Jump to content

Ziemassvētku ziedojums sīčiem 2008 - Akcija beigusies !


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

nu pavert koridori pa ko peldet UZ +-15% jau vini ver bez jebkadam grutibam jo to pielauj mastrihas kriteriji.

un nospelet hokhi 1:1 bus tikpat viegli ka no 9stava iechurat kruzitee.

 

NC, nakamreiz padoma vai vajag pa pedejam pirms promiesanas :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • erny

    33

  • Bestiya

    35

  • Pirkss

    20

  • Gestapo

    37

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kāpēc 2 TV? Mosh labāk vienu, bet ar lielāku diognāli, cik saprotu viņu tad liks atpūtas istabā un tur jau vesels bars lūrēsies. Derētu lielāks ;X

Link to comment
Share on other sites

protams ka naudu nav ko turet, bet nevajag jau tautu baidit, pie tam vel ar Zandera iemilotu - es te sapnos redzeju...

man teiksim vakar sapni anglu valoda bija, jo jau 4 nedelju dzirdu tik vainu Somu vai anglu valodu :D

 

un ja ari bus kada kaka, tad dodu garantiju "5devitnieki" ka tas notiksies brivdienas.

ta ka mums ir rezerve vismaz 3 dienas lai novienotos par precem un tas pasutit.

Link to comment
Share on other sites

NC: pirms pirkt - kā ir, vienkārši dotās preces salīdzināt iekš salidzini.lv???

 

Tad apskatāmies - mēs tipa gribām 3 preces: sarēķinām+piegāde= cik maksā kopā?

 

 

Nav jēga tikai 1-2 preces kaut kur bik lētāk nopirkt. Ideāli, vajadzētu, ja varam par VISSlētāko no visiem veikaliem savākt :)

 

Jo kā te kāds jau teica - 10/20+ Ls ietaupījums realizējas uz 10/20kg+ apelsīniem/konfektēm/utt

 

 

Es domāju, NAVJAG tagad steigties. Mums ir zināmas vēlmes, apskatāmies apkārt. Zvanām ineta veikaliem, kas VARŪT var iedot atlaidi un kopā sanāks izdevīgāk.

 

Summējot ideju: varbūt nesteigsimies ar pirkšanu??? Vai pērkam no viena pārdevēja 3+ preces UN AR!!!!!! ATLAIDI???

 

Vajag MAXimāli izmantot mūsu naudas iespējas ar MAXimālo atdevi. Tagad ir tikai 17Nov. Vēl ~ 1 mēnesis aktīvai ziedošanai.

 

NU. manas idejas. Tenisa galds - OK, TV- OK, kopā - meklējam izdevīgāko veikalu.

 

 

Tas tā, pagaidām. Mana doma - NU NESKRIENAM AR TIEM PIRKUMIEM.

Link to comment
Share on other sites

NC pa naktim murgi radas par lata stabilitati, vot i negrib but malejais, kadpeksni saziedotie lati vairs nav isti tie pashi lati :D

Link to comment
Share on other sites

Mhh, tieši pirms 10 munūtēm to ieteicu NC :)

 

Jā,jā, ka tik ne arī. prms 10min. Negribas kašķēties, bet nu naf tā gan. Ne man laika visu lasīt, visiem atbildēt, oriģinālas domas/idejas bārstīt.

 

salidzini.lv = lai kopējo ainu redzam. Pats pērku tagad uz ZS mantas, so, ja kas - meklēju lētāk/izdevīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest melniz

Labs vakars!

 

Me ari dos savu labumu saja pasakuma. Naudins ienaks pec svetkiem (somenes laikam tik sanaks 10Ls), bet ari decembri varesu kadu kapeicinu iedot, atpusties reizi dzive ari vajag. :)

 

Jautajums tads...apavi ir vajadzigi? No musu kolekcijas ir sis tas saglabajies (mazlietoti un ja ta var teikt jauni). Vairak ir ta ka sportiska stila apavi. Ir ari apgerbi, bet tie bus prieks 17-19 gadus veciem jauniesiem.

