Jump to content

Vārdadienu kalendārs mobilajam telefonam


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Zumināti

 

tiem kam interesē salikt mobzī vārdadienas velkomēti skatīt jauno apdeitu ...

 

bilde.jpgbilde2.jpgbilde3.jpg

 

kas jauns :

+ papildus uzliku kalendāru ics formātā

+ vārdadienas noslaucamas jekzeļa formātā

+ kalendārs atbilst Valsts Valodas centra 3.10.2008 veiktajām izmaiņām

+ s40 noķelēm apdeits 2010 gadam

+ simbijānim 2010-2011 gadam gudrības

Labots - NormaalsCilveeks
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

welcom back NC

es tā vienā vakarā štukoju

varbūt ir iespējams sataisīt šitādu pašu tikai autobusu sarakstam

piemēram man vienmēr vajag no skolas tikt mājās ar autobusu kurš vienmēr iet vienos un tajos pašos laikos.

uztaisīt tā pat kā ka vārda dienas tikai rādās viens nākamais autobuss un kad laiks paiet rādās jau nākamais kam vajag iet

tādu var vispār uztaisīt ?

es domāju kad pilsētniekiem ar tas noderētu lai nav jāskatās pieturā kad iet vienkārši paskaties mobzī .

laikam k-ko saputroju :???:

Link to comment
Share on other sites

Man te tads neliels jautajums. Vai šitais viss ir arii pieejams un iespejams uz Windows Mobile 2003? (Pocket Pc , ne smartphone)

Link to comment
Share on other sites

Man jau bija vārda dienas no iepriekšējā varianta Tagad man vārda dienas rāda divreiz. Kā noņemt?

Link to comment
Share on other sites

ē, piedodiet par topika piesārņošanu, bet kā tur varēja to reputāciju ierakstīt? Jau 5 min bakstos un nevaru atrast...

Link to comment
Share on other sites

itkā daudz maz k-ko sataisīju bet

tā laikam ir symbian problēma kad rāda arī visus nākamos autobusus/ ierakstus

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Mārtiņš

Man kaut kā neizdevās iebarot OutGļukā (2002) to *.pst izmet kaut kādu pārgudru tekstu par versiju nesaderību

Labots - Mārtiņš
Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš

Āaaa ... pamēģināšu pameklēt jaunāku ... a par nokias bakupu ..... man ir HTC ar WM6

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš
tak ja tev ir Windas tad mēģini caur ics faila importu un eksportu uz trubu .....

 

Man jau uz Pc WinXP stāv ne vista, a tas to .ics lāga nesaprot (bet varbūt es kaut ko nesaprotu)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mezavecis

Tāks, arī pamēģināju nosinhronizēties ar HP 214. Iekš MS Outlook 2003 smuki ielādējās .pst fails, bet nu sinhronizācija caur ActiveSync ilga 1.5h.

 

Ieskatam uz PDA tā būšana izskatās šādi :) Ir labs.

 

pda_calendar.jpg

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tokra, man nevajag pilnigi visu atseviski. Man gribetos tikai vardadienas + svinamas! Bez gudribam! Tacu cik sapratu, tas laikam nav iespejams, zel.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

NC, paldies par kalendāru. Tikko iemalkoju par tavu veselību ;)

Tikai viens jautājums- vai nav iespējams panākt to, ka no telefona tieši vārdadienas un gudrības nesinhronizējas ar Google's calendāru?

Savādāk tagad Google calendārs palicis pavisam nepārskatāms (telefona kalendāru sinhronizēju ar GooSync.com).

 

Ok, papētīju telefonā to kalendāru- jautājums- ar ko tu viņu veidoji? Šķiet, ka ierakstiem var uzlikt, lai tas nesinhronizējas, tādējādi Google calendārs paliktu tīrs :)

Link to comment
Share on other sites

NC, a kā ir, ja kalendāra ieraksts .ics failā ir PRIVATE- vai viņš vispār sinhronizēsies ar telefonu?

Un vai pēc tam viņš sinhronizēsies ar Google calendāru?

Pašam Outlook'a uz kompja nav un Vistas kalendāra vēl jo vairāk.

Baigi negribas viņu spert, ja beigās tāpat nekas nesanāks, vienkārši pētot .ics formātu ienāca prātā tāda doma- ar vienkāršu search&replace aizvietot visus CLASS:PUBLIC uz CLASS:PRIVATE

Mļe, tikko pārbaudīju uz telefona izveidojot privātu ierakstu- tāpat sinhronizējas ar Google calendāru.

Ar Google calendāru šams nesinhronizējas vienīgi tad, kad pie sinhronizācijas norādīts 'Nav'.

 

Laikam būs vien jānovelk Outlooks un jāizmēģina pēdējā iespēja- CLASS:CONFIDENTIAL

Labots - Hell666_
Link to comment
Share on other sites

Instigater

NC, paldies, redzēs, kā ies, kad rītdien darbā tikšu, tur teļufons automātiski sasinhronizēsies ar Lotus Notes Traveler, būs interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, tikko ienāca prātā vēl viens iespējamais problēmas risinājums- nobekapot savus ierakstus, izdzēst no telefona visus ierakstus, importēt tavu kalendāru, uzrakstīt nelielu Python skripteli, kas pārskrien pāri visiem kalendāra ierakstiem un atslēdz sinhronizāciju, pēc tam importēt savus ierakstus atpakaļ.

Ij pie viena PyS60 pabakstītu :>

 

P.S. Google calendārā jau es viņus neimportēju- es izmantoju tavu .nbu failu. Kaut gan, laba doma, vispirms pamēģināšu importēt Gūgles kalendārā ics un nosinhronizēt ar telefonu.

