Jump to content

Ziemassvētku ziedojums sīčiem 2008 - Akcija beigusies !


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • erny

    33

  • Bestiya

    35

  • Pirkss

    20

  • Gestapo

    37

Top Posters In This Topic

Posted Images

Piekrītu, ka ar ričukiem nevajag steigties, tomēr liela nauda aizies, labāk mandarīnos nogrūst. Turklāt ziema klāt.

Esmu par galda spēlēm: Cirks, galda hokejs, monopols utt.

Link to comment
Share on other sites

izvandīsim ar sievu māju - rotaļlietas mazākajiem varētu būt drusku, arī apģērbi tādiem kas līdz 4 gadiem ir biezā slāni un protams ka mazlietoti - dažbrīd tie tirliņi tā aug, ka dažas drēbes tikai 2-3 reizes paspēj uzvilkt :) ..... novusa galds bez pielietojuma arī kaut kur ir laikam

 

par ričukiem - noderīga manta, bet vai ziemā par to būs prieks ..... kaut gan - kāda tad pie mums ziema? :) anyway - pabļaustījos apkārt pa velopaziņām, ceru ka drīzumā būs kāds info no pāris veikaliem un sakarīgas cenas

Link to comment
Share on other sites

ir vel viens novuss (starp citu atrak biju pieteicies :D ), tik kautka no adazhiem jadabu lidz transporta busam.

 

japaskatas garazha - kadreiz kautkur staveja galda hokejs.

Link to comment
Share on other sites

N_C Kas tos lisapeedus kops un vaakkiis??? Meenesi pabraukaties un peec tam izsviest, neredzu jeegu! Taa ir tehnika, kurai ir jaaseko liidzi, tad labaak 4 TV un ccetrus PS, kurus audzinaataaja izsniedz un savaac, PS domaats!

A kas vinniem tur ar to virtuvi??? Ka tjipa vajaga megasummas???

Link to comment
Share on other sites

taa gan N_C

es domaju, ja vellapeedas ( nu neskaitot intelektuaalaas speeles - taas vareetu no mandariiniem atlicinaat) - es skatos uz draudziigaas krievzemes pusi - liidzinaas konstruktoram, raamis stiprs, pedaalji arii, cena pienjemama - apm 80 naudinjas , ir bagaznjieki un grozs iepirkumiem , plus viens aatrums ...

..un ja tur veel pagaadaas kaads " old soldier" kas stelli rubii , tad gultnjus un konusus sasmeereet un pievilk varees

...atsauksme par Rossija velljiem tapee, ka nupat nesem pirku mammai ... baaigi labi rulleee

Link to comment
Share on other sites

xtc1 Taa jau vajadzeetu buut ka atsskkiraas viedoklli, nepatik jau man ari ne tie PS ne tie velluku varianti, taas ir lietas kuraam jaaseko liidzi un jaakopj, jaataupa, i neviens blakus nestaavees, kaa teiksim virtuvee, vots tur taa beeda, nav jau zzeel buut laipnam, bet ir jaaapzinaas realitaate! Izsniegt pistoli, nepilngadiigajamam ar domu ka ssis klluus par ''policistu labsirdiigo'' mhhh!

Taakaa apdomajam veelreiz leenaam un veesu galvu!

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Nopērciet vēl batutu, lai lēkā! :D Kinderiem briesmīgi patīk.

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

es ar par sporta inventaru un intelektualam spelem gariem ziemas vakariem ..

..paskatiisos , kas man no vecajiem sakariem par slidaam un sleepiiteeem

..jaaved nebuus, pats maaku celju atrast..kaa nekaa dzimtaa puse

Link to comment
Share on other sites

mans viedoklis ir Nē PS!

ņe nado balovaķ- nado razumu učitj ..

labāk tad hokeja nujas un šaibu, ja reiz dīķis ir

Link to comment
Share on other sites

Galda teniss? Maksā ap 100. Kad biju sīks, mani reāli piedūra. Salauzt arī grūti, bumbiņas maksā kapeikas...