 

Un otrs...piperkukas ari varam sagatavot lidz 22, lai vairak naudin pieliek citam mantinam...! :)

Labots - melniz
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Galda teniss? Maksā ap 100. Kad biju sīks, mani reāli piedūra. Salauzt arī grūti, bumbiņas maksā kapeikas...

Lētākais LV veikalos maksā 200ls+. Par 100ls sen būtu sev paņēmis.

Skatoties LV neta veikalos atradu lētāko galdu par 130-140Ls. Pieskaitam vēl tīklu, 4 raketes un čupu ar bumbiņām. I to sanāk 200Ls. Bērnu namam tie 200ls nav nekas daudz, it īpaši ja ieskaitam to ziedojumu budžetā, bet pirkt mājām galda tenisu par 200ls, kurš tiks uzspēlēts pāris reizes mēnesī ir par šerpu, jo par tādu pašu naudu var iet uz tenisa kortiem atspēlēties.

 

BASS

a cik tāds H batuts maksā ?

Vakar biju cenuklubā. Tur bija ārā izlikti pāris batuti. Cena ap 200ls grozijās. Lāčukā nekāds nopietnais sporta inventārs nebūs. odnako aizbrauc uz to pašu cenuklubu vai depo, apskaties kas labs piedāvājumā, un saskaņo ar bērnunamu, vai tiešām buš viņiem kur likt to visu. Batuts tomēr prasa līdzenu, palielu zemes pleķi. Cenuklubā izliktajiem pēdējiem eksemplāriem ir diezgan lielas atlaides.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nesaku ka galda spēles ir sliktas, bet kā tu domā, ko sīči darīs - spēlēs backgamonu, vai ies lēkāt uz batuta vai spēlēt to pašu galda tenisu?

Atceros, kā es kad vēl gāju skolā, starpbrīžos spēlējām galda tenisu ar grāmatām :)

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Ta ka pasham nav bernu (lidz pavasarim :D), bet ir kaimina 5.g un 6.g berni kas regulari nak ciemos spelet visādas spēles, tad varu nedaudz vairāk pastastit:

 

1. 5-6gadīgiem visi tie quatro, pylos, quixo nav derīgi, jo tiek izmantoti tikai lai buvētu torņus un piramīdas no koka klučiem.

2. 6gadigiem sichiem galvu nost raujoša spēle ir Guess Who ( http://www.neoshop.lv/?module=products&amp...p;language_id=1 ) celojuma versija ir kompakta un uztaisita tā ka neko no detalam nevar pazaudēt

3. baigi labi iet kāršu spēles UNO un 6.ņem

4. vēl par pārsteigumu Maximā (deglava ielā) ir daudzas labas spēles 6-10gadu veciem berniem - advancets "saliec 5 rinda" utt...

 

Parskaitiju 25Ls.

Pienemsim ka tas ir merķziedojums "Guess Who" + UNO nopirkšanai :D

Labots - erny
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins
3. baigi labi iet kāršu spēles UNO un 6.ņem

 

 

UNO tiešām ir sasodīti laba spēle.

Ātri ierauj azartā!

Link to comment
Share on other sites

NC

ja interesē vari paskatīties galda tenisu un citas sporta preces baltsport.lv

Tur čoms strādā un domājams, ka visu ko varēs sarunāt

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

NC.

 

Tu jau šovakar to visu pasūtīt plāno?

 

 

Es VARBŪT varu vienu TV sagādāt.

CRT 21".

Nolietots tik, cik pultij cipari noberzušies.

 

 

Konkrēti zināms būs šovakar.

Labots - maksvels
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

nu, ko viņam tur daudz ko svilt.

 

nav jau nekāds kreisais ķīniešu.

 

bet nu, labi.

Link to comment
Share on other sites

Guest melniz

Taks...!

