Jump to content

Ziemassvētku ziedojums sīčiem 2008 - Akcija beigusies !


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

...

tie pārsimts lati, kas šeit tiks savākti, reāli neko neatrisinās: bērnunama direktore tiks pie jaunas veļasmašīnas, elektriskās kafijaskannas, tostera un servīzes LoL;

...

kapēc nespēj izmantot valsts un nevalstisko organizāciju oficialos ziedojumu projektus un naudu pārskaitīt profesionāļiem, kas jau ilgus gadus ar to nodarbojas un zin kādiem projektiem palīdzība ir visvairāk nepieciešama;

 

nu tā, man viss, iesaku labi apdomāt, pirms ziedot "dzīvu naudu" šim mistiskajam projektam ar žēlabainu pieskaņu par mazajiem šmuļiem! iespējams, ka viņi naudu un preci ieraudzīs tikai pa gabalu!

...

 

Vecīt, atslābsti.

 

1) pagājušoogad tika savākti 1215Ls, tagad jau ir 300Ls, un vēl līdz 22.dec. ir ui ku daudz laika.

 

2) mēs paši savācam, mēs paši izlemjam, kam palīdzēt un reāli arī izdarām, nevis mistiski pārskaitam 'kaut kam' un nenieka nezinām, kas/kur/ka tikaa par mūsu naudu izdarīts. Konkrēta akcija, konkrēts mērķis, konkrēti padarīts darbs.

 

3) 'mazajiem šmuļiem' -> jā, nu viņi ir tādi kādi ir. UN ja mēs kaut vienam no 100 palīdzēsim, TAS JAU BŪS sasniegums.

 

Kārtējais gaudotājs, ne darītājs. Nu negribi - neziedo, nepiedalies, bet nespamo te savu žulti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • erny

    33

  • Bestiya

    35

  • Pirkss

    20

  • Gestapo

    37

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu negribi - neziedo, nepiedalies, bet nespamo te savu žulti.

labāk teikt: nespamo te savu žulti caur ārzemju proksi.

 

Komentārs bija turpmākas diskusijas vērts, bet autoram diemžēl ir kauns no sava vārda.

Link to comment
Share on other sites

Šonedēļ oktobera beigas: algas diena :D :D :D Gaidām, gaidām, tad jau ko uz novembera sākumu varēs redzēt - nu līdz 500-700 vajadzētu savākt.

Link to comment
Share on other sites

kā man patīk šitā nedēļa, mēneša beigas, piektdiena, un vēl algas diena, kas var būt labāks :grin: nekas, gan no manas puses atkal ieripos kāds cipars....

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

pagajušo gadu sametām uz 2600 latiem

mantas skati http://www.artstudio.lv/PNakts.jpg

pārējais kompetēs un augļu kastēs aizgāja ...

 

Kopaa = 867,32Ls Nu neticu,ka kaads te pa 1732,68 Ls Augljus un konfektes veda. Peec kkaa netiira atkal izklausaas. Ir kaads apstiprinaajums,ka patieshaam auglji un konfektes ir pirkti? Taa lasot,liekas vienkārši kaarteejaa ,prostaa kraapshana. Atvaino,ja taa nav.

Un pat,ja. Lietderiigaak tomeer ir naudu ieguldiit taustaamaas, redzamaas lietaas.

Link to comment
Share on other sites

Kopaa = 867,32Ls Nu neticu,ka kaads te pa 1732,68 Ls Augljus un konfektes veda. Peec kkaa netiira atkal izklausaas. Ir kaads apstiprinaajums,ka patieshaam auglji un konfektes ir pirkti? Taa lasot,liekas vienkārši kaarteejaa ,prostaa kraapshana. Atvaino,ja taa nav.

Un pat,ja. Lietderiigaak tomeer ir naudu ieguldiit taustaamaas, redzamaas lietaas.

 

doma ka ja uzmestu, tad shoreiz te kads kautko ziedotu?

bez tehnikas bija ari guzma ar spelem, saldumi, mandarini, majturibas preces.

