Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Mobilo sakaru operators “Tele2” ar tarifu plānu “Baltija” veicinājis mobilo sakaru pakalpojumu patēriņa bumu Baltijas valstīs. “Tele2” klientu interneta patēriņš Baltijā šogad saglabājas rekordliels visus mēnešus, kopumā pieaugot septiņas reizes jeb par 608%, salīdzinot ar periodu pērn, kad “Tele2” vēl nepiedāvāja tarifu plānu “Baltija”. Par 63% pieaudzis arī minūšu apjoms un gandrīz par 10% – nosūtīto īsziņu skaits.

“Tele2” pirmais laida klajā tarifu plānu Baltijas valstīm šā gada februārī un joprojām ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas piedāvā tarifu plānu Baltijas valstu reģionam. “Tele2” tarifu plāns “Baltija” ietver bezmaksas zvanus un īsziņas populārākajos tīklos un mobilo internetu 2GB brīvai saziņai Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Tele2_Viedtelefoni

“Latvijas iedzīvotāji un uzņēmēji viesabonēšanas pakalpojumus visvairāk izmanto tieši Igaunijā un Lietuvā. Ar tarifu plānu “Baltija” esam atcēluši viesabonēšanu Baltijas valstīs, vienlaicīgi “Tele2” klientiem, kas ir puse valsts iedzīvotāju, nodrošinot iespēju bezrūpīgi lietot mobilos sakarus, tajā skaitā 4G zibenīgo internetu, gan esot Latvijā, gan dodoties uz kaimiņvalstīm. Pieaugošais tarifu plāna “Baltija” klientu skaits un šogad sasniegtais straujākais mobilo sakaru patēriņa kāpums Baltijā apliecina, ka tarifu plāns “Baltija” ir viens no gaidītākajiem jaunumiem tirgū,” saka Didzis Solims, “Tele2” produktu direktors.

“Tele2” tarifu plāna “Baltija” abonēšanas maksa mēnesī ir 14,99 eiro, un ikviens to var pieslēgt sev ērtākajā veidā – sūtot īsziņu BALTIJA uz numuru 1681, zvanot uz “Tele2” bezmaksas tālruni 1600, apmeklējot “Tele2” mājas lapu vai pašapkalpošanās portālu Manstele2.lv, vai arī griežoties kādā no “Tele2” klientu apkalpošanas centriem.

Izsaki savu viedokli