Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Trešdiena, 25. augusts. “Tuvojoties septembrim un skolas laikam daudz bērnu atgriežas pilsētā pēc vasaras, kas pavadīta laukos. Aicinām šajā laikā vecākus atgādināt bērniem ne tikai par uzvedību uz ielas, bet arī pārrunāt drošību mājās. Lai gan mājas tiek uzskatītas par drošu vietu, tomēr bieži bērni gūst sadzīviska rakstura traumas tieši savā dzīvesvietā,” norāda “Seesam” sabiedrisko attiecību vadītāja Renāte Vociša – Bērzkalne.

“Seesam” īpašu uzmanību aicina pievērst ugunsdrošībai mājās. Bērni skolās vecumā vēlas būt saimnieciski patstāvīgi, tāpēc vecākiem ir jāatgādina kā droši rīkoties ar sērkociņiem, šķiltavām un svecēm. Bērni mēdz būt zinātkāri un nepacietīgi, kas nereti noved pie aplaucēšanās ar karstu šķidrumu. Bet steidzīga un neuzmanīga  pārvietošanās pa trepēm – pie kaulu lūzumiem vai sastiepumiem. Tāpat bērniem ir jāiemāca droša apiešanās ar gludekli, lai negūtu apdegumus. Savukārt, medikamentiem jāatrdodas bērniem nepieejamā vietā.

Apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” gadā vidēji saņem 1000 negadijumu pieteikumus, kuros iesaistīti bērni. ”Seesam” pēdējo 3 gadu dati liecina, ka 77% no visiem bērnu apdrošināšanas gadījumu pieteikumiem saistīti ar kaulu lūzumiem un citām traumām. 19% no pieteikumiem saistīti ar ārstēšanās izdevumu segšanu. Savukārt, 2% – ar bērnu gūtajiem apdegumiem vai apsaldējumiem. Tikpat lielu daļu sastāda  civiltiesiskā apdrošināšana, kas kļūst aizvien populārāka vecāku vidū.

“Seesam” bērnu, skolēnu un studentu nelaimes gadījumu apdrošināšanai piedāvā trīs dažādas programmas ar konstantu gada maksājumu, taču apdrošināšanu iespējams piemērot arī individuāli. “Seesam” piedāvā segt  arī civiltiesisko apdrošināšanu gadījumos, kad bērna rīcības dēļ cietušas trešās personas vai viņu manta. Tāpat iespējams paredzēt bērna ārstēšanās izdevumu segšanu pēc nelaimes gadījumā gūtās traumas.

“Seesam Insuarance AS” Latvijas filiāle ir Somijā lielākās un atpazīstamākās nedzīvības apdrošināšanas kompānijas ‘’OP Insurance Company Ltd.’’ 100% meitas uzņēmums, kas darbojas Somijā lielākās finansu grupas “OP-Financial Group” sastāvā. Starptautiskā reitingu aģentūra “Standard & Poor`s” ir piešķīrusi “OP Insurance Company Ltd.” drošības reitingu AA-, kas ir viens no augstākajiem starp Skandināvijā esošajām apdrošināšanas kompānijām. 

Saistītās tēmas: DrošībaInternets

Izsaki savu viedokli