Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

”Twitter” šodien nācis klajā ar skaļu paziņojumu, ka tikusi mainīta ierakstu kārtība. Ja agrāk Tviterī maksimālais zīmju skaits bija 140, tad tagad ir iespējams veikt 280 zīmju ierakstus. Pagaidām šī funkcija ir vēl testa režīmā un ir pieejama tikai nelielam skaitam cilvēku, tomēr ir veids, kā jau tagad tikt pie iespējas tvītot ar 280 zīmēm.

Turpmāk tiek izmantots ”Google Chrome” pārlūks.

1. Tweetdeck

Ar savu ”Twitter” kontu nepieciešams ielogoties https://tweetdeck.twitter.com

2. Lapas pirmkods

Uz tastatūras ir jānospiež poga F12, parādoties lapas koda logam labajā pusē.

Tālāk jānospiež uz ”Sources” un tad uz ”Snippets”.

Jānospiež ”New Snippet” un labajā malā izleks tukšs lodziņš. Šajā logā ir jāiekopē sekojošais kods. Kad tas paveikts, nepieciešams uzklikšķināt uz ”Enter” zem koda lodziņa.

TD.services.TwitterClient.prototype.makeTwitterCall=function(b,e,f,g,c,d,h){c=c||function(){};d=d||function(){};b=this.request(b,{method:f,params:Object.assign(e,{weighted_character_count:!0}),processor:g,feedType:h});return b.addCallbacks(function(a){c(a.data)},function(a){d(a.req,””,a.msg,a.req.errors)}),b};
twttrTxt=Object.assign({},twttr.txt,{isInvalidTweet:function(){return!1},getTweetLength:function(){return twttr.txt.getTweetLength.apply(this,arguments)-140}});

Tas arī viss! Tagad tu vari tvītot ar 280 zīmju limitu. Pārlādējot lapu, šis process būs jāveic no sākuma, jo atkal būs iespējams veikt ierakstus tikai ar maksimālo 140 zīmju skaitu.

Saistītās tēmas: sociālie tīklitwitter

Izsaki savu viedokli