Jump to content

Type44 jaunā rotaļlieta Dj pults Vestax VCI-100, būs BOOT.Lv video apskats!


Type44
 Share

Recommended Posts

yohohooo!

 

Pašam prieks un mute smaida, beidzot sagaidīju VESTAX VCI-100 (tā ir Dj'a pults)

 

Zinu, ka te daži no mums ir Dj'i tāpēc padalīšos ar infu un ātrumā noprezentēšu jauno pulti, kuru LV ļautiņi dabūja tikai aizvakar (pirmā krava, ja neskaita kādu, kas šo agregātu pasūtināja caur internetu).

 

Mazs intro:

Pirms diviem mēnešiem sāku spēlēties ar Traktor Dj Studio links uz saitu un sapratu ka laba štelle, bet, lai lietas labāk bīdītos ērtāk būtu ar pulti! Tāpēc uzgooglēju un uzdūros šim brīnumam.

Atradu LV uzņēmumu ( www.3s.lv ), kas ir officiālais VESTAX pārstāvis un pasūtīju.

 

Līdz vakar pults bija man uz galda un apsolos drīzumā BOOT.Lv publicēt video apskatu :)

Ja pēc mēneša apskats vēl nav redzams, tad iebakstiet kādu PM. Centīšos saorganizēties.

 

Bet vispār reāli labs aparāts.

Kvalitatīvi poči (potenciometri), ir tādi smooth'īgi un stingri, nav nekādas ļurkāšanās.

Tās "ripas" ir touch sensetive, tas nozīmē ka ar rokām viņas vadīsies, bet ar austiņām vai citu priekšmetu viņas nevarēs vadīt, izslēdzot iespēju netīšām "pakustināt" mūziku.

 

Jau līdzi nāca Traktor LE, bet es iepirku priekš sava Mac'a officiālo Traktor Dj studio (pilno versiju) un ir pieejams MIDI komandu fails arī priekš jaunās 3.3 traktora versijas.

 

Viss komandējas caur USB vadu, ja ar USB pa īstu tad aparātu var pabarot no ārējā barošanas bloka.

Regulērjas to vadības ripu jūtīgums, var pārslēgt no parasta režīma uz scratch un scratchot kā ar viniliem.

Tāpat var regulēt vidējā krosfader'a veidu, tas ir ātri vai lēnām (Dj'i zina par ko runāju).

 

Visas pogas izgaismojas, tāpēc uzreiz var saprast, kas uz pults notiek. Kurai ir nospiests play, kurai nē, kādi efekti saslēgti u.t.t.

 

Kā mīnusu varu minēt to, ka salīdzinot ar Behringher pulti, šai nenāk iebūvētā skaņas karte. Tāpēc jāpērk atsevišķi kāda USB vai FireWire >6 kanālu skaņas karte! Tās normāli maksā. Labas kartes sākot no 200 Ls uz augšu. Es personīgi metu acis uz M-Audio FW 410

http://www.maudio.co.uk/products/en_gb/Fir...e410-focus.html

ja kāds kaut ko tādu lieto, tad welcome ar ieteikumiem.

 

Tautu, protams interesē izmaksas un te ir šoks maziņš:

Vestax VCI-100

Ārzemju veikalos: bez maz vai lētākais, kas šipo uz LV 350 Ls + šipings

http://www.dolphinmusic.co.uk/page/shop/fl...roduct_id/23537

BET!

Es biju šokā kad uzzināju, ka LV (valstī līdz kurai precei nonākot pa vidu importa buržuji salikuši savas naglās varkas) VESTAX VCI-100 - 250 Ls :D

 

6 kanālu skaņas karte, ko var pieslēgt pie NB (uz PC viss vienkārši) kādi >200 Ls, atkarībā no ražotāja.

 

Traktor Dj Studio 3.3 - 200 EUR, jeb 140 Ls

 

Kopā 640 Ls + portatīvais dators (vai galda dators, kā kuram)

Nav slikts cipars priekš iespējām ko paver šāda pults un miksēšanas iespējas.

 

Pielikumā:

Diezgan sūdīgas bildes, jo fočēju vakarā pie gaismām.

