Jump to content

Ziemassvētku ziedojums sīčiem 2008 - Akcija beigusies !


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • erny

    33

  • Bestiya

    35

  • Pirkss

    20

  • Gestapo

    37

Top Posters In This Topic

Posted Images

Par Marley. Ja cilvēks var sadalīt bērnunamus pēc nacionalitātes, kuriem palīdzēt, kuriem nē, tad šāda cilvēka domas nav vērts ņemt vērā.

Link to comment
Share on other sites

Marley:

Šie bērni dzīvo labāk, tāpēc ka mēs viņiem palīdzējām. Neba jau viņiem tas viss bija pirms tam.

Šim pašam bērnunamam otrreiz tādas lietas nepiegādās, bet gan citam bērnunamam. Un protams, skatoties konkrētā bērnunama vajadzības.

Es tiešām uzskatīju, ka tas ir loģiski un pašsaprotami.

Izrādās ir cilvēki, kuriem pat tas nepielec :pardon:

Link to comment
Share on other sites

O,bildes no pagājušā gada - bija smaga dienu un ĻOOOTI garš brauciens, bet uz to pofig - gandarījums arī bija milzīgs - daudz milzīgāks par nogurumu:)

Link to comment
Share on other sites

ir palikušī apaļi divi mēnesī līdz ZS

vaitad nu tauta nespēs no 2vām pilnām "algasdienām" atlicināt kādu mazumu sīčiem ?

pacietību. prognozēju, ka lielākais birums būs pirmajā oktobra darba nedēļā..

Labots - paulis
Link to comment
Share on other sites

Jautājums precizējumam, DOT:

 

NC:

Senteevs

pagajušo gadu sametām uz 2600 latiem

mantas skati http://www.artstudio.lv/PNakts.jpg

pārējais kompetēs un augļu kastēs aizgāja ...

----------------------------------------------------------------------------------------

Tajā rēķinā (pieņemšanas-nodošanas aktā) saskaitīju nepilnus Ls868.00.

pārējais kompetēs un augļu kastēs aizgāja?

 

Esmu ar mieru ziedot, bet man ar matemātiku šorīt laikam galīgi neveicas.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Pagājušo gad NC ļoti skurpolozi atskaitījās kas un kā gan ar čekiem, gan fotoattēliem, tā ka nav īpaši pamata neticēt, ka viss notika tip top

Link to comment
Share on other sites

NC, vienkārši šogad vajag uzlikt kopsavilkumu arī pārējam(ne PN aktā, protams) un saglabāt kaut kur pie sevis/webā, lai nesanāk kā pagājušogad, kad boot.lv forumā tā tēma kaut kur ap ZS pazuda(izdzēsa?).

 

Kas sekoja līdz, redzēja, kas un kā pamazām tiek pirkts, cik ir vēl palicis un ko apspriežam, kas vēl varētu tikt par palikušo naudiņu nopirkts :)

 

Tā ka, Sanchus, nebaidies, viss būs oki-doki.

Link to comment
Share on other sites

Piedošanu par spamošanu, bet, NC, tas kundziņš, visticamāk, esi tu pats, jebšum tas, kurš tavā uzdevumā nahrenizēja visu tavu intelektuālo devumu pokemoniem.

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

maize, pēdējā oficiālā (un diezgan ticama) versija bija, ka tika palaists automātiskais beztēmas tīrītājs, kas pļauj visu bez emocijām un nešķiro ne pēc rases, ne reliģiskās piederības ne arī pēc seksuālās orientācijas. tā arī tika paķerti gan sašļiks, gan pelmeņi, gan suši gan arī ziemassvētku brīnums...

Link to comment
Share on other sites

Nju, tauta, mums te visiem ar to atmiņu tā ir kā ir :)

 

Paskatās:

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=80973 (vai idioti version: http://www.boot.lv/forums/lofiversion/inde.../t80973-0.html)

 

Virsraksts:

"kaadam beerninjam uz ZS buus prieks - AKCIJA NOSLEEGUSIES !, uz 20.12.2007 - 22:00 kopaa esam saziedojushi Ls 1215.00"

 

Nu, bet enyway :) Tehnika bija uz tiem ~900Ls un pārējais saldumos/augļos/uc. sīkumos.

 

:D

 

P.S. Tas nav oriģinālais NC topiks, man liekas, bet palasaties, atsvaidziniet atmiņu, tur var atrast arī par NC posta dzēšanu kaut ko ar'.

