Jump to content

SID


Eldorado
 Share

Recommended Posts

Kā SID sūtīšana ietekmē signālu, izmantojot tādu pakalpojumu kā "padalīšanās". Ja signāls mēdz regulāri pazust teiksim ar intervālu 1 minūte iet, 7 sekundes neiet. Ko tur var līdzēt. Vai tā ir datu plūsmas vaina, vai tomēr tjuneris nespēj nosūtīt attiecīgo signālu??? Kādi risinājumi.

Droši vien jau, ka zinoša cilvēka atbiles jāgaida uz PM, jo šis tomēr nav publiski apspriežams :) Paldies.

Labots - Eldorado
Link to comment
Share on other sites

Ping ideāls

Visbiežāk tas notiek vakaros, bet kas ir pats interesantākais uz tādiem kanāliem kā 3, 3+, 6. Pārējie iet daudz maz OK - tā teikt lagojas, bet ciešamās normas robežās, savukārt manis pieminētie kanāli lagojas neciešami. Lietoju OPB X-810 + 5.41 un LCB. Devējs-RU

Labots - Eldorado
Link to comment
Share on other sites

Un kāda versija ir LCB?Minētais provaideris normāli iet tikai ar jauno v2.03 Un vēl- palasi ss.lv un nevajadzēs meklēt laimi Krievijā!Tas tā , caur puķēm runājot...

Link to comment
Share on other sites

Bet ja par vispārīgo, tad visdrīzāk ir tas, ko minēju par oficiālās kartes pārslogošanu.

 

Tad man ir jājautā kādēļ izmantot vienu pirkstu, ja rokai ir veseli pieci un var izmantot visus piecus? resursu trūkums vai ?

Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms, "lētie" kantori uz kartēm sakarina maksimāli daudz klientu ar dziļu domu, ka vienlaicīgi visi tāpat nelietos un vienlaicīgi nepārslēgs arī kanālus. Vasarā, kad tauta tusē pa āru, tas nostrādā. Bet, sākoties rudenim, kad viss ko mājās var darīt, ir dzert siltu alu un skatīties TV, uzpeld problēmu veidā.

 

Cīņa ar vējdzirnavām, tā teikt. Un sūdzēties arī nevari, jo praktiski nav par ko :) Gudri.

 

he,man šitas pats joks ar vienu viasat bērnu-ZTV,kā vakars,tā nekāda bauda skatīties.

 

Hmmm man gan ar ZTV viss kārtībā. Kā jau rakstīju problēmas pārsvarā ar 3, 3+ un 6

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...