Link to comment
Share on other sites

100% labāk galda teniss kā PS, kas tomēr ir ekstra. Daudzi, kas to pat var atļauties tomēr padomā- pirkt vai nepirkt, jo maksā tas pasākums, un ne mazo naudu. Par to piķi ne mazums galda spēļu var nopirkt. Piemēram šī spēle par Latviju-

http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=107822

Paši uz visiem tusiņiem ņemam līdz un spēlējam!

Tas mans viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Kopš manas 1.7g.v. meitiņa iet dārziņā, kur ir bērniņi no ģimenēm, kurām nav naudiņas, es lielāku kāpi noziedošu tiem mazuļiem, kuriem nav iespējas satik mammu. Mazuļiem, nevis 17 kverpļiem, kas vodīti no spraita pudelēm glušī. Ir tik nenormāli daudz mazu bērniņu, kuri nevar youtūbē skatīties ""šnīp, šnāp, šnapī", nekādi nesanāk, un es zinu, ka patiktu. NC koments par to smerdeļu nepriecāšanos par dāvanām ir kā spļāviens acī. Es savos 30 priecājos, ka man uzdāvina grāmatiņu. Tā ir fucking degradācija, kuru izdzen ar mietu, nevis ar mikroviļņu krāsni. NC, iepērc pavisam mazajiem kaut ko, tie 14-18 gadīgie lai iet nah*** un iesālās.

Link to comment
Share on other sites

http://www.lelle.lv

tur arī ir attīstošās rotaļlietas, veikals jamiem ir uz Barona ielas, gandrīz pretīm Pērses ielai, blakus 636 datorveikalam...

 

Par PS runājot - CIK sīču vienlaicīgi var sēdēt pie vienas PS? Divi.

Labi, ja salaiž ar multitap - 8, bet tas vienalga ir par maz. Un reti kura spēle atbalsta 8 spēlētājus.

Nav ko pirkt to daiktu.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu par PS, ja nu kādam ir un var noziedot, tad jā, bet pirkt nu nav vērts - labāk to pašu galda tenisu.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir kā ir :/

 

Izmēri saliktā veidā 152,5х66,5х187

 

Un vēl jautājums, vai viņiem tur ir rūme, kur viņu uzlikt, jo galda izmēram vēl vajag 2-3m apkārt, lai normāli var uzmočīt.

 

p.s.

Izmēru avoC un lēts galds.

Link to comment
Share on other sites

Nestrīdēšos par terminoloģiju. PS tiešām varbūt nevajag un datortehnikai arī mums nesavākt, bet pie televizoriem piesviest pāris DVD pleijerus ar geimiem gan varētu, piem NASH DIVX-510DSS GAME ap Ls 28 gabalā.Domāju, ka tiem bērniem arī par šīm Dandy tipa spēlēm būs prieks.Un diskus ar bērnu filmām(var atrast kko labu arī Maximā vai Rimi pa Ls 0.39-0.99)

Link to comment
Share on other sites

Uii, kā tev šoreiz nav taisnība… bērniem vajag datorprasmes, lai neizaug par tavu kaimiņu Vasiliju — ar šīm prasmēm viņiem būs viegli dzīvot un arī naudiņu ar laiku pelnīt.

Lai bērni neizaugtu "par kaimiņu Vasīliju" vajadzīga ne tikai datortehnika (kas ir tikai un vienīgi mācību materiāls šajā pielietojumā), bet arī apmācību programma un cilvēks, kas tos sīčus apmācīs. Regulāri.

Bez tā visa datortehnikai ir grabažas vērtība.

Link to comment
Share on other sites

Jaa un turienes beerni noteikti, kaa pirmo mekleetaaja neierakstiis "huj"...