Labots - Bestiya
Link to comment
Share on other sites

tur var atrast arī par NC posta dzēšanu kaut ko ar'.

 

Atkārtošos: sorry, bet netālredzīgi atstāju topiku beztēmas sadaļā, kur X dienas bez postiem nozīmē auto dzēšanu.

Sazvērestības teorijas attīstīt nevajag.

 

savukārt maksātāju listes BCP un pasākuma fotogrāfiju BCP nekad netraucē.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Tas ir vienkarshi slimi,shitaa njemshanas, es saprastu pagajushogad kad tas notika pirmoreiz tiktu laists shitaads udens, bet ne jau tagad

Kads vispar atceras, ka iesaka shii ideja?

Isumaa:

Viens biedrs, neatceros kursh ierosinaaja, samest pa 20s (laikam) datoriem prieksh kada bernuanama. Tad panesas kadas 2 dienas fleims par to kas un ka, un kapec vajag, un varbut var lietotu un taada garaa. Tad saakas muldeshana par to kas vaaks to un lai nenosper un tamliidzigi. Tad NC dazjiem rupjiem vardiem pazinjoja ka visi ir piii muu daa utt., iepsoteja savu kontu un pazinjoja ka uznjemas savaakt naudu. Peec dienas apmeram ari Type44 balstoties uz shi topika idejas izsludinaja datortehnikas akciju.

Par sho gajienu ari NC cienu, katram cilvekam ir sava gaisha un tumsha puse, pagajushogad tika paradits ka NC ne tikai gudri muld bet aari uznjemas un izdara

Mantas bija daudz un bildes arii, peitam bezmaz katru dienu kaut kas notika ar fografijam chekiem un aktivu apsprieshanu ko tad vajadzetu pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Atkārtošos: sorry, bet netālredzīgi atstāju topiku beztēmas sadaļā, kur X dienas bez postiem nozīmē auto dzēšanu.

Sazvērestības teorijas attīstīt nevajag.

 

Nebija laika visu to vēlreiz A-Z pārlasīt, atvainojos, ja uztvēra kāds kā kādu sazvērestības bīdīšanu.

 

Tikai gribēju par to kopējo summu iepostēt, tā, lai atceramies un salīdzinām, cik šogad sanāks savākt :D

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

kur vispar taadi kaa maize dzimst, tak ne jau Latvijaa ;):D

 

un ja kaads veel atceras kaa NC raiti sho visu nokaartoja un uz sveetkiem jau beerniem bija priecinjsh, bet kas notika ar datortehnikas akciju, cik tur meeneshus vajadzeeja, lai kaut kas vispaar notiktos? Nu ok, varbuut pirmie kuceeni jaasliicina un nekjersies vairaak pie lietaam, kuras kaa "deputaatiem" jaakaarto x-meeneshus.

 

Par to lielais paldies taadam kaa NC, kaut Latvijaa buutu vairak taadu cilveeku kaa vinjsh pie grozjiem, tad varbuut arii kaut kas notiktu uz labo pusi. Vienkaarshi - malacis ;)

Link to comment
Share on other sites

bet kas notika ar datortehnikas akciju, cik tur meeneshus vajadzeeja, lai kaut kas vispaar notiktos? Nu ok, varbuut pirmie kuceeni jaasliicina un nekjersies vairaak pie lietaam, kuras kaa "deputaatiem" jaakaarto x-meeneshus.

 

Kā saka, dāvinātam zirgam zobos neskatās. Datortehnikas akcija bija sekmīga - prece tika nogādāta mērķa auditorijai - un ar kopējo budžetu lielāku par NC akcijas kopsummu.

Termiņš ir kritisks gadījumos, kad preces saņēmējam prece ir ļoti svarīga un piegādātājs ir izvēlēts, īpaši balstoties uz termiņiem, kā arī, ja piegādes izmaksās īpaši ir ietverts ātruma uzcenojums. Dāvanu akcijai termiņš nav kritisks. Svarīgs ir pats akcijas fakts.

Link to comment
Share on other sites

Mieru tikai mieru, man nav nekas pret labdarību un manas replika nodoms nebija pīt sazvērestības teorijas par naudas izlietojumu, tikai gribēju atgādināt par to kurš bija inciators postu dzēšanai, bet kā vēlāk apstiprināja VIL, manas aizdomas būs bijušas nepareizas.

Atvainojos visiem kuri jūtās aizskarti.

