Jump to content

ViewSonic VX2255 komentāri


wuff
 Share

Recommended Posts

Vēlos iegādāties jaunu LCD monitoru, vismaz 21``, pagaidām liekas labākais ko izdevās atrast ir ViewSonic VX2255 (22``) (LV, EN) labs arguments par labu šim monitoram ir

Patiesībā BOOT.Lv redakcijas rokās līdz šim ir nonācis tikai viens monitors ar vēl pārāku krāsu attēlojumu, un tas bija Eizo ColorEdge CG211. Skaidrībai gan jāpiebilst, ka šis Eizo monitors piedāvāja izcilu attēla kvalitāti, bet to nav iespējams objektīvi salīdzināt ar ViewSonic VX2255, jo tas ir vairāk kā 10 reizes dārgāks.

Vai ir kādi komnetāri par šo monitoru no tiek kas jau to lieto?

Aicināti arī komentāri/ieteikumi par kādiem citiem monitoriem, kuriem krāsu attēlošana vismaz kaut kādā līmenī, cenā ap 250 ls.

 

Edit: Vai kāds varētu pateikt vai augstākminētajam ViewSonic VX2255 krāsu "regulēšana" jau notikusi rūpnīcā vai tas jāveic lietotājam?

Labots - wuff
Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

*Nezināju, kur tieši rakstīt, atradu puslīdz saistīt diskusiju, tāpēc rakstu te:
Esmu noskatījusi jaunāku sony view monitora modeli. Vienīgi nedaudz satrauc tā tochscreen opcija, jo liekas, ka tādiem nebūs tik ilgs kalpošanas ilgums kā parastajam (bet nevaru to pamatot). Vai kādam ir pieredze ar šāda tipa monitoriem? CIk ilgi kalpo un vai maz ir vērts uz tādiem skatīties?

 

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tas touchscreens vajadzīgs? Standarta kompim tas nekādu ērtību nesagādā..

+ vēl iegūsi opciju vienmēr skatīties "nospeķotā" ekrānā.

Link to comment
Share on other sites

androidz
2020.06.1. , 20:42, Aliss teica:

Vienīgi nedaudz satrauc tā tochscreen opcija

Kāpēc pirkt un pārmaksāt par opciju kas uztrauc!?

 

p.s. man ir pieredze uz portatīvā datora ar W10 un touch ekrānu, bija kruta un ērti. Kamēr sensora panelis nenoklājās, tagad vienkārši laptops.

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies par viedokļiem.

Tava pieredze @androidz mani tikkai vēl vairāk pārliecina, ka labāk jāpapēta citi non-touch modeļi tādā paša cenu diapozinā. 

 

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Būtu jau labi zināt, kādi darbi tiek veikti. Bet vienalga nespēju iedomāties kam tas bakstāmais ekrāns vajadzīgs darbstacijai, lai būtu ērtāk, kā izmantot peli vai taustiņu kombināciju. Pat ja tiešām nebakstīsi ekrānu  tūdaļ pēc pankūku ēšanas :D  - vēl jau tīri fiziski tam jābūt rokas stiepiena attālumā. Nu labi, 23,6" monitoru vēl it kā varētu. Un šim esošā 1920 x 1080 izšķirtspēja jau arī pamazām paliek pagātnē.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Pirms dažiem gadiem meitai uzdāvināju lenovo jogu ar tačskrīnu. Kādu nedēļu šis bija pie manis. Pēc tam kādu mēnesi bakstīju ar pirkstu savā monitorā ?. Jāpiebilst, ka es to tačskrīnu izmantoju apvienojumā ar peli un klavieri. Tikai ar tačskrīnu galīgi nav ērti. Darbā ir vairākiem darbagaldiem W7 ar tačskrīnu. Sen esmu bezvadu peli ieviesis komplektācijā.

Taču vai pirktu monitoru ar tačskrīnu? Ja cena īpaši neatšķirtos, tad viennozīmīgi.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Jurkins said:

Ja cena īpaši neatšķirtos, tad viennozīmīgi.

 

Tas vjūvsoniks linkā maksā 280 eirorubļus, turklāt ar mva matricu. 280 Karl par 24 collām!!!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 8 minūtēm , snukurins teica:

Starp citu,kā Tev ar to Yogu veicas,ekrāna kabelis nav bijis jāmaina?

Teikšu, ka ideāli. Man man viņa nekāda paimeitiņa?, nevarētu teikt, ka mētā, bet attieksme nav kā pret fetišu. Neilgi pēc tam bosam ieteicu jogu, tikai krietni jaudīgāku. Tfu, tfu, viss ideāli.

 

A bet ar to tačskrīnu ir tā. Biju uzinstalējis pa to nedēļu fusion. Visu citu darīju ar peli, klaviatūru, bet grozīt un zūmot detaļu, pārslēgties starp tabiem - kā jau teicu, pēc tam mēnesi vismaz bakstīju ar pirkstu monitorā. Un tieši tas pats ar inkscape bija. Protams, stacionārais ir tālāk no klavieres kā laptopam, gan jau nebūtu tik ērti, lai gan ... bakstīju taču.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nezinu kā citiem, bet man jau šķiet, ka kaut kādos autokados, solidvorkos un tamlīdzīgos ir super.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...