Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

ASV iedzīvotājiem, kuri lieto ”T-Mobilo” mobilos sakarus un tīko iegādāties kādu no jaunajiem ”Apple iPhone” modeļiem, var gadīties atdurties pret sienu. Atklājies, ka ”iPhone 8”, ”iPhone 8 Plus” un ”iPhone X” neatbalsta ”T-Mobile” jaunās paaudzes 4G tīklu, kas esot izmaksājis 8 miljardus ASV dolāru.

Jaunie ”Apple” viedtālruņi nav saņēmuši 600MHz LTE interneta savienojuma atbalstu, kas nodrošina labāku uztveršanu dažādās celtnēs un, atrodoties vietās, kur zona nav perfekti uztverama. Šo informāciju apstiprinājis ”T-Mobile”.

Tās daļēji ir sliktas ziņas šī telekomunikāciju operatora klientiem, kuriem joprojām būs pieejams parastais 4G savienojums, bet jaunās paaudzes uzlabotais tīkls – nē. Izveidojot šo tīklu, ”T-Mobile” mēģinās sastādīt konkurenci citiem ASV operatoriem ”AT&T” un ”Verizon”, taču vēl ne tuvāko mēnešu laikā.

Tomēr šie jaunumi nav tik slikti, kā varētu likties. Pagaidām teorētiski neviens viedtālrunis pasaulē neatbalsta 600MHz frekvenci un ”T-Mobile” paziņojis, ka pirmās ierīces, kas saņems šī tīkla atbalstu būs ”LG” un ”Samsung” veidotās šā gada beigās.

Izmantotie resursi: http://www.businessinsider.com

Saistītās tēmas: telekomunikācijastmobile

Izsaki savu viedokli