Jump to content

Viasat no Igaunijas


Normunds1976
 Share

Recommended Posts

Kādas iespējas ir noslēgt līgumu ar igauņu Viasat, izveloties nelielo paketi, lai var skatities vietejos un dažus krievu kanalus Latvijā? Vai tada gadijuma Latvijas kanalus vispār varēs redzēt, vai tikai igauņu.

Link to comment
Share on other sites

Vot šito es nesaprotu. Ja jau Viasatam tik štruntīgi ar tiem ārzemju kanāliem, nu vai tad nevar tos pašus visus igauņu 4 kanālus palaist + Lietuvas LNK, BTV un LRT?

Idiotisms...

Link to comment
Share on other sites

Kādas iespējas ir noslēgt līgumu ar igauņu Viasat, izveloties nelielo paketi, lai var skatities vietejos un dažus krievu kanalus Latvijā? Vai tada gadijuma Latvijas kanalus vispār varēs redzēt, vai tikai igauņu.

Igauņu paketē būs TV3 Eesti, Lietuvas paketē - TV3 Lietuva

Latvijas kanāli ir TIKAI Latvijas Viasata paketē.

Link to comment
Share on other sites

Vot šito es nesaprotu. Ja jau Viasatam tik štruntīgi ar tiem ārzemju kanāliem, nu vai tad nevar tos pašus visus igauņu 4 kanālus palaist + Lietuvas LNK, BTV un LRT?

Idiotisms...

 

un krsh maxaas autortiesiibas, tas naf tik vienkaarshi palaist kaadu kanaalu vairaak

 

lai kaadu shrotainu filmu/sporta paarraidi/utt raidiitu kaac tv kanaals vinjam ir jaamaxaa par savu regionu

un tiesiibas arii var buut atshkiriigas dazhaadaas valstiis - F1 pie mums raida LNT bet blakus TV3

Link to comment
Share on other sites

MarcisB.. kļūdies... tāpat kā mēs redzams dažus leišu un igauņu kanālus.. tā arī viņi redz dažus mūsu kanālus.. TV3 Latvia un TV6 100%.. un protams TV5 kas ir FTA :)

 

p.s. Igauņi pilnajā paketē redz TV3 + TV6, leiši - TV3, TV6 un LNT..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Reku neliela sarakste ar VIASAT kantori :) SPRIEDIET PAŠI

 

 

Mans MEILS--------------------------------------------------------------------------------

From: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sent: Thu 7/24/2008 1:46 PM

To: info.viasat@tv3.lv

Subject: Labdien

 

 

Esmu Viasat abonements, tomēr Jūsu piedāvātā pakete ir tāda, kā lai maigāk izsakās „Šķidra” Tādēļ man ir jautājums – kāda ir iespēja skatīties Viasat Nordic šeit Latvijā? Vai var pasūtīt Viasat Nordic kartes? Zinu, ka 90% gadījumos, jūs ignorējat klientu meilus un uzskatāt, ka uz tiem nav jāatbild, tomēr, ceru sagaidīt izsmeļošu atbildi. Ja šāda iespēja nav, tad lūdzu paskaidrojiet vai Jūs gribat darīt kaut ko lietas labā, lai šo situāciju uzlabotu?

 

 

Ar cieņu,

 

 

ŠODIEN SAŅĒMU ATBILDI

 

Labdien!

 

Vēlamies Jūs informēt, ka Viasat katrā reģionā ir tiesīgs piedāvāt konkrētu kanālu paketi. Latvijā pieejamā Viasat Zelta pakete ietver visus šī reģiona šobrīd pieejamos kanālus. Papildus Zelta paketei ir iespēja skatīties papildus šādus kanālus:

 

TV 1000 Premium:

 

ekskluzīvs filmu kanāls:

Jaunāko filmu pirmizrādes TV;

24 stundas diennaktī bez reklāmas pauzēm;

Vairāk kā 300 jaunas filmas gadā;

Stereo skaņa un DVD(16:9) attēla formāts.

Abonēšanas maksa Ls2.99 mēnesī.

 

Private Spice:

 

viens no labākajiem Eiropas necenzēto erotisko filmu kanāliem, kuru ir iespējams skatīties 24 stundas diennaktī.Abonēšanas maksa Ls2 mēnesī.

 

Papildus aprīkojums (+2 konvektori):

 

dos Jums iespēju skatīties papildus bezmaksas kanālus vienlaikus no 3 satelītiem – SIRIUS (VIASAT maksas kanālu pakete) un pēc izvēles 2 citiem satelītiem.Aprīkojuma cena Ls 17.