Da ja uz nagiem jamiem neskatiisies neviens no vinjiem ar datoru neveiks nevienu pashu darbiibu, kurai buutu pievienotaa veertiiba.

Link to comment
Share on other sites

Sapakotā veidā (tāds, kāds nāk no veikala) galda teniss (parasti) nāk kastē, kas pēc izmēra ir ~ kā viena galda puse, t.i., ~ 150 x 150 cm un biezums nu kādi 20 cm. Pie salikšanas vajadzēs 2 cilvēkus un tas darbs kādu laiku aizņem gan.

Labots - Taspats
Link to comment
Share on other sites

par cik ar bankām uz Jūs :) (īpaši pēc parex gadījuma) varētu kādas 4 vai 6 stiga raketes un bumbas pagrābt kopējās lietas labad un nodot NC. tīkli laikam arī ir dažādu cenu kategorijās, tāpēc nenāk komplektā.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Jā, Stiga rullē gurķi, kad pats vēl spēlēju, tad par tām labākas raketes nebija.

Link to comment
Share on other sites

protams pro līmeņa raketes par 20 Ls un vairāk negarantēju :) bet nu tādas 5 + Ls ok. Kaut vai pēc svētkiem, uzsūtīšu i-shopā. Pameklē: pilni i-veikali ar galdiem un raketēm. 4 ir minimums, ja spēlē pa pāriem. Galda teniss ir riktīgi laba štelle, aizrauj baigi, dāčās līdz tumsai kad vairs bumbu neredz kapājām.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ir vēl tāds moments, ka daļa galdu ir paredzēti lietošanai arī ārā (t.i., ir izturīgi pret lietu u.c. klimatiskajiem apstākļiem - tādus pa vasaru varētu ekspluatēt ārā), bet viņi ir dārgāki - Ls 250 un vairāk.

 

No telpām paredzētajiem galdiem IMHO tīri normāls ir - http://www.cenugids.lv/?q=spirit+roller&am...mp;pt=&sc=1 STIGA Spirit Roller

Labots - Taspats
Link to comment
Share on other sites

Arī ir ok, vienīgi Kettler kaut kā neskaitās galda tenisa brends, bet šajā gadījumā tam varbūt nav nozīmes.

Ja vajag, lai viens pats arī var trennēties, tad tiešām labāk kaut ko no Kettler, jo Stigas galdus parasti nevar tā salocīt, lai viens varētu spēlēt, bet Kettler - parasti var.

 

Šitas laikam ir lētākais no normālajiem Latvijā nopērkamajiem galdiem. Problēmas (ja tā to var nosaukt) ir: krāsa - zaļa (tagad visi galdi pārsvarā tomēr ir zili), nav apmalītes (funkcionāli pat nezinu kāda viņai nozīme, bet izskatās uzreiz labāk), nenāk līdzi tīkls.

Labots - Taspats
Link to comment
Share on other sites

3Ls piegade - itogo 168Ls vs 180Ls, ietaupijums 12Ls jeb 10kg mandarinu :D

 

plus ja vel japerk TV un cita elektronika, tad summa var but lielaka par 250Ls un tad piegade atkrit.

Labots - erny
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka nav jēga tagad visu uzreiz pirkt. Tam būs laiks sākot no 8. decembra (ja ved 22., tad ar 2 ned. būs pietiekami). Tad visas lietas būs vairāk apspriestas un izdiskutētas, būs vairāk jaunu ideju, vairāk naudas, apzināts lielāks iespējamo pārdevēju skaits. Pirms pašas pirkšanas vajadzētu sazināties ar bērnunamu un vēlreiz konkrēti pārprasīt, vai tas un tas ir vajadzīgs un būs pielietojams.

 

Rimšēvics teica, ka visa nauda uzreiz jānotērē. Viņam noteikti ir zināmi iemesli tā izteikties. Nu tad arī paklausīsim.

Labots - Fedja
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...