 

Te neizpakots!

vestax.jpg

 

Jau uzstādīts un darbībā!

vestax_1.jpg

 

Mazliet tuvāk

vestax_2.jpg

 

Vēl tuvāk

vestax_3.jpg

 

Kopējos vilcienos mūzikas stili ko es cienu un ar traktoru lieku kopā bits bitā:

Progressive,

Tech house,

Tech Trance,

Trance

 

TOP 5:

Zarnoosh - Coalescence (michael badal remix)

Dash Berlin - Till The Sky Falls Down (vocal mix)

Deadmau5 - Arguru

Hybrid - Finished Symphony (Deadmau5 Remix)

Donald Glaude - BIG (Original Mix)

 

Agrāk pavilkos uz house, bet tagad kaut kā pārāk salds man šis stils sāk likties :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Type44

    13

  • DJ_BioniX

    13

  • bobiksons

    5

  • plichss

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Xeroo

Un jūs pa šito fanojat, nu baaaa... :???: laikam pie iistas DJ aparatūras neesat bijuši :) soory bet tānu sanāk.

Gribi sakarīgu pulti, njem Pioneer DJM-800

Gribi sakarīgu atskaņotāju, ņem Pioneer CDJ-1000

 

Un liekās mierā ar šitām bērnu rotaļlietām ar kurām labākajā gadījumā var tikai skolā disenes rīkot, kaugan ja izmantošana būs TIKAI mājas robežās, nu tad jau pat ir pa traku :) tur jau tad ar visvienkāršāko pietiek, bet profesionālā līmenī - lābāk ar ko tādu nelīst iekšā, tad jau prasās Pioneer (man pašam stila un gaumes pēc tas Pioneer piedur :).

Link to comment
Share on other sites

man uz maajaam nesen atbrida patiesho no UK m-audio Torq Xponent.

saliidzinot ar vestax-shameejais nedaudz preciizaaks, skanju karte ar iebuuveetaa,efektiem iebuuveets touchpads,tachu ir chakareeshanaas ar jog'iem,jo tie ir sameeraa neertaa vietaa un viegli kustaas(nav protams kaa hercules,ka iegriez un peec tam gaidi minuuti kameer apstaajas) bet nu patiikami nav!

tachu,efektu touchpads atsver visu! ieprieksh lai darbinaatu ableton izmantoju bcd2000+hercules,

tagad peitiek ar vienu m-audio.

 

labaakais ir tas ka ahmeejo var nopirkt pa 400ls+shippings (maneejaa gadiijumaa tas bija 405ls+ 15ls)

verkis paliels. prasiibas ar lielaakas no kompja!

patiikama shtelle, PS-kaadam nevajag Behringer BCD2000 (uz ziemassveetkiem buus gads,kaa nopirkts)

 

 

To Xeroo: paskaties uz kaa speelee AVB,Blank and Jones,Gabriel&Dresden,Pete Tong,Vieteejais Roberts Lejasmeijers, Ronski Speed, Marcus Schlossow. beernu speeles,skolas disenes riikot? 15K $ apr konci nopeniit kaa to dara AVB speeleejo uz Xone:3D hmh? ja ar to nepietiek,tad pastaasti luudzu kas shogad panjeema pirmo vietu pasaules dj top? un uz kaa vinjsh speelee!!!!

Labots - plichss
Link to comment
Share on other sites

man uz maajaam nesen atbrida patiesho no UK m-audio Torq Xponent.

 

Cik zinu tad šis

http://www.m-audio.com/products/en_us/TorqXponent-main.html

Neiet kopā ar traktoru un citiem softiem, bet darbojas tikai ar savu specifisko softu.

Es arī biju apskatījis šo variantu, bet kaut kā biju smagi jau pieradis pie traktora un nolēmu ņemt Vestax, kas ir tīri MIDI kontroliers un ko nepieciešamības gadījumā varēšu pieprogrammēt pie kāda cita softa, vai pie jaunākas Traktora versijas.

 

Bet par to M-Audio Torq Xponent kā tādu ir labas atsauksmes dzirdētas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Xeroo

To plichs, tad tu pats arī spēlē ja? Vai tikai slēpies aiz citu mugurām, ja Tev kas tāds ir tad salīdzināmk, nevis izrokam kautko no gaisa. ja tev nav, tad muti ciet, ja nespēlē pats tad vispār pašol ..... !

