Jump to content

Ziemassvētku ziedojums sīčiem 2008 - Akcija beigusies !


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • erny

    33

  • Bestiya

    35

  • Pirkss

    20

  • Gestapo

    37

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jā, laikam jau vairāk tomēr uz to Latgali prāts nesas palīdzēt:

 

2. Alūksnes rajona bērnu nams - patversme - Gaujienas pagasts, Alūksnes rajons, LV-4339

 

vai

 

8. Baltinavas speciālā internātskola - Kārsavas 23, Baltinavas pagasts, Balvu rajons, LV-4594

Link to comment
Share on other sites

Te zipots excelis ar daudzu bērnu namu vajadzībām (tiesa 2 gadus vecs fails). Vispār šausmas kad jālasa, ka nepieciešami apavi :sad:

 

Skatos ka dažiem bērnu namiem 2006/2007 gada firmas jau ir taisijušas akcijas un dāvinajuši preces un mantas. Tapēc domāju ka vajadzētu iziet no principa tie kas pēdejo 2 gadu laikā nav saņēmuši dāvinājumus.

Bernu_namu_vajadzibas.zip

Link to comment
Share on other sites

Speciālajām internātskolām pienākas papildu līdzekļi sakarā ar īpašām vajadzībām, bet ne vienmēr viņi nonāk tur, kur vajag. Es teiktu, ka vajag palīdzēt Gaujienas patversmei.

Arča

Link to comment
Share on other sites

erny

 

šī mana liste ir svaigakā kāda var būt ...

opiciāli sagatavota šīs nedēļas sākumā iekš www.bm.gov.lv

tākā visiem šiem 10 bērnunamiem iet maksimāli sūdīgi

jautājums tikai kā izlemt kam palīdžēt ...

 

es jau nesaku ka tava liste ir veca, vienkārši taja exceli ka piemers ir paradits kas tad nu tiem bernu namiem tiesham ir vajadzigs.

Un es veletos lai nauda aiziet uz bernu namu, kam ir piemeram shadas nepieciesamibas:

Slēpes, nūjas, slēpju zābaki (42-45 izmērs) [b]kaut vai viens pāris!, [/b] dažādas bumbas, tenisa raketes, novusa kauliņi un kijas, badmintona raketes, trenažieris (ar kuru guļus stāvoklī var cilāt svaru stieni), galda spēles pusaudžiem, žurnālu gada abonements (pusaudžiem), biļetes uz Ziemassvētku koncertu vai teātra izrādi (20 gab.)

nevis šādam te:

Pirmo iemaksas summu un CASKO apdrošināšanas summu jaunas automašīnas iegāde

Link to comment
Share on other sites

Pieejot nedaudz ciniski un pragmatiski pie palidzibas jautajuma:

 

Ziemassvetku ziedojumu akcijas merkis ir palidzet bernu nama berniem, lai tiem butu kaut mazaka motivacija un interese par dzivi un izsishanos kautkur talak.

No ta principa izriet ka specialie aprupes centri ir jaatskaita, jo tur pamata ir "berni ar smagiem garīgās un fiziskās attīstības traucējumiem" http://www.sacezerkrasti.lv/?p=4220〈=1046 kuri vairuma gadijumu šajos aprūpes centros paliek uz mūžu.

 

Tapēc es sliecos par labu bērnu namam-patversmei.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

2. Alūksnes rajona bērnu nams - patversme - Gaujienas pagasts, Alūksnes rajons, LV-4339

 

es par shito te, plus veel kaut ko ieskaitiishu kad sanjemshos, respektiivi dedlainam tuvaak

Link to comment
Share on other sites

no manis balss par Alūksnes rajona bērnu nams - patversme - Gaujienas pagasts, Alūksnes rajons, LV-4339, diemžēl pats varēšu kādu naudiņu tikai decembrī ieskaitīt.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, nu re, pamazām savācas vairāk un vairāk :-D

 

NC -> nu tad lai iet Gaujiena :) Tāks, nu tad dažas dienas -> visticamāk pēc 18.11 zināsim aptuvenās idejas, kas/ko/kā. Tas priecē.

Link to comment
Share on other sites

OK, tā kā nespīd šajā wīkendā nekāda uzdzīve, biku noapaļoju summiņu :D

 

 

Kompetes, augļi, piparkūkas -> tas ir 100% obligāti.

Link to comment
Share on other sites

Cik tad noprotu, Gaujiena ir muusu akcijas galameerkkis! o.k.

