Jump to content

Bezmaksas dvd rakstīšanas softs


reinss
 Share

Recommended Posts

Forumā grūti atrast, jo meklējot dvd rakstīšana - man izmeta 4 ierakstus, kur tuvākais bija par nero. meklējot vispārināti - dvd, vispār rezultātus nedeva...bet izskatīties 32 lapas iekš utilītām, ir diezgan laikietilpīig.

 

Atradu tādu gBurner, disku ierakstīt izdevās, bet paskatīšos arī jūsu piedāvātos variantus.

 

Paldies, problēma atrisināta.

Link to comment
Share on other sites

jau minētais CDburnerXP

vai

InfraRecorder

http://infrarecorder.org/

Patši kantorī sākumā lietojām InfraRecorder, bet tika novērotas dažādas problēmas ar ierakstīšanu. Tāpēc beigās pārgājām uz CDburnerXP.

Pagaidām sūdzību nav. Ļoti laba manta.

Link to comment
Share on other sites

Wow. Tev izdevās CDBurnerXP piedarbināt? Kā? Man vēl ne uz vienas kārbas nav normāli strādājis...

Link to comment
Share on other sites

UnderV

 

opā sabaidīji - kādas tieši problēmas ?

padalies ar info - negribas ka manis paša ceptie dvd pasējas ....

Ir bijuši gadījumi, kad ieraksts vienkārši pārtrūkst pie diska beigām (matricai ir "čau"). Iespējams pie vainas ir .iso fails, bet CDBurnerXP visu sagremoja bez problēmām.

No dažiem diskiem nevēlējās taisīt .iso "attēlu". It kā varētu vainot lasītaju vai pašu mediju, bet nez kapēc CDBurnerXP atkal to izdarīja bez problēmām.

Šie ir konkrēti gadījumi, kuri ir atkārtoti vairākas reizes.

Sīkāku problēmu aprakstu nevaru sniegt, jo nebija laika iedziļināties.

CDBurnerXP pagaidam savu darbu spēj paveikt.

 

To Vilx-,

Iespējams esi lietojis vecu versiju. Agrāk man arī likās, ka šis softs ir paredzēts izredzētajiem :-D . Tagad lietoju 4.2.2.1012. Problēmas nav konstatētas (vismaz nav bijušas sūdzības).

Labots - UnderV
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers
Ir bijuši gadījumi, kad ieraksts vienkārši pārtrūkst pie diska beigām (matricai ir "čau")

 

+1

esmu apgraapstiijis sho pashu probleemu ar infrarekorderi...

Link to comment
Share on other sites

Sen gan nekas te nav drukāts..... ex....

 

Teicams freeware softs ir piem. ImgBurn v2.4.2.0 (http://www.imgburn.com/) un laikam arī vienīgais, kurš dedzinot DL matricas, prot pareizi noteikt LB vietu. NERO piem. tāpat kā citi, var atļaut ierakstīt disku, kuru pec idejas nemaz nevar. Lietots tiek vairākus gadus un bez problēmām. Iespējams, ka plašākai publikai mazpazīstams, jo nedaudz sarežģītāks par citiem!

Link to comment
Share on other sites

jo XP iebūvētais rakstītājs neatbalsta dvd.

esi 100% pārliecināts ka pats devaiss (DVD draivs) atbalsta DVD plāceņu rakstīšanu? Varbūt tev tā saucamais Combo, CD lasa/raksta, DVD tikai lasa...

Link to comment
Share on other sites

Nero Express 6

Man tas nāca kopā ar datoru. Tas gan bezmaksas, bet lielākajā daļā CD/DVD rakstītāju ir iebūvēta šīs programmas OEM reģistrācijas atslēga.

Vispār jau mārrutks viņu zina, kas kur tieši ir iebūvēts, vai reģistrācijas atslēga ir iekš DVD rakstītāja, vai iekš Nero ir kaut kāda DVD rakstītāju identifikatoru datu bāze, pēc kuras tas piešķir OEM reģistrācijas atslēgas. Esmu šo programmu instalējis uz vairākiem datoriem, un visur tā darbojas, un nekāda reģistrācijas atslēga pat nav jāievada (programma legāli novilkta no Nero mājas lapas).

Ir aizdomas, ka lielākā daļa OEM CD/DVD rakstītāji tiek komplektēti ar šo programmu, bet datoru skrūvētāji / tirgotāji neķēpājas ar tās došanu pircējiem, jo laikam viens programmas diska ir uz vairākiem CD/DVD rakstītājiem.

Link to comment
Share on other sites

Wow. Tev izdevās CDBurnerXP piedarbināt? Kā? Man vēl ne uz vienas kārbas nav normāli strādājis...

Ko tur viņu kurbulēt uzinstelē un viss bumbās, tagad tieši ar viņu dzēšu disku, vienmēr izmantoju pie raxtīšanas kad failu lielums pārsniedz 2GB un nero sāk piedāvāt raxtīšanai UDF Vēl ir laba programma BurnAware Free Edition

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

man ar infarnview bijušas problēmas uz 2 laptopiem, ja pareizi atceros, DVD jams negribēja rakstīt. bet tā softs ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Ir bijuši gadījumi, kad ieraksts vienkārši pārtrūkst pie diska beigām (matricai ir "čau"). Iespējams pie vainas ir .iso fails, bet CDBurnerXP visu sagremoja bez problēmām.

 

MAn ir tieši tāds pats novērojums ar Infrarecorder uz vista 64. Attiecīgi izmantoju cdBurnerXP pro.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Meklēju bezmaksas dvd rakstīšanas softu, jo XP iebūvētais rakstītājs neatbalsta dvd.

 

Google piedāvā daudz un dažādus variantus, bet varbūt kāds jau izmanto kādu ērtu rīku.

 

download.com lapā meklē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...