Veiksmi akcijā :)

Link to comment
Share on other sites

Un kopsumma ar nebūtu slikta lieta pirmajā lapā. Lai ļauži redz, ka ir vēl maz un maki jāatver plašāk :)

Link to comment
Share on other sites

Ir jau ielikts - 22 decembris

lai ari pirmdiena bet gan jau spēsim savākties un visu nogādāt uz vietas :)

 

BTW - man ir VW Sharan autiņš - ja kas - varu izmest 3 un 2 rindu - un tad tas ir komfortabls auto ar LIELU kravnesību.

 

Pārbaudīts - pats kad pārvācos no īrētā dzīvokļa un tagadējo pirkto - VISU pats pārvedu - mēbeles, gultas, leduskapi, veļasmašīnu, citus sīkumus/lielumus :) Tas tā, ja vajadzēs. Gribētu piedalīties arī beigu procesā :D

Link to comment
Share on other sites

ok tad tevi ar autiņu "pieskaitam"

bet vairāk kā 4-5 cilvji pa diviem autiņiem gan nevajag ...

nav ko tur pahazuhu taisit - savedam nododam un darīts ...

 

Ne jau dēļ pahozukas - ja būs cilvēki ar citiem autiņiem/iespējām piegādāt - tad jau Ok, nejeau tad man jāskrien. Vienkārši jāsāk laikus - tāpat kā ar finansēm - apzināt, ko kurš kā var palīdzēt ar piegādi. Tākā gan jau ar laiku arī citi ko piedāvās :)

Link to comment
Share on other sites

NC - zini, man pašam tagad 2 sīči: meita 3.5 gadi, dēls jau ir 1 mēnesis 1 diena :) - dēļ tā arī pats esmu gatavs/gribu palīdzēt.

 

Jo saprotu to fīlingu... Mēs jau te Rīgā točna varam vienā 5dienā 25-50-...Ls 'nokost', a bet šamajiem.. Tāpēc vismaz,ja varam, uz ZS ir jāsaņemas un jānoziedo.

Labots - Bestiya
Link to comment
Share on other sites

... kopā jau savākti 241,64 latiņi ...

 

Nu viens mabiļniks jau vienam sīcim sanāk - tāds diezgan kruts! :)

Link to comment
Share on other sites

Marley Tiešām, labāk paklusē, ja neko sakarīgu nevari pateik... tu kaut kapeiku esi noziedojis? Ja nē, tad turi muti...

Link to comment
Share on other sites

Nu viens mabiļniks jau vienam sīcim sanāk - tāds diezgan kruts! :)

 

Nu jā, kādi 300-400 aliņi, kādi 30 viskiji, kādu vakaru varētu bik patusēt kādā klubiņā... Ja jau pierītē dažas rieviņas tikai, nu, pagaidi līdz algas dienai, kad aptuveni to pašu +/- saņemsi un uz priekšu.

 

Labi, nav ko cepties. Katram ko Dieviņš devis tam prātiņam :D :D :D

Labots - Bestiya
Link to comment
Share on other sites

NC šādi pa tiešo savus nenomaksātos nodokļus novirza sevis noteiktām prioritārajām nozarēm :D

 

Bet vispār visi, kas šogad ir tikuši pie kreisās naudas (aploksnes, haltūras, otkati utt) parunājiet ar sirdsapziņu un noziedojiet kaut pāris latus, kas šoreiz patiešam aizies mērķim - bērnu namiem, nevis kautkādam padomes loceklim.

 

P.S. Pagājušo gadu ziedoju un šogad arī ziedošu.

Link to comment
Share on other sites

Marley Tiešām, labāk paklusē, ja neko sakarīgu nevari pateik... tu kaut kapeiku esi noziedojis? Ja nē, tad turi muti...

Viņš pats to nespēja. TokRa palīdzēja...

Link to comment
Share on other sites

TokRa, nu moš līdz ar laiku mainās cilvēki un arī nodokļu maksātāji. Vai arī NC lej smagi čugunu vienā vai otrā vietā :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tokriņ nemaisi sviekstu ....

paskaties kā tavs kantoris pat nelata atlaidi nedeva kad pagājušo gadu pirkām pie VeikalaJums i plīti i svarus ...

tak zinājāt ka nejau sev ņemu bet sīčiem nu kautvai piecīti būtu nalaiduši ....

 

 

Nu nu nu re. Šamie noteikti jau atlaidi sākuma piedāvājumā iedeva :D

 

Atkal - par boot.lv admini te sāk kasīties.. Nu kāda kartupeļa pēc????!!!????