Nu tad lai viss notiekaas, kaa teikt procesa paatrinaassanai piemetu veel bikinn! Kaa teikt bombomgaam un mandariiniem! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka nauda vēl sabirs, jo ar to kilolatu ar pārlieku neieskriesies. Pāris apaļie par saldumiem un čuss vien sanāk - viens liels TV :)

Link to comment
Share on other sites

Paskatijos ka man uz shari gadu atpakalj ienacas novuss.

Ta ka lidz shim to esmu uzspelejis tikai vienu reizi, tad domaju ka berniem tas butu vairak vajadzigs. Vai pieņemsiet ziedojumus arii manta? Novusa komplekts+kaulini+kija.

Link to comment
Share on other sites

Par kantoriem runajot, jaanoskaidro ko taa iisteni vajaga, tad jau var izdomaat, no kaadien vairumniekiem pannemt taas mantinnas! Ja buus mantas kuras buus iespeejams ieguut par lloti labu cenu, neliegssu savu paliidziibu!

P.S Vai tiessaam mans ir glups, bet iekopeejot ssitaas teemas linku citaa portalaa, paraadaas tikai boot vispaareejais forums, nevis ssitaa konkreetaa teema! Rodas jautaajums ko es daru nepareizi! Vai ari taa jaabuut?

Labots - jozziks
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Neesmu pētījis, bet vai nav tā, ka tie "nokomplektētie" saldumu maisiņi tomēr ir tādi diezgan padārgi?

 

Varbūt jāparēķina?

Varbūt var tiem 26 bērniem pa piparkūku maišelim sacept, pārsimts gramus ar Serenādēm klāt...

 

Man tā šķiet, ka sanāktu krietni lētāk.

Protams, nezinu.

 

26 bērniem piparkūkas izcept nebūtu nemaz tik sarežģīti, man šķiet.

Pāris vakari un lieta darīta.

 

 

Tikai ideja.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu pētījis, bet vai nav tā, ka tie "nokomplektētie" saldumu maisiņi tomēr ir tādi diezgan padārgi?

 

Varbūt jāparēķina?

 

...

 

Tikai ideja.

 

Zini, laikam jāpaskatās gan - bet tikai tuvāk decemberim, kad kaut kas tāds būs nopērkams. Jāpaskatās, kas tur iekšā un cik tas reāli maksā, UN vai ieliktais darbs pašiem ko tādu darot - pērkot/komplektējot - atmaksāsies.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

NC:

Nu, protams, jāskatās cik tieši var tādā veidā ietaupīt - ja būs, piemēram, 5 lati pašiem taisot, 6 lati veikalā, tad ja neko tur ietaupīt tā arī nesanāks.

 

Ja sanāk nokomplektēt tā, ka cena ir 2X mazāka, tad kāpēc ne?

Par ietaupīto naudu tur pat sanāktu kāds mazais litriņš - jokoju.

 

 

 

Sasaiņot būtu ar mieru.

Es pat tās piparkūkas būtu ar mieru izcept (tur gan jāskatās, kā ar brīvo laiku, t.i., kad man brīvdienas būs).

 

 

Bet nu jā, kā jau Bestiya teica, kad Ziemassvētki būs tuvāk, tad arī skatīsimies.

Link to comment
Share on other sites

Parasti jau tiem davanu iepakojumiem pievienota vertiba (ja salidzina senu starp iepakojuma cenu par kg un atsevisku konfeksu) ir kadi 2-3Ls/kg

Tad nu atliek jautajums cik smagu davanu maisu taisa?

Vai kads uznemas taisit davanu maisinus un iepakot tos ar konfektem,rieksitem un augliem

Potencialais ietaupijums ja davanu maiss ir ap 1kg varetu buut ap 70Ls

Link to comment
Share on other sites

Hmmm....

 

Nu doma pašiem iepirkt/sapkot nav peļama, BET no pieredzes sakot... diezvai sanāks laika/vēlme to līdz galam realizēt.

 

Tas tā, reāli paskatoties.

 

Protams, 26 cilvjiem pa ~ 1kg paciņu saveidot pašiem -> konfektes, riesktiņi, kāda šokolādīte, cepumi + iepakojums = būs lētāk nekā 10Ls, bet te vēl jāpieskaita auglīši - mandarīni, apelsīni, vēl šis tas = būs kādi Ls5 tikai paciņai.

 

Izdarīt - var. Ja grib un aktīvi noorganizējas. Bet tas nozīmē ka 20/21.Dec. vīkendā tas ir jāsaorganizē un jāizdara.

