Jump to content

BOOT.Lv foruma lietotāju REPUTĀCIJAS sistēma!


Type44
 Share

Recommended Posts

Pēc MarcisB ieteikuma un pateicoties Kristapam forumam tika uzstādīta Reputācijas sistēma.

 

Turpmāk katram lietotājam, kas ieteiks kaut ko praktisku vai palīdzēs ar padomu varēsim viņam par to pateikties ierakstot labus vārdus Reputācijas sadālā.

 

Tātad. Ja gribi lietotājam pateikties par labo padomu tad rīkojies sekojoši.

 

Zem profila bildes ir poga Give Rep

Tālāk izvēlies reputācijas tipu pozitīva/negatīva (mazums cūkojās un ir pelnījis).

Tad ieraksti tekstu (ļoti vēlams, jo savādāk lietotājs nezinās par ko un kāpēc).

Un spied uz pogas publicēt.

 

Savukārt ja gribi redzēt kopējo reputācijas statistiku, vai arī savējo reputācijas vēsturi tad ej uz jauno sadaļu Reputation, kuru var redzēt lapas augšā blakus Gallery.

 

Uzmanību! Noteikumi.

 

Reputāciju drīkst rakstīt tikai par cilvēka izturēšanos, attieksmi vai palīdzību foruma vidē.

Aizliegts rakstīt par forumam nesaistītām tēmām.

 

Pareizi uzrakstīta reputācija: "paldies par padomu izvēloties procesoru"

Nepareizi: "paldies par aliņu ko uzsauci, kad man bija pohas"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    6

  • paulis

    5

  • eMDiiPii

    8

  • Konstatators

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

kaut_kaads

Lieta taa neko.

Vismaz varees meeriities kraaninjiem veel ar kaadu lietu (shoreiz +/- pamatotu) :pardon:

Link to comment
Share on other sites

zashibisj pokemoniem kaarteejaa statistika ko kachaat.

 

+ ieteikums: ieviest maksas sms ar iespeeju palielinaat reputaaciju... :-) - suuds par neobjektivitaati, toties naudinja kritiis :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vispār būtu labi, ja tai reputācijai būtu kādi nosacījumi.

 

Teiksim piereģistrējas krāns ar viltus profilu un saliek sev un saviem līdzgaitniekiem baigo reputāciju un galarezultātā baigi kūlais pacans :)

 

Man jau patiktos labāk, ja tiek vērtēti posti un pavedieni, un varētu iegūt labāk atzītāko pavedienu sarakstu. Tādejādi spams un citi mēsli paliek apakšgalā ar negatīvu vērtējumu.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja tas ir mans profils, tad man ir jābūt iespējai arī dzēst citu lietotāju replikas par mani manā paša profilā. OK, es esprotu, ja ieraksta kautko pozitīvu, bet vai kāds padomāja par tiem pokemoniem (kuru uz septembri būs atkal pilns), ka viņiem būs iespēja sarakstīt absolūtākās muļķības taj vietā?

 

Ko pēc būs darīt ar piespamoto reputācijas lapu?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

A-kalvis, es domāju, ka neesi nr.1 pokemonu sarakstā, kuram nāks čupām negatīvu repliku :) Vot D_L būs ko priecāties :)

Link to comment
Share on other sites

Reputāciju varēs dot tikai noteiktas grupas dalībnieki!

 

Turpmāk jauniņie šajā grupā nebūs, tāpēc viņiem šāda iespēja būs liegta!

Link to comment
Share on other sites

varētu ietaisīt opciju, ka bez komentāra reputāciju celt / pazemināt nevarētu. citādi nae pašam ne citiem interesanti :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

A pag, kas šajā gadījumā ir Rating, kur tas parādās vai ietekmē reputāciju?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Gribu redzēt, kad piemēram tāds Čabulis vai kāds cits (kas pārstāv lietotāju grupu "pokemoni") uzkāps uz nerva un sāks spamot ar negatīvām reputācijām pa labi pa kreisi, tad gan būs jautrība. Uhh ku interesanti un jautri būs.

A viņam par to admins piešķir vārnu, ko es pat apskatīties nevaru...

Link to comment
Share on other sites

Type44 varētu sīkāk paskaidrot, kā notiks dalīšana grupās? Kuri Lietotāji tad varēs dot reputāciju?

 

EDIT: Pēc kādiem kritērijiem lietotāji tiks iedalīti?

Labots - Tmag336
Link to comment
Share on other sites

Jaunie, kas tikko piereģistrējušies vēl nevarēs dot! (tādā veidā izslēdzot iespēju, ka kāds sacepj viltus profilus un tik vērtē sevi).

 

Par sevi iekomentēto reputāciju vari izdzēst.

Es tikko sev izdzēsu un tas strādā. Tiesa gan to pēc tam var redzēt LOG'ā (publiski).

 

Šī reputācijas sistēma mums palīdzēs pieņemot lēmumus par lietotāja banošanu.

Ja salasīsies daudz Wārnas un negatīva reputācija, tad bez domāšanas.

 

Daži jau te sēž uz Ban'a kandidātu soliņa.

Link to comment
Share on other sites

Nav slikti.

Link to comment
Share on other sites

Zeebalds

es noteikti, ka nevarešu =@ rep. piešķiršana diezgan kičīga, bet ideja nav pasvaiga, prieks par jaunā ieviešanu, saskatu nedaudz savtīgumu.

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

He N_C jau tik neilga laikā ieguva -1 Ja gribi par tērvetnieku varu ielikt +1 :friends:

 

Man patīk šitā sistēma, būs intresanti apskatīties :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tendence jau tagad ir skaidri redzama - lietotājs NormaalsCilveeks reputācija -1, ko viņam dāsni iešķiebis viens 14 gadīgs smerdelis, izskatās, ka tāpat vien...