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu tad šis

http://www.m-audio.com/products/en_us/TorqXponent-main.html

Neiet kopā ar traktoru un citiem softiem, bet darbojas tikai ar savu specifisko softu.

Es arī biju apskatījis šo variantu, bet kaut kā biju smagi jau pieradis pie traktora un nolēmu ņemt Vestax, kas ir tīri MIDI kontroliers un ko nepieciešamības gadījumā varēšu pieprogrammēt pie kāda cita softa, vai pie jaunākas Traktora versijas.

 

Bet par to M-Audio Torq Xponent kā tādu ir labas atsauksmes dzirdētas.

 

jebkursh-BCD2000,herculess,vestax,NuVJ,Xone:3D,2D,1D,m-audio-visi ir midi kontrolieri,tikai ir jaapushaas ar midi clokiem un midi ruuljiem vairaak nekaa ar cietiem! nejau velti abletonu vadiiju ar 2 atshkjiriigiem-BCD un herkulesu,ja var-znachit var!

Link to comment
Share on other sites

Un jūs pa šito fanojat, nu baaaa... :???: laikam pie iistas DJ aparatūras neesat bijuši :) soory bet tānu sanāk.

Gribi sakarīgu pulti, njem Pioneer DJM-800

Gribi sakarīgu atskaņotāju, ņem Pioneer CDJ-1000

 

Tu lielāku vēsturi nevarēji nosaukt? Varbūt vēl lenšu magnetofonus ieteiksi?

 

plichss pareizi saka, sen jau pasaules vadošie pārriet uz digitālo. Braukā pa pasauli ar savu notebook un spēlē! CD/DVD ir vēsture. Ar steigu iesaku to pulti nodot kādai vidusskolas diskotēkai un apgūt digitālo!

Link to comment
Share on other sites

To plichs, tad tu pats arī spēlē ja?

 

jaa es speeleeju,esmu rezidents klubaa Mango,Preiljos.

vienkārši izejaut cauri pioneeriem,tehnikiem un visaadiem citaadiem verkjiem sapratu to,ka cilveekiem ir piniigs pohujs no kaa tu speelee,galvenais ir kaa tu speelee! tas ir apmeeram ka,ar aamuru iedziita skruuve eniivej tureesies labaak nekaa ar skruuvgriezni ieskruuveeta nagla

 

sanaak taa ka ar digitaalo kameru uznjemta bilde ir nesmukaaka kaa ar lentinieku focheeta bilde ja?

Link to comment
Share on other sites

Ja tu mums atsūtīsi līdzīgu Dj'a spēli kā šajā video

tad visu cieņu.

http://uk.youtube.com/watch?v=qcaYVnXPZ84

 

 

 

nu iisteniibaa nekur taalu nav jaabrauc-Vieteejie latvju dzheki,mauc uz midi kontrolleriem ta ka nemetas-

 

iesaku apskatiit taadus dj,kaa Roberts Lejasmeijers,LoWe,iMix-vinji speelee uz ableton live,sakonfigojushi vinju ir vienkārši zveeriigi!

 

ja runaajam par konfigoshanu tad veel ir viens labs variants ar ko es saaku Bcd+traktors (ieksh youtube)

 

vidaaks,protams,nav maneejais

Link to comment
Share on other sites

hmh! nu ja,bet ir viens liels miinuss tam pasaakumsm-daargi(xone:3D maksaa 1,5k Ls) pa taadu naudu var sapirkt 15 bcd2000 un sakonfigot no vinjiem taadu zveeru,ka tik turies,bet nu,tur jau cita svara kategorija.

 

aaa,aizmirsu piebilst-cris lake un Deadmau5 arii moshii uz midi!!

Link to comment
Share on other sites

notesteejiet kko normālu ! piemēram, Pioneer CDJ-1000 MK3, Pioneer DVJ-1000, DVJ-X1 ! pulti Pioneer DJM-1000, Pioneer DJM-800 !

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

interesanti, kaapeec man burtu salikums DJ izsauc negatiivas emocijas?...