Link to comment
Share on other sites

tāks sazvanīju vēlreiz Gaujienas bērnunamu

skarbi izklausās tas viss ...

 

derēs visas iespējamās spēles lai sīčiem ir kur brīvo laiku pavadīt

novusa gals - tenisa galds galdaspēles etc etc etc

tākā ja kādam tādas mantas liekas stāv tad "ziedojiet graudā"

 

bērni ir puse uz pusi zēni un meitenes - visi praktiski vecākā skolas vecuma (tik 2-3 bērneļi skolā neiet)

viņiem nav pat savu atpūtas istabu (zēniem un meitenēm)

virtuves arī nav bet tās telpu diezvaispēs iekārtot tākā tas atkrīt ...

 

tagad gaidu listi ar vēlamajām mantām ...

 

bet spēles un kautvai 2 TV toč vajadzīgi

(pag gadu pa lēto rimčikā TV iepirkām 79,99 - nekādus HDTV te nevajag)

 

********, a kur tad viņi tur uzturas? izkaluasās pēc cietumnieku nometnes - kameras, paslaigu laukums un ēdināšanas bloks.

Link to comment
Share on other sites

Ok, gaidām sīkāku listi, bet:

 

par tiem TV: nu rimčiks jau nav beigu beigās(ja, protams, neuztrāpa uz īstās dienas atlaides) lētākais variants; noteikti var ineta veikalos sākumā pamaklēt, un tagad tajā EURONICS - šamajiem takš baigās atlaides reklāmās, moš vecajiem CRT 21" ir labas atlaides;

 

jāzin, kur viņiem to TV liks -> varbūt paņemt 1nu, bet bik lielāku ekrānu ", un nekā 2 mazus?

 

+ tad jau kāds mūzikas centriņš, kā pag gadu arī vajadzēs...

 

 

.... njā, nu sūri.

Labots - Bestiya
Link to comment
Share on other sites

...

izgaismo rīgu redz akcija būšot - pakaļā visus

kad bērni kā lopi dzīvo tas pox bet redz "svētki esot" ...

peredastiskā valsts....

... nu, kā vienmēr. Miljoni visur citur, a normālām, cilvēciskām lietām - 0...

Vismaz paši ar šo akciju varam KAUT KO biku darīt lietas labā. UN tas jau nav nemaz tik maz.

 

Njā, pareizi gan par tiem TV - vismaz 2. Tikai skatīsimies no $$$ un iespējām - lai jau tomēr kāds 21" ira (skatījos, kaut kāds CRT plakanais Schaub Lorenz SF21-54F1-5 jau par ~86Ls ir dabūjams).

Labots - Bestiya
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

22rajā decembrī no rīta ducinam uz Gaujienu ... pirms tam iebraucot bodē pēc saldumiem sīčiem ...

Nevaru vēl garantēt bet iesp. ka varēšu piedalīties ar savu auto - Opel Astra universālu.

Link to comment
Share on other sites

paskaties ss.lv tur ir pieejami pa 60-70Ls kitajosi. varbut ja atbrivos no 6gab, tad cenu vel labaku iedos.

Link to comment
Share on other sites

šimano hujimano nevajag, bet ir knifiņi, kas būtu jāievēro. piemēram, lai pedāļi nav no plastmasas, jo tādi ļoti viegli lūzt + neies taču neviens tur saudzēt tos veļļukus (un nevajag arī)

Link to comment
Share on other sites

es nesaku nicigi, vienkārši noradu ka visados trek un hawajaekspress cipars bus daudz lielaks ka ja pamekle pa ss.lv kadu kas ir atvilcis konteineru no kinas un nu tam tie kautkur put lidz pavasarim. ja kopa ir 26 berni, tad tik un ta tur netaisis kopejos izbraukuma pasakumus, pietiktu ar kadiem 6-8divriteniem*65Ls=400-500Ls

Link to comment
Share on other sites

To N_C

 

nebiju iedomājies, ka pasākums pavērsīsies uz dzimto pusi . Vienvardsakot ir tā....

Es neko nesaku par so izvēli , bet ....

No sava " dzimta kraja" zinu, ka pazistu vismaz 4 gimenes , kas ir darbaspejigi un speka gados un sīkie ar ..- tikai uzskats kas valda ģimenē naudu " nokož"

nu liktenis liktenis , bet zinu vismaz 5 sīčus tur praktiski personīgi - un ziniet viņiem mietu nevar vienā vietā nolauzt, bet lai pirkstu pakustinatu ....

