Jump to content

Par pogu REPORT!

Recommended Posts

Cien. foruma apmeklētāji!

Es saprotu, ka visas jaunā foruma iespējas un pogas nav vēl pārtulkotas latviski, tāpēc gadās nesaprašanās.

Lūdzu, NEIZMANTOJIET pogu REPORT lai atbildētu tēmās!

Šī poga ir domāta, lai ziņotu moderatoru komandai par problēmām (fleims, spams, bezsakars utt) tēmā, vai par tēmas neatbilstību attiecīgajai foruma sadaļai, lai to pārvietotu.

Tāpat ar pogas REPORT palīdzību nevar aizsūtīt personīgu ziņu tēmas autoram.

Figurāli izsakoties - spiežot REPORT pogu, jūs spaidat trauksmes signāla pogu un radat viltus trauksmi un jūsu PZ autoram nokļūst pie moderatora, nevis pie mantas pārdevēja/pircēja.

Lai nosūtītu foruma biedram ziņu, spiežiet mazo bultiņu uz leju pie vārda, sarakstā izvēlieties punktu "send message"

Konstatators

Apmēram tas pats, kas sajaukt mašīnai gāzes pedāli ar bremzēm! :mrgreen:

Bet nu ir arī tādi gadījumi redzēti...

Ņemot vērā, ka savā laikā arī man pilna PM kaste bija ar šiem "reportiem" un ka pat personīgi rakstīts atbildes PM 90% gadījumu netika ņemts vērā (paldies tiem 10%, kas vismaz ar savu atbildi apstiprināja, ka ir izlasījuši šo personīgo PM), tad šis, manuprāt, ir tāds Servantesa populārākā varoņa cienīgs gājiens. ;)

Vienkārši man nepatīk šis spams foruma pastkastē.

Tieku apspamoc :pee:

Un cilvēku PMi pārdošanas topiku autoriem nokļūst pie manis :fool:

P.S. Dons Kihots nekad nav bijis starp manis iecienītajiem literatūras varoņiem.

varbūt jāsāk atbildēt uz šiem PMiem? :launs:

Konstatators

Arī tad, kad bij vēl vecā versija ar "ziņot", tad jau neesot bijis diži labāk...

Nedomāju ka problēma ir anglenes nezināšanā.

Cik tur tās smadzeņu šūnas vajag lai izprastu tik vienkāršas lietas? Dažiem pat tik daudz nav, tas gan viņiem netraucē dot vērtīgus padomus pilnīgi visās jomās.

Viņi ir profesionāli datorspeciālisti, juristi, santehniķi, pavāri un kosmonauti.

Tāda i tā jaunā paaudze.. smadzeņu vienā viens vienīgs kju.

Es pat nešaubos ka vidējais reportētāju vecums ir līdz 12 gadiņiem.

Edited by godzilla