 

un ja kas netii pi nax

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

jasagaida algas dienu, un obligati ripos no manis! Tapt ka pagajusho kad ari regulati skaitiju

Labots - amplifierx2
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tas jau zināms ar tām pankām. Ja nepaspēj līdz 11mitiem, tad skuju, ieripo tikai nākamajā dienā.

Link to comment
Share on other sites

NC a tu lidz novembra beigam nevari noskaidrot kur ziedojam un kas nepeicieshams. Es te pagaidam somija dirnu, rezultata varetu no letas ikejas kautko vajadzigu atvest akcijai.

Link to comment
Share on other sites

Tokriņ līdzko varēšu tās 9 mārciņas "izkasīt" no pejpala ta būsi pie kopsummas klāt ...

patreiz viss "karājas" gaisā

 

PS man atnāca no pejpala meils ka kartes verifikācijas pārskaitījums var tikt veikts 4 dienu laikā - tākā gaidīsim ...

 

Paypal naudas pārskaitīšana uz NE U.S. valstīm ir iespējama tikai caur kredīt karti, kas nozīmē 5-7 dienas ( ja naudu izņem 1dien tad 5dien tā visticamāk būs tavā kontā, bet ka izņem 5dien vakarā tad aiznākamās nedēļas 1dienā tikai dabūsi naudu)

 

Turklāt samaksāsi €2.00 EUR vai 1,5LVL par izņemšanu + paypal novilks procentus par naudas konvertāciju uz LVL.

 

Nerunājot vēl par to ka tiks novilkti 4% jau tajā brīdī kad nauda tiek ieskaitīta tavā paypal kontā.

 

Šajā 9 mārciņu gadījumā nekas diži daudz no tās naudas pāri nepaliek.

Katrā ziņā neieteiktu izmantot paypal kā ziedošanas veidu. Labāk par to naudu kaut ko nopirkt ieksh ebay vai tml, un noziedot caur latvijas bankām, nevis lieki izgāzt naudu maksājot amerikāņiem neparko...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kristers

Pats noziedoju 50 santīmus. Tik maz tāpēc ka nav man pieejams īpaši daudz naudas.

Link to comment
Share on other sites

Njus, tauta?

 

Alga saņemta, weekends nodzīvots/uzdzīvots, un gaidām atakal algas dienu? :drinks::nea:

Labots - Bestiya
Link to comment
Share on other sites

Ieripināju arī savu artavu. Šogad nolēmu piedalīties.

Ceru, ka vieninieku summa nav noklīdusi.

Gaidu updeitu.

Link to comment
Share on other sites

Nus...???? Visu novemberi marinēsimies, tad uz decemberi aktivizēsimies???

 

Kaut kā tauta iebremzē ... :-?

Link to comment
Share on other sites

Relax... šis gads nav no vieglajiem.

Esam pateicīgi katram kurš ziedo un beidzam prasīt vairāk nekā mums labprātīgi dod.

Link to comment
Share on other sites

Relax... šis gads nav no vieglajiem.

Esam pateicīgi katram kurš ziedo un beidzam prasīt vairāk nekā mums labprātīgi dod.

 

Ekh, nu kurš ta prasa? :) Vienkārši tauta te filozofēja, ka kad būs algas diena, nu taaaaad... A rezultātā praktiski nekas.

 

Tāpat palieku optimists, līdz decembrim vēl laika gana, gan jau būs iespējas/gribēšana aktīvāk te atbalstīt :D

Link to comment
Share on other sites

Bestiya, ne visiem algas diena ir pirmajā datumā ;)

Link to comment
Share on other sites

Bestiya, ne visiem algas diena ir pirmajā datumā ;)

 

Jap. Sorry :D Pats pēc savas pieredzes filozofēju te, jo man algas diena ir pēdējā darbadiena, tb, 30/31 :)

 

Nu tas jau tā, sīkumi. Galugalā novemberis sācies, redzēsim kā sanāks savākt + NC solīja jau tuvākā laikā(novembrī) nopubliskot sarakstu, lai varam sākt domāt un izlemt, kam konkrēti palīdzēt. Tā ka gaidām.