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Da tef prosta drausmīgi skauž :)

Tajpam ša pirms nicka būs DJ a tu kā biji drunk_lizard bez DJ tā arī paliksi :)

Lūzers :)

Link to comment
Share on other sites

Neliels ieteikums absoluuti no malas Type44: Varbuut butuu veertiigi pie video podcast tapshanas pieaicinaat kaadu DJ no malas, kas vareetu tieshaam kvalitatiivi nodemonstreet VCI-100 iespeejas, respektiivi izspiest sulu no taa. Nekaa personiiga, bet cik saprotu tad ar Dj pultiim esi aizraavies saliidzinoshi nesen, attieciigi pro Dj veikumu buutu interesantaak apskatiities.

Link to comment
Share on other sites

Tu lielāku vēsturi nevarēji nosaukt? Varbūt vēl lenšu magnetofonus ieteiksi?

 

plichss pareizi saka, sen jau pasaules vadošie pārriet uz digitālo. Braukā pa pasauli ar savu notebook un spēlē! CD/DVD ir vēsture. Ar steigu iesaku to pulti nodot kādai vidusskolas diskotēkai un apgūt digitālo!

CD vienmēr manās acīs ir bijis nesavietojams ar vārdu DJ.

Lentām bija savs laiks, un daudz darba un prasmes bija nepieciešams kvalitatīvam miksam.

Vienīgais kas attiecas un attieksies arī turpāk uz DJ ir vecie labie viniļi. PC ir palīginstruments DJ, kas grib papildināt savu miksu (uz platēm) uz skatuves.

Kuri ir tie vadoši dīdžeji kas vinilu maina uz mp3 un savas rokas uz PC? Un nezinu vadošus dīdžejus kas spēlētu uz CD. Šaubos vai jebkad kāds sevi cienošs DJ manīs plates pret MIDI pulti.

 

P.S. Esmu dīžejojis gadus 10, pagājušajā gadsimtā, sākot ar lentām un pēc tam CD.

Esmu izpētījis arī Traktoru un tas ir softs kas aizvieto DJ, nevis domāts priekš profesionāliem DJ. Subjektīvas domas, jo spēlēt ar Traktoru manuprāt var jebkurš tīnis un justies kā liels DJ, pazeminot jau tā zemo Latvijas, tā saukto DJ saimes līmeni.

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

~gadu atpakal no ebay biju iepircis Hercules DJ Console MK2, sanaca ~120Ls. Kopā ar virtual DJ varēja sajūgt, bija iebūvēta (!) skaņu karte, pults un 2 jog dial'i. Godīgi sakot, loti labs aparāts iesācējiem, ir visas vajadzīgās fīčas, bet tomēr trūkst fīlinga, ko dod īstie atskaņotāji :D

Bija pat spēlēts klubos ar šo, jāatzīst, diezgan ērti, bet tā kā bieži nāk pārbaudes uz mūzikas legalitāti, bija nedaudz strjoms, ka nekonfiscē manu noutu :)

Galvenā problēma šim Vestax manā skatījumā ir tieši iebūvētās skaņas kartes trūkums, līdz ar to monitorings nav iespējams. Salīdzinoši ar Hercules MK2 - bija laba iebūvētā karte, kas pat lielākos pasākumos izrādījās pietiekami kvalitatīva skanējuma ziņā. Pašlaik gan esmu pārdevis, ir padomā nopietnākas lietas - 2 jaudīgi turntabļi un kāda pioneer pults ;)

Link to comment
Share on other sites

notesteejiet kko normālu ! piemēram, Pioneer CDJ-1000 MK3, Pioneer DVJ-1000, DVJ-X1 ! pulti Pioneer DJM-1000, Pioneer DJM-800 !

 

Vēstures lekcijas būs citreiz. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

DJ_BioniX

kaads var buut paardod kaut "BCD 2000" gribaas papraktizeeties :) kur var ssaad aparaatu dabuut? tas ar pilniigi pietiekams :)

 

to saf. Traktors tikai atteelo pults darbiibu. kaa redzreeji video roljokos. viss notiek uz pults. :D ja gribi buut prasts tad meklee atbilstosso softu bez pults un laid visu autoplayaa un buusu "uberkruts DJ" Tas pats traktors ir tikai vide tas nav paliigliidzeklis. interfeiss starp pc un pulti.... k otu gribi lai dj pats atskanjotu muuziku?

