathryn Myronuk), aplūkojot kāda varētu izskatīties mūsu nākotne, savukārt inovāciju vadītājs uzņēmumā Brandwidth Dīns Džonsons (Dean Johnson) no Lielbritānijas interaktīvā prezentācijā demonstrēs trauslo robežu starp cilvēku un mašīnu. Strauji augošā Sanfrancisko un Budapeštā bāzētā startup uzņēmuma Prezi līdzdibinātājs Pēteris Arvais (Peter Arvai) konferences apmeklētājus pārliecinās, ka mūsdienās radošums pārspēj pieredzi. Tāpat citi tehnoloģiju entuziasti uz galvenās skatuves diskutēs par pilsētu un tehnoloģiju nākotni.

Savukārt 28. novembra pēcpusdienā tiešraides skatītājiem būs iespēja vērot pasaules vadošā akceleratora 500 Startups rīkotā konkursa startup uzņēmumiem finālu.

Konferences programma pieejama šeit: http://www.digitalfreedomfestival.com/festival/schedule/

Saistītās tēmas: Digital Freedom Festivallattelecom

Izsaki savu viedokli