Labots - Hell666_
Link to comment
Share on other sites

Grr, tāpat nekas nesanāk- importējot ar CLASS:CONFIDENTIAL iekš Google calendāra šams tāpat nosinhronizē viņu ar telefonu.

Laikam vienīgais kas atliek ir variants ar Python skriptu.

Šodien slinkums tālāk čakarēties, jāpastrādā tak ar vēl ir.

Došu ziņu par rezultātiem...

Labots - Hell666_
Link to comment
Share on other sites

Man ir Nokia E71 un sinhronizācija notiek caur goosync.com- tur jāpiereģistrējas, jāapstiprina piekļuve Google calendāram un tad uz telefonu atnāk konfigurācijas SMS, kuru pievienojot telefona settingiem izveidojas sinhronizācijas profils (telefona iebūvētajā Sync programmā). Pēc tam var sinhronizēt datus, taču tikai manuāli, tāpēc esmu uzinstalējis tādu softiņu kā Swim, kurā var nokonfigurēt, lai sinhronizācija notiek automātiski, ik pēc noteikta laika. Var uzlikt arī, ka darba laikā sinhronizējas biežāk nekā brīvdienās.

Link to comment
Share on other sites

Kur vien vēlies.

Ja izmanto ics failu, tad importē viņu jebkurā kalendāra programmā, kas atbalsta ierakstu sinhronizāciju ar tavu tālruni.

Vienkāršāks variants ir paņemt tos .nbu failus un iekš PC suite spiest Backup->Restore backup to phone vai kaut kā tā. Tālāk tur viss pat čaiņikam skaidrs.

 

Varbūt pat saņemšos un uzrakstīšu .ics importeri priekš S60 telefoniem- pašlaik vēl testēju savu skriptu, kas atslēdz sinhronizāciju vārdadienu ierakstiem. Šķiet, ka būšu izdomājis arī kā panākt, lai skriptelis nelien pie esošajiem kalendāra ierakstiem- skatīsies last_modified laiku un neaiztiks ierakstu, ja viņš ir modificēts vairāk kā stundu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Varbūt citiem būs interesanti kā izskatās šī aplikācija kopā ar citiem desktop softiem.

 

582990.jpg

 

PS. NC, ja liekas, ka posts neatbilst tofikam, tad droši vari dzēst, tikai uzmet PM, lai zinu kāpēc nozudis.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot panācu ko gribēju- ar Gūgles kalendāru tagad šie ieraksti vairs nesinhronizējas.

Ja nu kādu interesē kā to panākt:

Vispirms uz telefona jāuzinstalē Python interpreteris un interactive shell's. Dabūt var šeit: http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=154155

Manam telefonam bija jāņem šie faili: PythonForS60_1_4_5_3rdEd.sis un PythonScriptShell_1_4_5_3rdEd.SIS

Abi šie softi jāuzinstalē, tādā secībā, kā rakstīts augstāk.

Pēc tam jānovelk set_restricted.py skripts no šejienes: http://wot.lv/files/set_restricted.py un jāuzkopē uz telefona.

Tagad var kopēt virsū kalendāra ierakstus- es to darīju no .nbu failiem.

Tad jāver vaļā Python (atrodas pie instalētajām programmām), jāspiež Run script, jāizvēlas c:filebrowser.py, tad jāatrod tas skripts- set_restricted.py un jāpalaiž.

 

Nevaru gan galvot, ka uz telefoniem ar mazāku atmiņas daudzumu viss ies gludi, jo dabūju pacīnīties ar to, ka visus ierakstus nolasot pietrūka atmiņas, tāpēc lasīju pa mēnešiem un uz E71 it kā viss ir ok.

Un vēl- silti iesaku uztaisīt kalendāra backup'u- lai gan teorētiski šis skripts aiztiek tikai tos ierakstus, kas nav vecāki par vienu stundu, var gadīties visādi.

 

P.S. Pirmajā reizē sinhronizējoties man viņš nosūtīja visus šos ierakstus uz serveri, taču pēc tam vairs nesūtīja. Uz servera šie ieraksti tā arī nekur neparādās.

P.P.S. Python shell's uz telefona FTW!

Labots - Hell666_
Link to comment
Share on other sites

Hmm ... ko es daru ne tā?

 

 

Atjaunoju PC suite versiju un viss aizgāja!

Paldies NC!

post-57831-1231742751_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Nosūtīju linku kolēģiem - šie starā! Paldies NC. Kolēģi arī norāda, ka būtu ideāli svinamdienas atsevišķi izdalīt.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

.nbu fals būtu daudz ērtāk ;-)

 

Ja kas, tad kalendāra sinhronizēšanās ar Lotus Notes nenovāc vārda dienas, tā kā viss strādā vienkārši ideāli.

Labots - Instigater
Link to comment
Share on other sites

Ja kas, tad kalendāra sinhronizēšanās ar Lotus Notes nenovāc vārda dienas, tā kā viss strādā vienkārši ideāli.

 

Jā, bet iedi*š visas vārdadienas un gudrības Lots Notes plānotājā :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

NC..glāb mani!!!

 

ok, ok..nav tik traģiski :)

 

situācija:

* nokia 6131

* tavs .nbu fails ar vārda dienām

* nokia pc suite + bluetooth

 

rezultāts:

visi vārda dienu ieraksti 2009 gadā ir ar 2 galā, 2008 gadaa - viesiem ierakstiem piekabināts "1", ar 2007to viss ok!

 

gaidu kādu risinājumu ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...