Jump to content

Satelītu šķīvju foto galerija


guntis5
 Share

Recommended Posts

MartiniB

parakstaa tak redzams kursh bljoda cik liels, ar cik galvaam un uz kuru sat skataas

 

p.s.

jaunais foruma paskac kretinee ne pa jokam,

nokluseetais vispaar lika domaat pamest forumu un nenaakt te nekad

pamainot skinu dalja teksta salasaama tikai tad kad minot iekraaso vietu kur vareetu buut teksts

Link to comment
Share on other sites

MartiniB - tā ir, ka akls ;) nebiju ieskatijies parakstā, nu tad sabāzis, izskatās, ka nav neviens pavadonis pie mums ķerams, kas tev nav :D Ja nu tik kaut kāds Intelsat uz 62e vēl kādreiz bija, bet tur nekā ar nebija skatāma.

Labots - itaalo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vai tad runa nebija par to,ka liekam tikai savas bļodas?

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Laikam tev ir pretenzijas pret citu cilvēku blodu likšanas kultūru rolleyes.gif

 

shagis raksta

 

Vai tad runa nebija par to,ka liekam tikai savas bļodas?

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Šī konkrētā tēma ir domāta lai padalītos ar savām sat sistēmu bildēm, nevis lai liktu amizantas bildītes, kuras netā var sarakt simtiem...

 

P.S. Iemācies normāli citēt.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Manas domas ,ka sat sistēmu bļodas nav izmainijušas 20gadu laikā,tikai cilvēku uzstādīšanas kultūra rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Šīs tēmas pamatdoma ir savstarpēji dalīties ar idejām kā uzlikt antenas un lai tie, kas vēl tikai domā par antenu likšanu, varētu paķert kādu stiprinājuma/novietojuma ideju. Nevis piemēslot sadaļu ar drazu, kuras netā jau tā pietiek un kuru skatās tad, kad galīgi nav ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Šeit mana šķīvju saimniecība uz doto brīdi.

2x 0.8m + 0.85m

Tuvākajā laikā domāju paņemt 36 un 40 E grādus.

post-83799-125313917237_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Labdien! Šodien uzliku DVB-T antenu Lattelecom kanāliem. Noskanējās 31 kanāls. Signāls gana stiprs Ādažos.

post-78751-125587663453_thumb.jpg

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tēma nedaudz pieklususi.Gadījās brīva diena un remontam paziņas bļoda ar ierūsējušu multifīdu.Uzmeistaroju savu amatiera risinājumu, nedaudz :) pilnveidojot standarta stiprinājumus.Varbūt arī profi kautkas no tā noder?

1. 0dbbd0c45bf9.jpg

2.99155b507d1b.jpg

3.0d66253b1ffd.jpg

4.5639213fa987.jpg

5.1a0a4a227af8.jpg

6.dff624a1146e.jpg

7.9d1ff40cdc3d.jpg

P.S. Materiāls INOX,metinājumi TIG.Atvainojos,kuriem lēnāks inets,bildes palielākas.

Link to comment
Share on other sites

Smuki viss izskatās! Kur tu tādus stiprinājumus pērc? Vai pats loci un metini? Dažos gadījumos, iespējams, varētu aizvietot skūvi+uzgriezni pret tikai skrūvi. Un skrūves ir no kāda materiāla?

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Tās ir standarta nerūsējošās trubu skavas Ø22;Ø40,kuras tāpat kā viss pārējais nopērkams SANISTAL un ner.skrūves DELVE-2.Komplekta materiāli izmaksās ~2Ls.Skrūvju gali kā tu vari ievērot nedaudz piemetināti un fiksējās viss ar uzgriezni(neilona ieliktnis),visam izmantojot tikai vienu №10 atslēdziņu.

