Jump to content

Pop-up Problēma!


Guest
 Share

Recommended Posts

Man ir liela probleema. Man visu laiku raadaas reklaamas. Man ir daudzas programmas kas it ka nonjem reklaamas bet man vinjas nedara savu pienaakumu. Man ir Ad-ware, Opera, Tweak-XP. Neviena kaartiigi nestraadaa. Pasakiet programmu kura tieshaam straadaa. Kuru vajag tikai iesleegt un reklaamas neraadaas. Un nelec aaraa kautkaadi zinjojumi ka reklaama ir noblokeeta vai tamliidziigi. PLEASE HELP!!!![/b]

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks Google Toolbar straadas arii tad kad internetaa es neseedeeshu bet speeleeshu piem. kaadu speeli tiiklaa vai parasti. Tad arii neraadiisies reklaamaas?

Link to comment
Share on other sites

Man jau dikti patik PopupCop (darbojas uz IE). Caur googli var atrast gan programmu gan cracku. Ja nesanaak atrast , raksti uz peleecis@inbox.lv , izsuutiishu Tev gan vienu gan otru ( protams ja uzticies :lol: ). Bet Operaa , ja ieliek kjeksiiti , tad jau arii vinji it kaa apturas icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Krish

Takā neminēji kādu browseri lieto, var noprast, ka sakaino IE. Just don' t use it! Manuprāt, vislabākais ir Mozilla firefox (meklēt iekš http://mozilla.org). Reti kad šamais kādu popupu ir uztaisījis. Un problēmu arī būs ievērojami mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest djhurio

Noskanee kompi ar Ad-aware, iztiiri no spyware.

Un lieto Opera vai Firefox, abos tikai vajag atsleegt pop-up.

Un Tweek-XP imho nepaliidz pret pop-up.

Link to comment
Share on other sites

gribi izmantot IE - liec winXP sp2rc1 vai google toolbar. bet ja tev speelju laikaa lec aaraa reklaamas, tad tu gan esi vienkaarshi piekjeeziijis savu kompi liidz bezjeegai.

Link to comment
Share on other sites

Man ir liela probleema. Man visu laiku raadaas reklaamas. Man ir daudzas programmas kas it ka nonjem reklaamas bet man vinjas nedara savu pienaakumu. Man ir Ad-ware, Opera, Tweak-XP. Neviena kaartiigi nestraadaa. Pasakiet programmu kura tieshaam straadaa. Kuru vajag tikai iesleegt un reklaamas neraadaas. Un nelec aaraa kautkaadi zinjojumi ka reklaama ir noblokeeta vai tamliidziigi. PLEASE HELP!!!![/b]

 

Jāsāk ar personīgo roku kontroli:

a) pa kādiem saitiem staigā?

B) kādas pogas spaidi?

c) kādus softus instalē?

Vispirms profilakse. Tikai pēc tam ir ārstēšana.

----

Veselā miesā vesels gars ==> veselā kompī vesels softs icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...