 

No 1. septembra VIASAT saviem klientiem, bez papildus maksas, piedāvā jaunu filmu kanālu - TV1000 Action.

TV1000 Action 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā skatītājiem piedāvās populārāko no Holivudas un Eiropas kino spriedzes filmu žanrā. Šajā kanālā tiks rādītas kriminālfilmas un psiholoģiskie trilleri, zinātniskās fantastikas un spriedzes filmas, kara drāmas un šausmu filmas. Katru sestdienu un svētdienu tiks piedāvāta kādas filmas pirmizrāde. TV 1000 Action tiks dublēts krievu valodā ar subtitriem latviešu, igauņu un lietuviešu valodās. Kanāla pozīcija Nr.8

 

 

Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt pa tālruni 7060504.

Ar cieņu

Viasat informatīvais dienests

Link to comment
Share on other sites

Viss skaidrs? Še jums porņiki un šaujamgabali.

Ja gribat Discovery - ejiet pupās

 

CAP - "daži" nav visi...

Tur ir kaut kādas intīmas nianses ar filmu apraides tiesībām noteiktās teritorijās, tāpēc LTV1 un LTV7 nedrīkstot būt skatāmi ārpus LV teritorijas, vai kaut kas tamlīdzīgs...

Visu Baltijas valstu TV3 ir zem viena "lietussarga" - Viasata tak, tāpēc tur citādāk.

Par LNT un TV5 gan nepateikšu.

Link to comment
Share on other sites

Mājās vēlreiz pārlasīju Eldorado meilu. Jāteic tā: jā jūs visi šitādā stilā rakstat, nav brīnums ka Viasats jūsu meilus rauj podā...

 

Esmu Viasat abonements, tomēr Jūsu piedāvātā pakete ir tāda, kā lai maigāk izsakās „Šķidra” Tādēļ man ir jautājums – kāda ir iespēja skatīties Viasat Nordic šeit Latvijā? Vai var pasūtīt Viasat Nordic kartes? Zinu, ka 90% gadījumos, jūs ignorējat klientu meilus un uzskatāt, ka uz tiem nav jāatbild, tomēr, ceru sagaidīt izsmeļošu atbildi. Ja šāda iespēja nav, tad lūdzu paskaidrojiet vai Jūs gribat darīt kaut ko lietas labā, lai šo situāciju uzlabotu?

1. Izteici savu neapmierinātību. OK.

2. Visu Viasat Nordic? Tev tiešām interesē kaudze ar skandināvu valodā ejošiem kanāliem?

3. Tālāk uzbrauciens. Pietiekami korekts bet nu labi...

Trūkst paša svarīgākā, proti neesi pietiekami specifisks savās vēlmēs. Proti pasaki skaidri un gaiši ko vēlies - Discovery, Nat Geo Wild, gameland.tv vai ko citu. Eurosport HD utt.

 

Es arī no operatora viedokļa atšūtu tādus meilus. Tev principā atbildēja - gribi ko jaunu? še Tev TV1000 Action.

 

Teiksim tā:

 

Labdien

 

Jau ilgu laiku (termiņš) esmu Viasat Latvija klients. No Jūsu piedāvātās kanālu paketes mani visvairāk interesē (tematika, kanālu nosaukumi). Diemžēl šie kanāli tiek izņemti no paketes, bet to vietā piedāvātie kanāli man nav interesanti.

Lūdzu izskatīt iespēju iekļaut Viasat Latvija paketē sekojošus kanālus ... (saraksts)

 

Ar cieņu ...

 

 

Kolēģi mani pakoriģēs.

Link to comment
Share on other sites

Viasatam arī tādi meili neinteresēs...

esmu n-tās reizes rakstījis pieklājīgi Mārča stilā - kādus kanālus vēlētos etc., atbilde tikai viena:

Viasat domā par pārmaiņām ik brīdi. Bla bla, jūs varēsiet uzzināt, ja kanālu pakete paplašināsies mūsu mājaslapā bla bla

Link to comment
Share on other sites

JA kaut kas pabīdīsies ar DVB-T - Viasatam nāksies klausīties.

Un vēl - HD vilcieniņš iet garām Viasat stacijai... :svilpo:

Link to comment
Share on other sites

PAr kādu vēl HD var iet runa, ja nemaz nav EPG 90% no kanāliem... :D

Viasat Latvija nemaz nezin šī burtu salikuma atšifrējumu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...