Link to comment
Share on other sites

Parasti jau alga 1.datuma ir reti kam, jo gramatvedibai nepieciesmas paris dienas lai savilktu galus par menesi un uztaisit algu sarakstus. Tapec vairumam algas izmaksas diena ir 5.-10. datums

Un NC vajadzetu tomer noskaidrot kush tieshi bernu nams, kas viniem nepieciesams un tad jau par akciju iespejams padot info ari citur, jo shobrid tiem kas nepiedalijas 2007.gada akcija nav pat references kur apskatities kas un ka ir darits (tik viens p.n akts pieejams).

Link to comment
Share on other sites

Parasti jau alga 1.datuma ir reti kam, jo gramatvedibai nepieciesmas paris dienas lai savilktu galus par menesi un uztaisit algu sarakstus. Tapec vairumam algas izmaksas diena ir 5.-10. datums

 

Nu kā kuram, bet nu atrunas par to grāmatvedības neizdarību :) :) :) Datumi - jā, kā kurā uzņēmumā, bet.

 

Man ir darba līgums, man ir datumi, kad man algu/avansu pārskaita. Tas ir viņu darbs laikā izrēķināt. Un ja kaut kādas ķibeles/nevar pārskaitīt, nu sorrī... Alga ir viens no pamatiem, kāpēc mēs vispār kaut kur kaut kam vispār strādājam.

 

Tas tā. nedaudz offtopic. Zinu, maniem dažiem draugiem arī 5-10 datums ir algas dienas, so - we are keep waiting :ok:

Link to comment
Share on other sites

Nepareiza atbilde. Lūdzu, apstiprini šo 2 apgalvojumu pareizību:

 

— naudu biju nosūtījusi uz tavu Paypal kontu;

— nauda bija tavā rīcībā jau ieskaitīšanas dienā.

 

Jā vai nē?

Ziedojumi tiek skaitīti kontā . Secinājums - ziedojums ir ienācis tad, kad ir kontā :-)

 

Es arī varu NC pateikt, ka trešajā šķūnī pa kreisi, Zilupē, esmu aiz 5ā poda atstājis 20 Ls un jams var ar viņiem rīkoties kā grib :-)

Link to comment
Share on other sites

Ļoti laba ideja no boot.lv puses. Es noteikti piedalīšos.

 

Lai atvieglotu ziedošanas procesu, varētu izveidot ziedošanu kastīte, jo vēl pastāv tāda cilvēku grupa, kas labprātāk ziedotu skaidrucī.

Varētu izveidot ziedojumu kastītes katrā m79 veikalā, ejot garām cilvēki varētu iemest naudiņu + pircēji ieraudzītu kastīti un arī iemestu kādu naudiņu. (cik noprotu m79 jau sadarbojās ar boot.lv)

Link to comment
Share on other sites

pastāv tāda cilvēku grupa, kas labprātāk ziedotu skaidrucī.

Problēmai ir iespējami vairāki risinājuma algoritmi:

1) NC maksājuma komentos var palūgt nepublicēt vārdu, un viņš to svēti ievēros

2) grupa atrod vienu malējo, kam atdod skaidruci, bet tas veic pārskaitījumu no neskaidruča konta

Link to comment
Share on other sites

Es nopratu, ka ir anonīma cilvēku grupa, kas principā neatzīst banku pakalpojumus, tamdēļ piedāvāju risinājumu.

Ja Tu pieņem skaidru, tad problēmas nav principā.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

NC, pierunāji- no manis ar piečuks priekš sīčiem (gan jau, ka uzreiz ieripoja, jo konts hansenē) :)

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Nu desmitajam nosaukums jau par rubli. :)

Bet nu visiem jau vajag, tāpēc vairāk metu aci uz bērnu nams + rehabilitācijas iestādījums.

Tas sanāk - 3,5 vai 9.

Link to comment
Share on other sites

Piekritiissu N_C par to ka visdrannkkiigaak klaajas tiessi attaalo pagastu bernunamiem!

Takaa, tad lieku uz 1, 2, 8 poziiciju sarakstaa!

Labots - jozziks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...