Labots - DJ_BioniX
Link to comment
Share on other sites

Kuri ir tie vadoši dīdžeji kas vinilu maina uz mp3 un savas rokas uz PC? Un nezinu vadošus dīdžejus kas spēlētu uz CD. Šaubos vai jebkad kāds sevi cienošs DJ manīs plates pret MIDI pulti.

 

Konkrēti šie točna lieto Traktor

Chris Liebing, Michael Gray, Speedy J, ...

Ja būtu tagad, laiks tad izraktu vēl pamatīgu sarakstiņu.

OK, tie nav TOP 5 Dj'i, bet par tevi skaļāki un pasaulē labi atpazīstami vārdi tomēr ir :)

 

Ableton Live lieto

Paul Van Dyk, PETE TONG, Sasha, The Prodigy (!),

Noskties šo video

http://www.ableton.com/live-for-djs

 

Tā kā vecais, iesku operatīvāk sekot līdzi jaunumiem, lai nepaliec pēdējais Koyots ar CD rokās :D

 

Tev vajadzēja paklausīties interviju ar PETE TONG, kas bija īsi pirms viņa uzstāšanās LV pa Capita FM.

Tur Bogdans tieši uzdeva jautājumu par to, vai taisnība ka Dj'i pārriet uz digitālo?

Tongs tā arī atbildēja, ka jā! Tā ir taisnība, ka arī vadošie Dj'i tagad pārriet uz digitālo, jo aktīvi braukājot pa pasauli staipīt līdzi vinyl'a kolekciju ir ļoti neērti un arī riskanti, ka var noklīst. Tāpēc daudz ērtāk ir vest līdzi visu savu mūzikas kolekciju, bez tam arī iespējas digitālajam ir daudz plašākas.

Pete Tong slavēja Ableton Live, teica, ka ja šito softu izkož, tad nekas nespēj stāvēt klāt. Te neiet runa par to ar ko ir ērtāk samest bits bit'ā, uzmest cilpas, pasamplēt mazliet. Izmantojot šādus softus jau paveras pilnīgi jaunas un vēl nebijušas iespējas, un jo tu trakākas un nedzirdētākas lietas padosi uz skatuves jo efekts lielāks.

 

Un MIDI pultis gan vairums izmanto. Kaut vai efektīvai un ātrai samplu atskaņošanai, tur pat nav citu varientu. Tās pašas klavieres, u.t.t.

Paskaties manus augstāk redzamos video, Speedy J jau nav nekāds ciemata Dj's, un tur var redzēt kā tieši viņš spēlē.

 

Un citāts no Armin Van Buuren lapas, kur tauta jautā, ko viņš izmanto un saka par Digitālo:

I think in answer to your question whiteraven, as long as the music is chosen correctly, it doesn't matter how you do it. wether it is vinyl, cd, or pc.

 

Track selection is more important than anything. second is mixing, and if you can mix well on the pc, then who gives a shit! it all does the same thing at the end of the day.

 

to the listener, it all sounds the same wether it is on cd or digital..

 

hope it helps

 

Es personīgi pilnībā parakstos zem šiem vārdiem, jo savulaik tautu varēju izkustināt pat ar kasetniekiem, tad kāpēc pēkšņi ar datora palīdzību?

 

Tautai vajag labu mūziku, labu dziesmu izlasi.

Link to comment
Share on other sites

DJ_BioniX

PETE TONG intervija ar dzirdeeju. es ar vinjam piekriitu. digitaals un portabls - tas muusdienaas ir modē. kāds kādu normaalu digitaalo pulti var piedaavaat? vai riigaa kkur ir ssaadas mantas paardossanaa?

Link to comment
Share on other sites

nu līdz tādiem aparātiem man vēl jaaug un vēl daudz jāstrādā....

tākā šeit ir salasījusies palielāka DJ publika tad gribēju pajautāt vai kāds nezin SHO dziesmu, kāds izpildītājs un nosaukums??? dzirdēju pa radio, bet atrast nekur nevaru...

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

neko tai "dziesmā" tādu nesaskatu...

 

tad jau labāk klausīties Aphex Twin

 

 

----------------

Now playing: Aphex Twin - Milkman ¤ FLAC ¤ 872kbps ¤

Link to comment
Share on other sites

bobiksons
Esmu izpētījis arī Traktoru un tas ir softs kas aizvieto DJ, nevis domāts priekš profesionāliem DJ. Subjektīvas domas, jo spēlēt ar Traktoru manuprāt var jebkurš tīnis un justies kā liels DJ, pazeminot jau tā zemo Latvijas, tā saukto DJ saimes līmeni.