 

10 losīši ir pārskaitīti. Gan jau ka rīt ieripos par cik pārmetu no sava DnB Nord konta. Nākošmēness ari kādu kapeiciņu varēšu noziedot.

 

P.S. Ir arī salasīti vairāki maisi ar visādām drēbēm un apaviem.

Link to comment
Share on other sites

Nu caur GSM torentus, mjaa tad nestaados priekssaa kaadam datorfetissistam jaabuut!

Bet kaa buus ar karossanu par laiku pie taas kastes??? Tik taa, lai neienesam nevajadziigu un lieku kara iemeslu siiccu starpaa!

Vil Man peec buutiibas, vienalga kaads nosaukums tam pakalpojumam, ka tik ir zoona un nediiraa 9 aadas!

Link to comment
Share on other sites

runajam tachu ka ar datoriem saistitas lietas neperkam. tam mums ir mikrosoft, pasvaldibas un labklajubas ministrija.

a no kurienes tad vaditaja atbildeja uz e-pastu?

 

labak par to naudu abonet zhurnalus - ilustreta zinatne, ilustreta vesture, geo

Link to comment
Share on other sites

O,bļin:) Kaa te viss notiek un virzaas - sakaraa r maajas remontu nebija laika iisti aci iemest - a redzu - te jau pilnaa sparaa viss virzaas:)

 

Normaalscilveeks - kaa ar transportiem shogad? Esi jau visu saorganizeejis - es jau vareetu mosh arii pieteikties shogad - taapat kaa pagaajshgad:)

Link to comment
Share on other sites

BTW, par žurnāliem -> tikko radiem uz ZS pasūtījām Ilustrēto Zinātni + Vēsturi = 40.48Ls laikam -> abonējot abus - otrs no 20+ uz 10+ (50% skidka) -> ja kas, tas arī būtu labs dāvinājums.

 

Es teiktu - lai palasās, gūst zināšanas, padomā ar galvu. Ko saka tauta? tos ~41Ls tak varam šam pasākumam noziedot?

 

P.S. Par mašīnu -> nu mans VW Sharan ir ietilpīgs, kad izņem 2/3 rindu :) Kā jau teicu, i gultas vestas, i ledusskapji, i visas pārējās mantas - naf problēmu. Protams, nav tas kravas buss, bet ar mantām + 2 cilvēki ar komfortu var tikt uz jebkuru vietu :D

Labots - Bestiya
Link to comment
Share on other sites

Nočekoju Lattelecomu:

Gaujienā vēl šogad ir plānots DSLs.

 

Pievienojos par žurnāliem - ļoti laba lieta :good:

+ var piemest Zvaigžņoto Debesi, 4x gadā iznāk, daļa no žurnāla abonēšanas maksas iet LV zinātniekiem.

To pašu varu teikt par Terra.

Link to comment
Share on other sites

Guest SairaM

Hmm - tie lisapēdi tad atcēlās tā kā pavisam? Es te reku rakstīju NormaalsCilveeks, ka varētu savējo noziedot ..

Link to comment
Share on other sites

NC, sorry, uzreiz neieliku linku, a tauta te aktīva, ātri reaģēja -> jap, pats ar to ekiosks.lv pasūtīju :)

 

Nu tie ir žurnāli, kas DOD info, lai jau izmanto iespēju... tas priecē :)

 

Ja par nauduņām -> paspamošu draugiem, pats kaut kad vēl bik varēšu -> nu lai vēl ko varam iepirkt.

Link to comment
Share on other sites

NC-> don't worry. Paklājs vajag 100%, tātad, ja kas, tas ir jāpērk nost uzreiz.

 

Par paciņām/saldumiem - arī tāpat - tagad ir tikai 21/11 - vēl te visiem būs Nov algas, kā man pēc tam arī ap 15Dec avanss - sanāks arī vēl tie ~250Ls saldumiem.

 

Ir jau daudz sadarīts :D :D Tas priecē, pabeigsim visu, kā vajag.

Labots - Bestiya
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...