Jump to content

BOOT.Lv foruma lietotāju REPUTĀCIJAS sistēma!


Type44
 Share

Recommended Posts

Nezinu kaa juus bet ja gribat izveidot `kljeikas` lai zinaatu ka shis vai tas `juuzeris` ir lietprateejs un negvelzh muljkjiibas tad nebija vienkārši pie avatara uzrakstiit atbilstoshu liimeni? Un warn sisteema darbojas..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    6

  • paulis

    5

  • eMDiiPii

    8

  • Prime

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mezavecis

Vispār biedrus, kam atbilst statuss - spameris, vajadzētu pazemināt līdz jaunbiedru statusam. Tā teikt, lai ar savu kaitniecisko darbību negrauj reitingu sistēmu.

 

Ā, vispār kaut kur listēs biju manījis grupu brīdinātie, bet tas bija gadus 2 atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk
mani, savukaart, visvairaak nomoka mirusjaas dveeseles :mrgreen:

 

upd later. psc, kaukas interesants ar printskreen noticis...

arii tur mirusii dveesele 8 bitos paraadaas))))

 

Psc, oo skats labs... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu ka gluži kā iespējai reputāciju saņemt ir jābūt ekskluzīvai, tāpat ekskluzīvai ir jābūt arī iespējai reputāciju piešķirt.

 

Nesaskatu nekādas problēmas radīt šādu sienu -

1. Reputāciju drīkst piešķirt tikai lietotāji ar vismaz 100 rakstiem un reģistrēti 30 dienas.

2. Reputāciju saņemt var jebkurš foruma lietotājs ar vismaz 5 pievienotiem rakstiem.

3. Piešķirot reputāciju obligāti jāievada vismaz 60 rakstzīmes garš paskaidrojums, kas jāfiltrē ar cenzūru (neatminos vairs kā sauca šo foruma elementu)

4. Katrs lietotājs dienā drīkst piešķirt tikai 3+ un 3-

5. Katrs lietotājs dienā drīkst saņemt neierobežotu + un - skaitu

6. Lietotājs kura + skaits sasniedz 7 saņem pateicības vēstuli no foruma.

7. Lietotājs kurš saņēmis vismaz 25+ iegūst savā profilā īpašu "nozīmīti", lietotājs kura + skaits sasniedz 50+ citu utt. utjp. (apmēram uz to pusi kā tās ir administratoriem un moderātoriem)

8. Lietotājs kura mīnusiņu skaits sasniedz 7 saņem brīdinājumu.

9. Lietotājam kura mīnusiņu skaits sasniedz 14 uz laiku tiek liegta piekļuve forumam.

10. Lietotājs kurš pēc pirmajiem dieviem brīdinājumiem turpmākā mēneša laikā saņem vēl 3 mīnusiņus tiek neatgriezeniski banots no foruma lietotāju saraksta + IP bans.

 

Protams te vēl var diskutēt par un pret, bet man šāda sistēma liekas vispieņemamākā un demokratiskākā.

Link to comment
Share on other sites

Vispār biedrus, kam atbilst statuss - spameris, vajadzētu pazemināt līdz jaunbiedru statusam. Tā teikt, lai ar savu kaitniecisko darbību negrauj reitingu sistēmu.
Tādiem biedriem dod vārnas un atpūtas/pārdomu laikus. :p

 

Pievienots: Hornicin, ideja jau cēla, bet Tu to uzprogrammēsi? ;)

 

Pievenots 2: Jencha, darīts! ;)

Link to comment
Share on other sites

Palūgšu kādu moderātoru resetot manu reputāciju pa nullēm. Paaaldies.

Induliģence arī šeit tiek piekopta? Cik maksā tā? par ziedojumiem? :viltigs:

 

un gejiem kāda būs reputācija ?

 

Jūties apdalīts? :ermm:

 

 

 

Hornicn laba ideja, taču pirms banošanas, lai moders palūr, kas un kā devuši perutācijas, jo var gadīties, ka kādam ir zobs uz kādu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Сидят значит три мужика в лодке, рыбачат.

Ночь, светать начинает. Один говорит:

- Солнышко всходит!

Второй:

- Да давно такого красивого восхода не видел!

Третий двумя пинками выкидывает первых двух из лодки.

Мужики выныривают:

- За что!?!

- Первого за оффтоп, второго за флуд.

- Да ты что охренел совсем???!

Мужик достает весло и хрусь обоих по голове:

- А за оскорбление бан!!!

 

stipri teemaa, mhhhh

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Saktos, ka idejas un Rep piešķiršanas noteikumi, kā arī plusu un mīnusu iegūšanas sekas mainās. Vai tas kaut kur noteikumos parādās?

