Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

“Tele2” tirgus aplēses liecina, ka pēdējā gada laikā Latvijā arvien vairāk iedzīvotāju izvēlas lietot mobilo internetu datorā, ar to aizvietojot fiksētā interneta pieslēgumu. Arī pētījumu centra SKDS aptauja* apliecina, ka lielākoties iedzīvotāji (87%) ir apmierināti ar izvēlētā mobilo sakaru operatora nodrošināto interneta datorā pakalpojuma kvalitāti.

Visapmierinātākie interneta datorā lietotāji Latvijā ir tieši “Tele2” klienti – 94% atzīst, ka ir ļoti apmierināti vai drīzāk apmierināti ar “Tele2” pakalpojuma kvalitāti.Salīdzinājumam LMT tie ir 87% klienti, bet “Bite Latvija” – 81%.

“Cilvēki vēlas lietot internetu savā piezīmjdatorā vai planšetdatorā gan mājās, gan esot kustībā, tāpēc nepārsteidz fakts, ka Latvijā mobilais internets ir kļuvis par spēcīgu konkurentu fiksētajam internetam. Ņemot vērā klientu augsto pieprasījumu pēc šī pakalpojuma, “Tele2” ievieš pilnīgi jaunu internets datorā piedāvājumu – klienti ne tikai varēs patērēt lielāku datu apjomu par vēl izdevīgāku cenu, bet arī izvēlēties Latvijā izdevīgāko bezlimita datu plānu, kas īpaši piemērots ģimenēm izmantošanai mājās,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

“Esam gandarīti, ka Tele2 klienti ir visapmierinātākie mobilā interneta datorā lietotāji Latvijā! Esam parūpējušies, ka “Tele2” ātrgaitas mobilā interneta tīkls ir pieejams 95% iedzīvotāju, kā arī piedāvājam Latvijā cenas ziņā izdevīgāko 4G interneta piedāvājumu datoriem. Jaunais internets datorā piedāvājums ir solis tālāk, lai “Tele2” kientiem arī turpmāk nodrošinātu labāko mobilā interneta lietošanas pieredzi,” piebilst J.Spoģis.

Ieviešot jaunu internets datorā piedāvājumu, “Tele2” piedāvā piecus datu plānus, tādējādi nodrošinot iespēju katram izvēlēties piemērotāko saskaņā ar saviem interneta lietošanas paradumiem. Piemēram, Latvijā populārākajam datu apjomam 15GB “Tele2” ir labākais piedāvājums tirgū – 9,99 eiro/mēnesī ar “Tele2” datu plānu “M”.

* Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS veica Latvijas iedzīvotāju aptauju “Mobilā interneta lietošanas paradumi” šī gada janvārī, un tajā piedalījās 1005 respondentu vecumā no 18-74 gadiem. 

Tele2_Klientu apkalposanas centrs_Riga_ValdisVancovics

Saistītās tēmas: Tele2 internets

Izsaki savu viedokli