 

Starp citu - vai rekordi tiks fiksēti cik ātrā laikā NC un D_L sasniegs "kandidātu soliņu" un vispār - cik lielos mīnusos var aiziet reputācija? :lol:

Link to comment
Share on other sites

NC profilā jau redzami pirmie reputācijas noteikumu pārkāpumi :)

http://www.boot.lv/forums/index.php?autoco...ation&id=65

 

Starpcitu, atsaucoties uz topiku, kas ticis veidots pirms 2 gadiem: Ieteikums par kompetentu personu "iezīmēšanu".

Bija priekšlikums atļaut tikai likt +1 (līdzīgi kā tagad notiek iekš digg'a -> var tikai diggot, nevis ņemt punktus nost). Attiecīgi tie, kuriem plusu visvairāk, saprotams, ka tie izrādīsies visizpalīdzīgākie utt.

Ja nu vienīgi sāksies falšu akountu veidošana un balsošana pa sevi - bet tomēr foruma lietotāji un moderatori šādas situācijas domājams diezgan vienkārši var atrisināt.

Labots - Jencha
Link to comment
Share on other sites

Viens mīnuss reputāciju sistēmai.

Es varu ielikt vairākus reputāciju punktus vienam lietotājam īsā laika sprīdī. Tikko ieliku d_l divus punktus bez jebkādām problēmām.

Vai nebūtu labāk, ka es varu iedot nākamo punktu, ja devējs ir man ielicis reputācijas punktu?

 

P.S. Gļuki vēl ir. Pāris reizes tika izmesta kļūdas. :D

Labots - DjTontons
Link to comment
Share on other sites

DjTontons - un tad viens otram pa punktiņiem?

Varbūt tikai vienreiz ļaut ielikt?

 

P.S. Tikko izlasīju topiku Jaunbiedru sistēma. Šķiet labs risinājums, lai atstātu reputācijas sistēmu tādu kāda tā ir tagad... (gan +1, gan -1 varētu likt...).

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ēēmmm, ne pa tēmu, BET...

Upload tikai 2Mb... Sanāk, ka man savu spoguli izmest miskastē???

Link to comment
Share on other sites

Nu paskatīsimies, ka no tā sanāks. Baidos, ka vienai bootistu kategorijai te sāksies kas līdzīgs "traukiem.lv" :D bezjēdzīgajai statistikas kačāšanai, vai savstarpējai rēķinu kārtošanai.

Īsam pamatojumam par piešķirto punktu, ar norādi uz konkrētu postu/pavedienu ir jābūt obligāti, tas palīdzētu ātri atsijāt ne tikai nepamatotu punktu piešķiršanu, bet, vajadzības gadījumā (piemēram, par atkārtotu nepamatotu darbošanos) arī piešķirt zināmu "pārdomu laiku" to autoriem.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
zashibisj pokemoniem kaarteejaa statistika ko kachaat.

 

+ ieteikums: ieviest maksas sms ar iespeeju palielinaat reputaaciju... :-) - suuds par neobjektivitaati, toties naudinja kritiis :)

 

Manā skatījumā šitā ir pilnīgi lieka fiška. Šitais ir viens no svarīgajiem iemesliem, kāpēc vajadzēja visu mainīt? :grin:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

mani, savukaart, visvairaak nomoka mirusjaas dveeseles :mrgreen:

 

upd later. psc, kaukas interesants ar printskreen noticis...

arii tur mirusii dveesele 8 bitos paraadaas))))

post-62948-1219591513_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Jencha:

Tikko ieliku Tev trīs punktus pāris minūšu laikā.

 

 

Pagaidām, punktu sistēma ir nevajadzīgs navarots. :(

Link to comment
Share on other sites

Jencha:

Tikko ieliku Tev trīs punktus pāris minūšu laikā.

Pagaidām, punktu sistēma ir nevajadzīgs navarots. :(

Nu tas gan būtu jāliedz.

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad pirmajā momentā tauta paspēlēsies ar to reputāciju, bet pēc tam jau viss iesies normālās sliedēs.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Reputāciju var tagad vienam lietotājam iedot reizi 24 stundās.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

A nevar izveidot tā,ka nav iespējams postā pievienot vairāk par 3 emocijikonām ? :|

Link to comment
Share on other sites

Vispār tas tiešām mazliet atveiglotu lasīšanu. Laigan iepsējams partīgāk būtu dalīt emociju skaitu uz simboliem. Tas gan varētu novest vienā galējībā, bet vismaz.

Link to comment
Share on other sites

1. labāk būtu, ja nebeztēmas topika autors varētu piešķirt vienu punktu cilvim, kas viņam palīdzēja atrisināt uberproblēmu

2. otrs variants vispār naxrenizēt to reputācijas padarīšanu un labāk sataisīt visiem vārnu redzēšanu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ui, es oponēju par tiem 3 smaidiņiem! Vismaz 20 jau derēja. Ja viņus prātīgi lieto, tad tie tikai palīdz uztvert domu. Protams var arī tos lietot p0k3 stilā, un tad ir sviests. Bet šāds posts būs sviests jebkurā gadījumā, tā kā smaidiņu skaita ierobežošana tur neko neuzlabos.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Vārnu piešķiršana mazliet zaudē jēgu, ja tās nav publiski redzamas (Vasīlijs savārija sū*us savā pārdošanas topikā, admins viņam par to iedeva warn, a kā es to varu zināt, lai neuzķertos uz tā dunduka nākamā sludinājuma?)

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...