Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets
post-image

Latvijas Mobilā Telefona (LMT) Mājas viedtelevīzijā par trešdaļu ir paplašināts pieejamo lietotņu klāsts, iekļauti MTG kanāli (TV3, TV6, LNT, Kanāls 2 un 3+) un tuvākā mēneša laikā tiks ieviestas arī arhīva un ieraksta iespējas.

LMT ir pirmais un joprojām vienīgais, kas Latvijā piedāvā viedtelevīziju. Tas ir jauns TV standarts, kas paver iespēju visplašākajam izklaides saturam televizorā. Skatītājs vairs nav atkarīgs no operatora piedāvājuma, bet pats var izvēlēties sev interesējošo saturu no plašā lietotņu klāsta. Tie ir ne tikai TV kanāli, filmas un seriāli, bet arī mūzika un spēles, kā arī citas mājas izklaides centra iespējas.

“Tāpat kā kādreiz viedtālruņi izmainīja priekšstatu par to, kas ir telefons, tagad viedtelevīzija ļaus izbaudīt visu, uz ko patiesībā ir spējīgs gandrīz jebkurš mājas televizors,” norāda LMT prezidents Juris Binde. “LMT viedtelevīzijas iekārta ļauj pārvērst televizoru par lielu viedtālruni, kurā ir tūkstošiem lietotņu un arī tradicionālais TV saturs. Viedtelevīzijas ieviešana jau ir mainījusi TV tirgu Latvijā. Līdz ar izklaides satura attīstību visā pasaulē tā sniegs vēl nebijušas iespējas TV skatītājiem izvēlēties pašam jebkuru saturu, ko gribas skatīties.”

Tagad viedtelevīzijā pieejami visi populārākie kanāli latviešu valodā, tai skaitā arī LMT Straume TV kanāls, kā arī vairāki latviskoti ārzemju kanāli un plašs klāsts ar filmām un seriāliem, dublētiem vai ar subtitriem latviešu valodā. Ekskluzīvi LMT Mājas viedtelevīzijas klientiem pieejams arī bērnu kanāls Kidzone+ latviešu valodā, kā arī papildu filmu un multfilmu piedāvājums mazajiem skatītājiem. Tāpat jebkuram Latvijas satura radītājam ir iespēja izveidot un izvietot savas lietotnes LMT viedtelevīzijā.

LMT Mājas viedtelevīzija darbojas LMT 4G tīklā, un to iespējams pieslēgt pie lielākās daļas televizoru, pievienojot tam viedtelevīzijas iekārtu. Interesentiem ir arī iespēja pieteikties LMT Mājas viedtelevīzijas 14 dienu bezmaksas izmēģinājumam – vairāk informācijas par pieteikšanos: https://www.lmt.lv/lv/tv.

Saistītās tēmas: lmtviedtelevīzija

Izsaki savu viedokli