Link to comment
Share on other sites

Induliģence arī šeit tiek piekopta? Cik maksā tā? par ziedojumiem? :viltigs:

DjTontons testam man tur piespamoja vairākus plusus.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs
8. Lietotājs kura mīnusiņu skaits sasniedz 7 saņem brīdinājumu.

9. Lietotājam kura mīnusiņu skaits sasniedz 14 uz laiku tiek liegta piekļuve forumam.

 

Un kā šis atsauksies uz reliģiskajiem kariem? Intel vs Amd, Mac vs PC, Nvidia vs Ati, tur miinusi ripos, ka maz neliekas, kaut gan paši jau vainīgi, ka iesaistās šāda veida diskusijās

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs - Sistēma iegūtu daudz vairāk labuma tad ja Tu nevis tukši vārītos un bāztu savus + pa labi un pa kresi, bet nomierinātos un beigtu kā mazs bērns visiem pierādīt ko Tu vari un ko nevari.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Izmaiņas sistēmā

a)Obligāti jāieraksta komentārs

b)Reputācijas PM nāk no reputācijas devēja :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

Tātad vairāk nebūs no "deleted member"? Es tā cerēju, ka viens no manas reputācijas devējiem izdzēsies, bet nekā. :(

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai tas skaitās bet kretinē loši kas cenšas iesmērēt citiem sūdus un saka ka tas rulēē!

lol, ja visi gudriņi šitā sāks, tad iesaku to reputācijas sistēmu likvidēt xD

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

lai jau ir man netrauce :)

Labots - Lampa
Link to comment
Share on other sites

Ieteikums - reputācijas piešķiršanā parādās arī konkrētā atbilde (norāde uz to) ar kuru tad nu cilvēks ir izpelnījies šādu labu/sliktu novērtējumu. Citādi šitie teksit - "lobs cilvāks koč i dzārojs" pamatojumos neļauj objektīvi atrast atbildi uz "par ko".

Link to comment
Share on other sites

aga, nafig adminus noslogot ar taadaam lietaam? forsha reputaaciju sisteema ir http://forum.java.sun.com/ ar duke stariem, tur katram saakumaa ir 30 duke stari, kurus var pieshkjirt lietotaajiem, kuri paliidzeejushi vai atbildeejushi uz vinja jautaajumu, max 10 zvaigznes, attieciigi var redzeet par kuru topicu cilveekam ir zvaigznes pieshkjirtas, utt

Link to comment
Share on other sites

Pīšķirt lobu reputāceju lobam cylvākam irā poti par sevi saprūtama līta, tikai - stingruok gan nepīcīšams skuotītīs, par kuo pīšķir...

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

normaals lietotaajs uzliks miiksto uz visaadaam reputaacijaam

lai jau paliek p0k3riem par prieku, mhhh

mosj kaads veel boot fucker uzstrocjiis, lai reputaaciju kacjaatu...

man personiigi traucee tikai tie pazinjojumi, kuri aizkakaa pz kasti....

Link to comment
Share on other sites

ATVAINOJIET Par jautajumu Ne pa TEMU, bet KAD? gaidams KADS? bootiesu kopigi riikots dzerstins/tirdzins?

 

Vai vispar kada kopa saiesana?

 

Labprat veletos pasedet kopa ar jums pie kada Tervetnieka un paterzet par IT saistosam temam ! / reize sapazities/

 

NC ; D_L ? Kadi priekslikumi?

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

Instigater
Cik tad entās reizes var likt mīnusus :o :o :o :o

Netīšām uzgāju šo

http://www.boot.lv/forums/index.php?autoco...ion&id=1257

4 mīnusi no viena biedra...

 

wha un sim ir 6 :D

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?autoco...on&id=68720

Ja tas piipls veel saprastu, par ko vinjam ieshkjiebu miinusu un veel nelamaatos, tad jau nebuutu tik daudz miinusinju, a taa man katru dienu ir ko dariit. Godiigi sakot, man uzmiizt uz to reputaacijas sisteemu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

tas Goblins izskatās pēc tīņveidīga labs cilvēka, tākā nopietni to nevaig ņemt vērā.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas piipls veel saprastu, par ko vinjam ieshkjiebu miinusu ..

varbūt, šķiebjot mīnusu, uzraksti pārstāstu par minusa iešķiebšanas iemeslu. tad, iespējams, saprašana nāks ātrāk ;)

Link to comment
Share on other sites

Vispār runājot par šo sistēmu, ja neviens to nepieskata, tad nafig viņa vajadzīga?

 

piemēram tikko pat, saņēmu - no viena pokemona un komets ari zem visas kritikas, citeju "Akls esi?" .