Link to comment
Share on other sites

Veikalā Delve-2 esmu bijis vairākas reizes un man tas patīk. Par nerūsējošo tēraudu vispār esmu sajūsmā un esmu nolēmis to izmantot pēc iespējas vairāk, itsevišķi kad iet runa par SAT hardware. Par SANISTAL neesmu dzirdējis, paldies ka pateici, būs obligāti jāapmeklē. Es veikalā INTERSAT iegādājos vairākus stiprinājumus, diemžēl tie nav no nerūsējoša materiāla un, domāju, ar laiku sāks rūsēt tik un tā. Nebūtu slikti tādus no nerūsējošā tērauda izgatavot.

post-78751-125768913739_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

 

Cilvēki nav raduši izmantot INOX tēraudu,lai arī daudzkur tas ir visizdevīgākais materiāls un manā antenu un ne tikai saimniecībā tas ir prioritārais materiāls.Ja visam vēl nāk TIG(argona)metināšana,tad velnu var uzmeistarot.Es tev metināt stundas laikā iemācītu,jo tā ir tā saucamā "inteliģentā" metināšana.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka iemācīties metināt argona vidē ar kādu jauno gudro aparātu arī varētu, bet ir viens BET - aparāts nav un apšaubu, ka tuvākajā nākotnē varēšu atļauties tādu iegādāties. PM

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš

RimaNTSS

 

.....Es tev metināt stundas laikā iemācītu,jo tā ir tā saucamā "inteliģentā" metināšana.

 

Nu tu gan "zagnul" :) lai nu kādi spicie džeki man būtu gadījušies, stundas laikā vēl neviens metināt nav iemācījies .... salipināt jau salipina, bet nu "inteliģenti" gan nesanāk ;)

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš

TIG metināšanai ir savas īpatnības un to lietu pazīstu gadus divdesmit,nejaukt ar pārējiem veidiem.Tiešām ja ir roka, metināsi arī pēc stundas,bet perfekti tikai viens no desmita,vai simta.Man ir tāda īpašība forumos censties aplamības nerakstīt :).

Labi,mēs jau izejam no šīs tēmas.Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

Izskatās jau baigi labi. Ar kādu aparātu metināji?

Man arī ir viens invertors kurš uztur TIG metināšanu, vienreiz pamēģināju, bet kaut kā nesanāca un vairāk neesmu mēģinājis. Nevari padalīties ar informāciju par TIG metināšanu. Varbūt tev ir kāda literatūra.

Link to comment
Share on other sites

leon

Vienmēr labāk,ka kāds to lietu ierāda.Literatūra ir palīgs tikai sākumā vispārējai informācijai un krietni vēlāk profesionālai info,bet protams plašajā neta laukā var atrast visu.

Tavs invertors(ja vien nav kāda vaina izejas līdzstrāvas kvalitātei,kas gadās loti reti)nav tā labākā lieta iesācējam,jo

1.Automātiski neatver,neizver gāzi.

2.Darba degļa adata visu laiku pieslēgta spriegumam.

3.Nav augstsprieguma aizdedzes.

4.Un vēl daudzkas :)

Bet šuves kvalitāte pamatā atkarīga no metinātāja,ja nerunājam par automātiem :)

Ka jau augstāk rakstīju,mēs šķiet izejam no tēmas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šorīt biju Pilsētā kurā piedzimst vējš un uz sadegušā nakts kluba gruvešiem pamanīju SAT antenu, tai pat krāsa nav sabojājusies :keep_order: laikam kvalitatīva. LNB gan nedaudz pakusušas

post-78751-126217121794_thumb.jpg

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Mani šķīvji pēc pēdējām izmaiņām. 9 LNB uz 3 šķīvjiem.

90cm Yota - 4W(5W),0.8W, 4.8E, 9E, 13E, 19.2E (Inverto Black Multiconnect Quad + Best Twin HQDL 202)

post-66204-127349139121_thumb.jpg post-66204-12734914134_thumb.jpg post-66204-127349142851_thumb.jpg

 

63cm Triax - 36E (Best Twin CQDL 202 Plus)

post-66204-127679492377_thumb.jpg

 

90cm Mabo - 75E, 85E (Best Twin HQDL 202)

post-66204-078146900 1282566822_thumb.jpg

 

2x Best DiSEqC 10/1 (1.1)

1x DiSEqC 4/1 (1.0)

post-66204-127772797788_thumb.jpg

Labots - Fils
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

+1. Sakarīgi. un kas tev uz istabas pusi ir? 3 gab. 1\10 DiSEqC? Vai kādam kaimiņam signālu esi padevis? :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

2x 10/1 un 1x 4/1 DiSEqC jaunietim.