 

Ir akcija. Ir konkrēta persona, kas koordinē. Nē, nu vajag jau ko atrakt, ar ko nozieķēt.

Link to comment
Share on other sites

VeikalsJums nav mans kantoris, es tajā pat nestrādāju. Ja arī strādātu, es neapspriestu darba devēja politisku gribu.

 

Un kāda vaina nopelnīt? Darbiniekiem ar algas jāmaksā.

 

Klau, nu likies man sakarīgs cilvēks. 1)Nestrādā - nu Ok. 2) Neapspriestu darba devēju gribu.. nu sorīī.. tjipa PSRS dzīvojam? Zini, ka prece tiek pirkta bērnunamam, un neko nevari/negribi palīdzēt??? Sorrī, nu neticas, ka nevarēji. Negribēji - cits jautājums. OFFTOPIC - ja nezināji. Tad - no offence.

 

Un nopelnīt - 5-10-20Ls uz precēm ko bērnunamam nododam??? Aljo??? Cik iedzērām??? Tad jautājums - CIK preces tas darbadevējs uz ZS ar ATLAIDĒM iedeva bērnunamiem??? Konkrēti, lūdzu.

 

Jā, cepos. Bet pirms vari izmantot savas foruma bana tiesības, atbildi konkre'ti par tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Tokrin

mūsu zināšanas un varēšana aug ar pieredzi ...

tagad izvēlos ipāt valsti par to lai tā MAN ATDOD naudu nekā es tai ko nesamaksāju :)

 

Svāta lieta no valsts atsist visu iespējamo IIN un ja ir iespēja arī PVN :)

Bet tas jau nemaina lietas būtību izdevās apkāst valsti, tad nu palīdzi valsts vietā pa tiešo

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

Kas tā par lietu??...tikko sāk darīt kaut ko labu un skaistu, tā sākas...cepšanās, pi****s un visādi citādi apvainojumi un nevajadzīgi komentāri un padomi, vai tad nav iespējams uz šo pasākumu paskatīties ar prieku un labestību?

Link to comment
Share on other sites

Skolnieks esmu, bet nu kādu pieclatnieku atļauties jau varu... kādu nedēļu vienkārši sanāks mazāk bulkas ēst :smile:

Varbūt pēc tam vēl kādu reizi aizsutiisju $

Tuliitaam parskaitiisju.

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

MANAS DOMAS!!! UN TIKAI MANS VIEDOKLIS!!!

JA NAV PIEŅEMAMS, TAD, LŪDZU, NEPOSTĒJIET STULBUS KOMENTĀRUS!!!

 

Varbūt šogad , pārmaiņas pēc, varētu noziedot kādam veco ļaužu pansionātam. esmu vienā bijis, ...tas ir drausmīgi kā tie vecie ļaudis dzīvo, ...viņi nav pelnījuši tādas vecumdienas!

Ieteiktu kādu palielāka izmēra TV (jo ar redzi gandrīz visiem ir pašvaki, lai vismaz uz Jauno gadu vecīši var paskatīties kā mūsu valstsvīri lielās cik labi mums visiem iet :)

kādu veļasmašīnu, segas spilvenus, varbūt arī var pasūtīt kādu preses izdevumu uz pusgadu/gadu......

Link to comment
Share on other sites

eltons,

brauc pa jūru uz neapdzīvotu salu caurdurta laiva. laivā paps, mamma un sīcis. laiva līdz krastam davilks tikai divas personas. kuru izmest aiz borta?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo, nedomaaju, ka tas ira korekts salidzinaajums...

Es arii atbalstu eltona ideju... Man pat savā zinjaa liekaas, ka vecie ljauzhi vairaak to visu noverteetu ;-)

Tad nu... mosj uz naakamajiem Jaanju vai Ziemas sveetkiem vareetu ko taadu saorganizeet...

Link to comment
Share on other sites

Nekas, tuvojas mēneša beigas, algu dienas :D Gan jau tad summiņa sāks augt straujāk.

Labots - Bestiya
Link to comment
Share on other sites

tad boot.lv, respektīvi m79 veikals, jeb Zigurda Individualais uzņēmums "PRO rietumi"

 

uahahahaha! :rofl:

Viennozīmīgi nedēļas citāts

"Zigurda PRO Rietumi" :good:

 

Par šito būs podā nolaidē jāiepļerkst! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...