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja tev kāds, kam diskusijā aptrūcies argumentu vai vienkārši bez argumentācijas, kā pēdējo salmiņu iešķiebis negatīvu reputāciju, tad tev paliek visas tiesības pie sevis viņu nosaukt par mūjābeli un idiotu un uzlikt nikolaju viņa stulbajiem gājieniem. Ko tur satraukties? Sākot dot pretī tās negatīvās reputācijas jūs nolaižaties līdz tādam pat bērnudārza līmenim.

 

Turklāt cik esmu paskatījies profilus, esmu redzējis tikai pāris normālas reputācijas, tādas kā viņām jāizskatās. Pārējais ir pēdējais fuflo

Par piemēru D_L...

Valoģa: 1

Prime: Tā tik turēt

Alone: lai nu kā, bet strādā... icon_biggrin.gif

key-abc: mhhhhh

un pat TokRa: Ķirzakas vienkārši ierullē! good.gif un Ķirzakas rullz! drinks.gif

un citi

 

Nu sorre, ja pat cien. moderi nemāk vai negrib ievērot pašu izdomātos noteikumus, tad ka*o*a hu*a pēc tas viss ir vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

manupraat Hornicn buutu jaapaarlasa noteikumu, kur aprakstiita postu citeesjanas nepieciesjamiiba!

 

es jau kautkur rakstiiju par taam reputaacijaam. tak liekaties mieraa un ljaujiet pokemoniem paspeeleeties

neviens nopietns cilveeks tos meeslus pieree nenjems.

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos foruma īgņam d-|_ par tām pm. Vai nu tiešām vajag katru to reputācijas punktu ar pastkastes piekakāšanu apslacīt? Kas gribēs, tie sekos līdzi, kam pie kājas - tiem arī neko nevajag. A to tie izlecošie logi traucē biki :|

Link to comment
Share on other sites

īsti nezinu cik tas sarežģīti ir, bet ieteiktu iekš profila -> Settings -> Notification Options pielikt klāt ari paziņojuma iestatijumus priekš reputācijām. un tad visiem būtu miers :)

Link to comment
Share on other sites

Uzmanību! Noteikumi.

 

Reputāciju drīkst rakstīt tikai par cilvēka izturēšanos, attieksmi vai palīdzību foruma vidē.

Aizliegts rakstīt par forumam nesaistītām tēmām.

 

Pareizi uzrakstīta reputācija: "paldies par padomu izvēloties procesoru"

Nepareizi: "paldies par aliņu ko uzsauci, kad man bija pohas"

Man šķiet, šie noteikumi ir pārlieku vispārīgi uztverami. Tāpēc arī te rodas diskusijas par šo tēmu.

Viss jau ir pateikts ar tādas fīčas, kā warn esamību. Faktiski tas jau arī ir tas mīnus punkts, tikai ar starpību, ka tas nāk no administrācijas puses.

Pluss punkti ir ok, bet tā mīnusu būšana toč nav tā īstā, kura būtu jāievieš šeit.

Jo nu iebāzt "-" ar tukšu tekstu, vai ar paskaidrojumu "tev smird elpa", galīgi neveicina veselīgu, aktīvāko foruma lietotāju izcelšanu.

Link to comment
Share on other sites

gringo, mīnus punkti ļauj pokemoniem sajusties kā moderātoriem :)

Link to comment
Share on other sites

Man gan liekas, ka vajadzētu ieviest vairāk anonīmo reputācijas sistēmu, kur saņēmējs neredz, no kura ir saņēmis + vai mīnus. Paskaidrošu kādēļ.

 

Pašlaik, ja pavēro, tad kam ir vislielākās reputācijas - protams administratoriem un moderatoriem. Tas jau pats par sevi saprotams. Lojalitāte jānopelna.

 

Bet atrodas idioti, kas atbild tev ar to pašu, ka vot viņu esi sūdīgi novērtējis. Tipisks piemērs Instigator vs. labs cilvēks (kaut kāds āksts).

 

Es jau nesaku, ka baigi tur pievēršu tai būšanai uzmanību. Bet nu ja reiz tā fīča ieviesta, tad izmantojam to lietderīgi, vai arī atmetam negatīvo vērtējumu. Savādāk viens otrs normāls kekss stāv ar nežēlīgiem mīnusiem (mūžīgais kašķis), bet cits pilnīgs auns ar plusiem.

 

P.S. Vispar neņemiet mani galvā, rīt būs :pohas:

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Negribeetu piekrist shim citaateeju: "Pašlaik, ja pavēro, tad kam ir vislielākās reputācijas - protams administratoriem un moderatoriem. Tas jau pats par sevi saprotams. Lojalitāte jānopelna."

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...