Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ne visiem Lieldienas aizritēja pozitīvā gaisotnē. Amerikas Savienotajās Valstīs, kur lielai daļai iedzīvotāju savā īpašumā ir ierocis, noticis šaušalīgs atgadījums. Proti, kāds prātu zaudējis indivīds izdomāja nošaut nejaušu garāmgājēju, to filmējot un video publicējot Facebook.

Upuris bijis 74 gadus vecs kungs Roberts Gudvins, kurš pastaigājies ar savu ģimeni. Pie viņa piegājis kāds svešinieks, izvilcis ieroci un Gudvinu nošāvis. Slepkava Stīvs Stefenss, iespējams, jau iepriekš ir nogalinājis 12-13 cilvēkus, taču joprojām ir uz brīvām kājām.

Stefensa Facebook konts tika dzēsts nepilnu pusstundu pēc video publicēšanas, ņemot vērā, ka Facebook saņēma paziņojumus par krimināla satura publicēšanu. Pasaulē lielākais sociālais tīkls līdz šim saskāries arī ar citiem gadījumiem, kad cilvēki publicē, piemēram, pašnāvības.

Facebook pēdējā laikā uzsācis pastiprinātu cīņu pret šāda satura publicēšanu. Marka Cukerberga dibinātais uzņēmums likumsakarīgi materiālus tālāk nodevis policijai, lai palīdzētu sekmīgi likvidēt starp mierīgajiem iedzīvotājiem staigājošo slepkavu.

Izmantotie resursi: http://money.cnn.com/

Saistītās tēmas: facebooksociālie tīkli

Izsaki savu viedokli