 

Šeit tu maldies uz visiem 100%.

DJ = mākslinieks, kurš ar konkrētiem rīķiem rada mākslu (konkrētā gadījumā - galējais skaņas signāls, kas iznāk no pults/pc/whatever). Un nav svarīgi, kā tas tiek panākts. By default DJ miksē trekus, kur oriģināli skan nedaudz savādāk un kopējā aina ir burvīga. Esmu klausījies pilnos trekus, nu sorry.. pilnīgs borings... mixā tas viss ir savādāks. Tāpēc DJ ir nepieciešams labs rīks, lai šīs te vienmulīgas/vienādos trekus padarītu koloritākus.

 

Šeit tu turpini tematu - analogā vs digitālā fotogrāfija... un t.t. te nav ko strīdēties... Ja publikai patīk, to kas nāk ārā no skaļruņa - tad pārējais ir pofig - vinils, lenta vai touchskrīns.

 

Par pulti - principā, ja kontrolē softu no pults, moš varēja arī lētāku atrast. pašā būtībā jau nekas nemainās, galvenais lai visi kontroļi pieejami, pārējais - smadzenes un pirkstu veiklība.

Labots - bobiksons
Link to comment
Share on other sites

Ok, tā jau laikam ir, progress ir progress.

Es vairāk sašutu par to, ka 98% no Latvijas dīdžejiem nav ne mazākās nojausmas ko nozīmē salikums DJ=mākslinieks. Attieksme ir apmērma tāda: ērtāk dragāt mp3 no PC ar traktou, nu i atiet, cool! Luk tas man nepatīk.

Protams jāpiekrīt uzskatam: PC-> rīks lai radītu ko vairāk.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

saf, mēs šeit nerunājam vispār par DJ, vienkārši tu uzbrauci nedaudz netēmā.. jo sāki runāt par LV dīdžejiem, kuri uzliek treku, atiet padzert alu, atnāk nofeido nākošo treku un tā līdz rītam..

 

Cilvēks nopirka pulti, lai vadītu Traktoru (kurš nemaz nav tik slikts, īstenībā ideāls gan amatieriem "tāpatvien mājās pamiksēt", gan profiem live-ā).

 

Jā, pirkums ir sasodīti labs, jo uz PC ar mouse mixeris vispār ir nelietojams (pat keyboards ar šortkatiem neder)

Link to comment
Share on other sites

DJ_BioniX

tu jau taa lieta. pameegini bez pults vairaak par vienu itemu vienlaikus juuzot.... nekas nesanaaks :D

Link to comment
Share on other sites

saf, mēs šeit nerunājam vispār par DJ, vienkārši tu uzbrauci nedaudz netēmā.. jo sāki runāt par LV dīdžejiem, kuri uzliek treku, atiet padzert alu, atnāk nofeido nākošo treku un tā līdz rītam..

 

Cilvēks nopirka pulti, lai vadītu Traktoru (kurš nemaz nav tik slikts, īstenībā ideāls gan amatieriem "tāpatvien mājās pamiksēt", gan profiem live-ā).

OK, peace.

Link to comment
Share on other sites

Jā.

 

STOP!

tēmu digitālais foto v.s. analogais, lūdzu izvērst citā topic'ā.

Šeit tikai par Dj'u pultīm!

 

Turpmākie beztēmas topic'i tiks dzēsti, vai pārvietoti jaunā!

Link to comment
Share on other sites

Ja par DJ..

AvB prieksh ASOT izmanto Ableton Live.

 

Tomeer dziivajaa smukaak izskataas, ja DJ njemas ar plateem ;-)

Link to comment
Share on other sites

JOke, saskati vai nesaskati es vienkārši jautāu vai nezin, kas to dziesmu izpilda un kā sauc... Tunatic ar neatpziist :sad:

Link to comment
Share on other sites

Guest edvards

Gaidu rezultātu, īpašniek.

 

P.S. Vai kāds var pateikt kam domāti tie divi apaļie uz tā aparāta ? :-|

Labots - edvards
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...