Jump to content

Canon ip1800


edzha90
 Share

Recommended Posts

Sveiki, problēma ir sekojoša. Pritneris ir jau kādu laiciņu, un problēmas nebija bijušas, līdz kādu dienu viņs vairāk neprintēja.. es nezinu kā izskaidrot, bet bildē ir skaidri redzams jums kas un kā.. vēlētos saprast, kas par problēmu, varbūt kādam ir vel tāda bijusi?

P.S. Melnā krāsa ir pilna un krāsainā ir ļoti maz...

 

BILDE, kas uzmetas kad gribu printēt: http://content7-foto.inbox.lv/albums802848...2008/EEEROS.jpg

Labots - edzha90
Link to comment
Share on other sites

Tagad ir īstais jautājums arī man :-) Ir doma šo te iegādāties - Canon IP1800. Vai iespējams ievietot tikai melno kārtridžu un printēt melnbaltās kopijas? Vai arī obligāti jābūt abiem kārtridžiem - gan melnajam, gan krāsainajam.

Link to comment
Share on other sites

Krāsa cauri? tikai krāsainā, loģiski padomājot, ja ir melnā krāsa, un krāsainā ir izņemta, tad vajadzētu printēt, mēģināju, bet neprintē... Varbūt var kaut ko mainīt uzstādijumos? jo man negribas pirkt krāsaino krāsu pa 15 ls vel pietam kuru vairs nelietoju..

 

Galvenais ir tas, ka izņēmu krāsaino krāsu arā, viņš rāda gandrīz tādu pašu bildi.

 

Gaidu atbildes..

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

tie printeri ir reti tupi.vari mēģināt izņemt to kartridžu ārā,ielikt atpakaļ un norādīt ka esi ielicis jaunu.

vari mēģināt šo notīt ar melnu izolācijas lentu un norādīt ka esi ielicis jaunu.

 

bija viens sakarīgs lexmark printeris ar kuru varēja drukāt ar tikai vienu kastīti.varēja pat tikai ar krāsu kārtridžu izdrukāt melnu.citiem šādu ekstru neesmu sastapis.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ka neviens nav iedomājies sākumā pajautāt vai ir mēģināts darīt to, kas ir minēts kļūdas ziņojuma otrajā rindkopā un vai pēc tā izdarīšanas vienalga printeris atsakās printēt?

Labots - iki
Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Draiveros ir iespējams uzlikt lai lieto:

1. tikai melno

2. tikai krāsaino

3. abus kartridžus

Skaties printera opcijās pie maintenance>cartridge settings.

Vai arī obligāti jābūt abiem kārtridžiem - gan melnajam, gan krāsainajam.
- obligāti jābūt abiem, bet krāsainais var būt arī tukšs...
Link to comment
Share on other sites

#8 Man mājās ir Canon IP4500 un IP1500 sērijas printeri un draiveru opcijās nekur nav iespēja noteikt, kādus kārtridžus lietot, kādus nē. Tavam hp printerim (par piemēru) jā, bet ne šinī gadījumā.

Labots - iki
Link to comment
Share on other sites

Kaut kaads bezsakars, vins neprinte tikunta rada to pasu bildi... uzpildiju krasu krasaino. tikunta nejiet aks tas ir?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja reiz tev ink resets nepalīdz, kā var redzēt, tad nekas cits neatliek kā pirkt jaunu oriģinālo krāsaino tintes kartridžu.

Labots - iki
Link to comment
Share on other sites

Draiveros ir iespējams uzlikt lai lieto:

1. tikai melno

2. tikai krāsaino

3. abus kartridžus

Skaties printera opcijās pie maintenance>cartridge settings.

- obligāti jābūt abiem, bet krāsainais var būt arī tukšs...

 

es uzliku pie printera uzstadijumiem.. lai printe, tikai melno krāsu, tikunta, printējot, vins piieprasa krasaino kraasu..

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
vins piieprasa krasaino kraasu..
- un krāsainais kārtridžs iekšā ir?
Link to comment
Share on other sites

Bezcerīgs gadījums...

Ko tad tu iesaki?
varbūt sākt ar mana pirmā posta izlasīšanu? Labots - iki
Link to comment
Share on other sites

Darbā uzradās Canon fotoprinteris. Izprintējām kādas padsmit bildes un sāka mest kļūdas, ka ievietoti ir 2 vienādi dzeltenie kārtridži. Saprotams, ka tā nav. Nopērkam citu dzelteno, ieliekam, nekas nemainās. Izņemam dzelteno - nekas nemainās.

Aizsūtījām uz garantiju.

 

Saku to tāpēc, ka tu arī vari sūtīt uz garantiju. Man leca tāds pats logs ārā kā tev tikai ar citu tekstu. google.lv nespēja palīdzēt

Link to comment
Share on other sites

noresetee tintes skaitiitaajus, mosh tad naaks canons pie praata

Ka to izdarit? draiveros mekleju neka tamlidziga nar par resetosanu..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...