Viņš krieviski gandrīz nesaprot - atkrīt 36E, 75E, 80E.

Vāciski nesaprot - neliekam 19E un arī 13E.

Pietiks viņam ar 9E, 4.8E, 0.8W, 4W , lai kādu mūziku paklausītos un Simsonus paskatīties...

Tāpat tā jaunatne jau tikai internetā vien sēž :)

 

Ja būtu kāds sakarīgs kaimiņš, nebūtu jau žēl arī padalīties. Tomēr mazāk šķīvju pie fasādes.

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
sashock
cb4f5880e734t.jpgKaimiņš uzlika sev šādu tableti itka noregulēts uz HB 13°E :grin:,blakus salīdzināšanai 60cm viasata šķīvis,stāvu augstāk 110cm
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mana saimnieciba:

 

Talakais - 90cm skivis - Astra 19.2

 

Tuvakais - 110cm skivis - Hotbird 13.0; Eutelsat 9.0 sirius 5.0; Thor 1w;

 

Tuvakais - 90cm skivis - Eutelsat 36.0

post-76186-127900660687_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

zi007,it kā nav mana darīšana,vai nebūtu labāk to 19.2E galvu pārmest uz 110cm,kur signāls tāpat būs stiprs.90cm šķīvi pagriezt uz 28,2E.Būs lielāka izvēle un signāls arī,ja nebūs lietusgāze vai baigais sniegs,būs normāls.Būs visi kaut cik normālie satelīti un arī izvēle lielāka.

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir tāda, ka 110cm šķīvim priekšā ir koks!

Tieši Astra tur cieš visvairāk! Hodbirdam signāls uz robežas, bet 9 grādos itkā ir normāli!

 

Uz 28 grādiem varētu likt vēl vienu šķīvi, bet tad jau manīs!:)

 

Izrādas, man tas Kathrein ir reālais klons, jo pat hdd tajā nevar ielikt! Tāpat arī kaut kāda mistika ar softu, cilvēks saka, ka visus saprotot(ka jāiztīra un tad jāinstalē..) bet tik un tā viņam pie vienām un tām pašām darbībām ir reizes, kad instalē un reizes, kad pat Neutrino, kurš gāja, nevar uzlikt!

 

Līdz ar to man tie šķīvji stāv vieni paši jau nedēļu un es neko nevaru paskatīties, lai kaut cik sakarīgi spriestu par pozīcijām uz kurām likt šķīvjus!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

RimaNTSS,mani pamudināja vienkāršot LNB turētāju multfīdiem.

 

Tātad ņemu gabaliņu INOX 8mm caurullītes un tāpat nerūsošu šļūtenes skavu(30-40mm;~1Ls) sametinu un veikala LNB turētāji nosarkst arī no rūsas :) 

 

http://s002.radikal....8ba060caeb3.jpg

http://s59.radikal.r...18052b1f8e2.jpg

 

 

Iesākums šeit:#143

Labots - jacobs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Doma tiešām laba, tikai iztrūkst viena kustīgā savienojuma, kurš precīzi pieregulējot tomēr noder.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Elektrons

Aplūkojot Jūsu SAT šķīvju variantus, gribētos uzlikt šādu variantu:

Dreambox 500

Diseqc 10/1

1. Šķīvis 90cm 36.0°E+28.2E+19.2°E +16E (centrā 28.2E)

2. Šķīvis 90cm 13.0°E+10E+4.8°E+0.8°W +4W (centrā 4.8E)

3. Šķīvis 90cm 75.0°E

 

Pirms braucu uz veikalu gribētos tomēr uzjautāt

 

Vai uz pirmā šķīvja varēšu noķert arī 16E ?

Vai uz otrā šķīvja noķeršu 4W?

Vai trešais šķīvis ir gana liels priekš 75E ? Gadījumā ja 16E un 4W neķersies, vai ķersies nestabili, varu trešajam šķīvim pielikt klāt arī 78.5°E +80.0°E ???

Varbūt kāds var ieteikt prātīgāku variantu ???

