Jump to content

Geigera skaitītās..


Supermakaka
 Share

Recommended Posts

Labvakar... man skolā jāraksta ZPD, un es gribu paņemt tēmu par IGNOLINAS AES. Pētnieciskajā daļā man vajadzēs izmērīt radiācijas līmeni gaisā dažādās Latvijas pilsētās...Šim nolūkam man būs vajadzīgs Geigera skaitītājs...jautājums ir sekojošs - kur var aizņemties, vai arī nopirkt(atkarībā no tā cenas) šito te agregātu?

Link to comment
Share on other sites

100debija

Paprasi fizikas skoltājai varbūt kaut kur skapī stāv, cik atceros mūsējā, kad runa bija par radiāciju, izvilka kautkādu uber vecu agregātu.

Labots - Edgars86
Link to comment
Share on other sites

Kad es gribeeju taisit ZPD par tieshi tadu teemu, skolotaja teica, ka nav jeegas. Nekadus petijumus tu nedabuusi ,visaas pilsetas radiacijas liimenis bus normas robezaas, un reaktoraa tevi neviens ar atplestaam rokaam arii nesagaidiis. Principaa vari jau rakstit, bet tev tur tikai tada teoretiska dalja vien sanaks. Un ar taadu darbu uz labaam vietaam rajonaa vai valstii necereet. Taa man apgalvoja fizikas skolotaaja.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

vecriigaa radiaacijas fons buus ieveerojami augstaaks nekaa citur...

ko tu graniitam padariisi)))))

Link to comment
Share on other sites

D_L taisnība, ka Vecrīgā fons ir krietni vien augstāks, nekā citur pilsētā.

Autorams iesaku aiziet ciemos pie VUGD. Vispirms piezvanīt, noskaidrot, kad strādā atbildīgā persona, tad sarunāt tikšanos. Zinu, ka viens nopietns cilvēks strādā VUGD depo pie Centrāltirgus

Link to comment
Share on other sites

Supermakaka

nu es itkā taisījos rakstīt par to kā ignalina ietekmē ekonomiku un ekoloģiju Latvijā

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...