Jump to content

.lv domēns


hasek
 Share

Recommended Posts

Vispirms gribēju pajautāt vai domēns no nic.lv tiešām izmaksā, kopā, 8.50 ls gadā? nav tur kaut kāda maksa par lietošanu, vai vēl sazin kas?

 

Es no šitām lietām neko nesaprotu, bet nākoš nedēļ, plānoju savai lapai uzlikt lv domēnu, tapēc man vajag kādu kurš man viņu nopirks/pasūtīs un uzstādīs, par normālu cenu. Mana lapa stāv uz freehostinga. Tam kurš piekritīs es atsūtīšu naudu, caur paypal (tos 8.50 + cik tu gribi par uzstādīšanu).

 

Cik jūs prasat, par tādu darbiņu? rakstat šeit pat, vai sūtat PM.

 

P.s Palūgšu pieteikties tikai tiem, kuri jau ir darījuši tādas lietas

Link to comment
Share on other sites

1. kārt.

Piereģistrē pats domēnu. Ja Tev ir 18 gadi.

 

2. kārt.

Tev ir jāzin hostinga sniedzēja nameservera nosaukums. To Tu vari uzzināt, aizsūtot viņiem "hostinga sniedzējiem) mailu.

 

3. kārt.

Jā. Domēns uz gadu maksā 8.50Ls.

Link to comment
Share on other sites

1. kārt.

Piereģistrē pats domēnu. Ja Tev ir 18 gadi.

 

2. kārt.

Tev ir jāzin hostinga sniedzēja nameservera nosaukums. To Tu vari uzzināt, aizsūtot viņiem "hostinga sniedzējiem) mailu.

 

3. kārt.

Jā. Domēns uz gadu maksā 8.50Ls.

Man ir 18, bet es nekad neesmu darījis tādas lietas, tapēc labāk uzticēšu kādam, kurš ir.

Name server nosaukumu es zinu.

 

Tu būtu ar mieru, ka es tev aizsūtu (caur paypal) 8.50 ls par domēnu +10$, lai tu pasūtītu viņu un uzstādītu?

Link to comment
Share on other sites

Paldies par uzticēšanos, bet atteikšos. ;)

Ja Tev ir galva uz pleciem, tad lasi uzmanīgi un viss būs kārtībā. Un ietaupīsi 10$. Lai reģistrētu domēnu, nav jāveic mistiskas darbības ar datoru un saviem apkārtējiem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...