 

...tas gan neietekme manu attieksmi pret so iestadi kopumā..un buus " naudiš" iedosu vēl

 

es gan būtu pa kadu citu novirtni...

Link to comment
Share on other sites

veči runājot par 70 Ls ričukiem ???? nopirku kitai pa 60 LĀČUKĀ ,un izbraucu 1,5 dienas ,viss sabruka,tā kā .?

ap 130 varbūt

vēl ir laika apdomāt

Link to comment
Share on other sites

ar richukiem taa ir kaa ir.... Maksimu, rimi nepiemineet, tad veeertiigaak ir to naudu izteereeet banaanos....

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Tomiņam, Lisopēds sākas no 100Ls (hm, stipri nosacīti), un būs viņam Shimano. Nevajag baidīties no Shimano, ir viņiem arī lētais gals, kurš ir pietiekoši neprecīzs un citas lētā gala "fīčas" arī viņam ir. Bet tas tomēr ir Shimano, un lētajā galā viņam pie mums, man šķiet, viņam nav alternatīvas. Esmu abiem saviem sīčiem nopircis lisopēdus Vienam pa 110 otram pa 140, un abus specializētajos veļuku veikalos. Domāju, ņemot optam, pa 100 verēs dabūt puslīdz normālus veļukus un vēl speciālistu konsultāciju, kas veļuku jomā ir ļoti svarīga. Bet uz Maxima un RIMI ķīnīzeru veļuku pusi, manuprāt, labāk nemaz neskatīties - nauda p-akaļā.

Link to comment
Share on other sites

Uz Rimi unMaximu var iet peec piparkuukaam un banaaniem nevis lisapeediem!

Un vispaar taa lisapeedu padariissana man nemaz neiet pie sirds, kas vinnus tur kops un vaakkiis tos lisapeedus???

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

A pleisteišenu nepirksiet?

Bija man gali vienā kantorī, kas izplata Giant veļukus... Bija, bija, izbija. :(

Pats sev paķēru Escaper pa pašizmaksu.

 

Veiksmi akcijā!

 

(pašam, diemžēl, nesanāca noziedot, diezgan lieli sūdi sanākuši, nu i valstij jāsamaksā, nav tā īsti brīvu līdzekļu uz doto momentu :evil: , eju bomžos)

 

Vai ir jēga nopirkt Maximā veļuku, kurš pēc nedēļas sāk kasīties, bet pēc mēneša - jāmet laukā? Vai arī nopirkt kaut cik labu veļuku, bet to nekopt, kā rezultātā sāk kasīties pēc mēneša un pēc tam atkal jāmet laukā?

 

Par to PS/PS2. Nešķiet, ka kinderi viens otru teju sitīs nost, lai dabūtu uzspēlēt? :/ Taču nedrīkst noliegt, ka katram kinderam ir tiesības spēlēt videospēles. Ja pirksiet to staciju, lieciet klāt mierīgas spēles - kādus rallijus u.tml.

 

Pašam pretīgi paliek par to, ka man nav ko ziedot, ne lieka manta, ne lieka nauda.

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

es , piemēram play station vietā ņemtu monopolu un citas prāta spēles

nu kaut vai to- " mēmais šovs" - nosaukums laikam cits, bet bija nesen maksimaa

gan v'ardu kr'ajumu trenē, gan valodas raitumu .

nez vai Ps 2 or 3 vai kko tādu piedavāt.

tīri subjektīvi - diezin vai PS varetu attīstīt intelektu

ak ja vel aizmirsu to speli, kur letiņiem labi veicas - nu bija tada , vēl pa tī vī radija...pilsētas jāattīsta utt.

...iespējam , ka nepiekritīsiet ..bet domaju, ka PS nu nekādi neattistīs komunikacijas spējas un IQ..

Link to comment
Share on other sites

Par ričukiem runājot, iesaku NC iemest linku xc.lv forumā ar domu, ka lai piesakās potenciālie ziedotāji, kam ir lieki ričuki. Varbūt kāds pārītis uz visiem atradīsies. Tur jau vienreiz bija tēma par ričuku dāvināšanu bērnunamam, kaut kas tika arī salasīts.

 

Paņemt lētučus par 65 ls nozīmē, ka tie tiks salauzti 2 dienu laikā. Normāls ričuks bodē sākas no 150 ls, tas ir bez variantiem pats lētākais.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Laba ideja. Nopērciet pāris monopolus, kādu Twisteri, pāris Cirka setus, kādu Riču-Raču... Nav jau kosmiskās cenās šitie, turpat Rimi vien ir.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...