Link to comment
Share on other sites

ņem Triax bļodas +Inverto LNB ar Multiconnect stiprinājumu.

post-63867-0-11105900-1292856129_thumb.jpg

man te uz Triax84 ir 19,2e; 13e; 9e; 4,8e; 0,8w

Labots - maurs
Link to comment
Share on other sites

Aplūkojot Jūsu SAT šķīvju variantus, gribētos uzlikt šādu variantu:

Dreambox 500

Diseqc 10/1

1. Šķīvis 90cm 36.0°E+28.2E+19.2°E +16E (centrā 28.2E)

2. Šķīvis 90cm 13.0°E+10E+4.8°E+0.8°W +4W (centrā 4.8E)

3. Šķīvis 90cm 75.0°E

 

Pirms braucu uz veikalu gribētos tomēr uzjautāt

 

Vai uz pirmā šķīvja varēšu noķert arī 16E ?

Vai uz otrā šķīvja noķeršu 4W?

Vai trešais šķīvis ir gana liels priekš 75E ? Gadījumā ja 16E un 4W neķersies, vai ķersies nestabili, varu trešajam šķīvim pielikt klāt arī 78.5°E +80.0°E ???

Varbūt kāds var ieteikt prātīgāku variantu ???

 

10 satelītiem manas domas...

1. 36E + 28E + 19.2E (28E centrā)

2. 13E,9E,4.8E,0.8W,4W (centrā 4.8E)- šaurās galvas no aureola.tv

3. 75E, 85E (centrā 75E)- 80E reāli ir miris tur vairs nekā nav, arī uz 85E tikai daži skatāmi kanāli. Skaties lai priekšā nav koku. Šie satelīti ir zemu pie horizonta.

 

28E un 9E es gan liktu tikai HD kanāliem.

uz 10E un 16E neredzu nekā jēdzīgu skatāmu

Principā lai savāktu pieklājīgu skatāmu kanālu komplektu pietiek ar 75E, 36E, 28E, 19.2E, 13E, 4.8E.

Atkarīgs no tā, kas vairāk interesē? Mūzika, populārzinātniskie, filmas, sports, krievu... ?

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

1. Šķīvis 90cm 36.0°E+28.2E+19.2°E +16E (centrā 28.2E)

2. Šķīvis 90cm 13.0°E+10E+4.8°E+0.8°W +4W (centrā 4.8E)

3. Šķīvis 90cm 75.0°E

 

Pirms braucu uz veikalu gribētos tomēr uzjautāt

 

Vai uz pirmā šķīvja varēšu noķert arī 16E ?

Vai uz otrā šķīvja noķeršu 4W?

Vai trešais šķīvis ir gana liels priekš 75E ? Gadījumā ja 16E un 4W neķersies, vai ķersies nestabili, varu trešajam šķīvim pielikt klāt arī 78.5°E +80.0°E ???

Varbūt kāds var ieteikt prātīgāku variantu ???

IMHO 1. šķīvim vajadzētu diametru vismaz 110cm

2.un 3. pārbaudīts-reāli darbojas ar 90cm

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Elektrons

 

Pimkārt, orientējoties uz pavairāku satelītu uztveršanu,cik saprotu uz VIP medus lietošanu,derētu padomāt arī par HD uztvērēju, vismaz nākotnē.Labāk uz aktuālākiem virzieniem uzlikt twin LNB(>~7Ls)

 

Nav jau ziema tas labākais laiks multfīdus kombinēt un ja vēl jāpērk dārgākas šaurās galvas,tad labāk lieku šķīvi piepirkt(šķiet Yotas bāzē 88cm ~9Ls)

 

Ļoti vienkārši piemetot vēl kādu 1.0 DiseqC(kaskādei),tu vari palielināt uztveramo satelītu skaitu.

 

Aktuālākie satelīti manuprāt, 1.vietā-1°W;5°E;9°E;13°E;19°E;28°E;36°E;75°E

 

2.vietā + vēl - 4+5°W;7°E;16°E;23°E;31°E;39°E;40°E;42°E;53°E;60°E

 

3.vietā + vēl - 30°W;85°E;90°E

 

Kaut kur tā apmēram un visu soli pa solim no vienkāršākā uz sarežģīto :)

 

Lai veicās!

 

 

 

 

 

Type the name of a command and press enter to execute it, or help for assistance.

 

 

Type the name of a command and press enter to execute it, or help for assistance.

 

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...