Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Pasaulē lielāko sociālo tīklu Facebook pēdējā laikā nomākušas lielas problēmas. Arvien biežāk Facebook tiek publicēts saturs (tiešraides un videoklipi galvenokārt), kuros cilvēki mēģina izdarīt pašnāvības, traumēt citus cilvēkus vai veikt jebkādas citas aizliegtas un brutālas darbības.

Nesen kāds amerikānis, cenšoties gūt uzmanību, uz ielas nošāva vecu vīru, video ievietojot Facebook. Pēc tam gan slepkava pats izdarīja pašnāvību. Tas bija tikai viens no daudziem gadījumiem, ar kuriem Facebook nācies saskarties.

Lai situāciju uzlabotu, Marka Cukerberga vadītais uzņēmums nākamā gada laikā pieņems darbā 3000 jaunus darbiniekus, kuru uzdevums būs izvērtēt publicēto saturu un maksimāli ātri reaģēt, ja par ievietotajiem materiāliem tiks paziņots Facebook.

Darbinieku skaits, kas ar to nodarbosies, var pieaugt līdz četriem ar pusi tūkstošiem. Cukerbergs savukārt piebilda, ka vēlas, lai Facebook būtu droša kopiena, kur dažādi aizdomīgi ieraksti vai vizuālie materiāli tiktu likvidēti pēc iespējas ātrāk.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com/

Saistītās tēmas: Drošībafacebook

Izsaki savu viedokli