Jump to content

7100 GS sērija - raustās Battlefield 2


kkmen
 Share

Recommended Posts

Eghhh...kam Tev 512MB grafiskajai kartei, kas ir pusdienu vērtībā?

 

Tātad:

1) Ja gribi ar iespēju paturēt barokli- 8600GT 256MB 128Biti GDDR3, HD3650 256MB 128Biti GDDR3, 9500GT 256MB 128Biti GDDR3(Vari izmantot salidzini.lv, lai atrastu saldāko cenu). Pietam vari piemest vēl 1GB pie operatīvās, bet tik un tā otrs variants būs ar lielākām izmaksām.

2) Liec jaunu barokli un ņem to HD3850 vai kādu Tev sirds kāro.

 

SLi ---> http://en.wikipedia.org/wiki/Scalable_Link_Interface

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

Esmu vēl ļoti jauns es slikti saprotu angliski. Paga man vajadzēs jums iedot pamatplates rādītājus, jo man tak ir DDR-2 tad jau man neder GDDR-3

Link to comment
Share on other sites

Android1

DDR un GDDR ir 2 dažādi atmiņu tipi. Pirmais ir sastopams uz mātesplatēm kā pamata operatīvā atmiņa. GDDR ir grafiskais DDR (vkartes operatjivka), tjip sastopams uz videokartēm - GPU to izmanto savām vajadzībām un dzīvo neatkarīgu dzīvi no RAM kas ir uz mātesplates. Tā kā pamata operatjivaka un vkartes RAM nav nekā saistīts un nav nekādu ierobežojumu, ka piem., ja pī sī ir DDR2, tad viņam nevar iekraut video ar GDDR1,3,4,5. Lai gan izklāstīts diezgan murgaini, ceru domu saprati.

Link to comment
Share on other sites

Bl/*^, tak liec mieraa to gddr3. Taa ir atminja videokartei, un taa pati speej tikt ar savu atminju galaa. Tev jaauztraucas tikai par to, lai videokartes slots atbilstu tam, kas uz maatesplates un baroshanas bloks speetu padot pietiekami watus.

Link to comment
Share on other sites

Zeebalds

tev ir japriecajas, ka vispar vari paspelet, jo karte ir nevis mesls, bet bargakais suds uz kocina, upgreidojies vai ar tava mama apstulbs, jo beidzot esi parstajis prasit naudu :(

Link to comment
Share on other sites

Nē jūs nesapratāt iespējams atkal nēesmu pareizi nodefinējis teikumu :D Vienkārši man tagad 7100 GS ir DDR2 atmiņas veida videokarte, pēc manām domam es varu aizmirst par

GDDR-3

Link to comment
Share on other sites

Nē jūs nesapratāt iespējams atkal nēesmu pareizi nodefinējis teikumu :D Vienkārši man tagad 7100 GS ir DDR2 atmiņas veida videokarte, pēc manām domam es varu aizmirst par

GDDR-3

Nē, Tu neesi visu sapratis!

Link to comment
Share on other sites

video kartes atminjai nav nekaada sakara ar kompiisha atminju, ja vien taa video karte nav iebuuveetaa :D taa kaa vari likt iekshaa visu ko vien veelies, gan video karti ar ddr2 gan ar gddr3 gan ar gddr4 kaa arii gddr5, jautaajums tik vai baroklis pavilks jaudiigo video karti

 

manupraat labaakais ko var dabuut uz pci ex slota par ~40Ls ir nvidia 9500GT vismaz shobriid, piemeeram shaads te

Link to comment
Share on other sites

Dzesēšana - Active, kaut kā gribas ventilatoru, bet nezinu vai tas ir labākais

 

:D :D :D

 

active noziimee dzesi ar ventilatoru :D vispaa shis te ir dienas citaats :) sorry, nekaa personiiga ;)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tātad šis Gforce ir ļoti labs priekš manis pat ja ir GDDR3 (kas man liekas neder :) ), bet nu labi.

Labāks par 8600GT un HD3650 ?

 

EDIT: Baroklis 300 W :(

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

GDDR3 (kas man liekas neder :) )
Ja liekas, tas sasitas. Tev jau 5reiz tika teikts, kas ir gddr.

Ja nepielec, tad nepielec - sorry. :nea:

Link to comment
Share on other sites

jap, labaaks par 8600gt un hd3650 - http://en.expreview.com/2008/05/06/review-...orce-9500gt/11/

 

tajaa review apskatiitais 8600gts ir krutaaks par 8600gt un arii par 9500gt, bet maksaa pavisam citu ciparu. peec taa review datiem sanaak, ka kompis ar to video karti pie pilnas slodzes no rozetes njem 144w, liidz ar to teoreetiski vaidzeetu pietikt ar taveejo barokli ja vien nav galiigs noname un uz mirshanas robezjas ;) lai nu kaa, par ~20Ls var dabuut jaunu 400w barokli

 

 

kartes user manuaalii arii nekas nav teikts par to, cik jaudiigam jaabuut baroklim, taa kaa vaidzeetu speet tavam baroklim pavilkt sho karti

Link to comment
Share on other sites

Par to kaa PCIE x16 @x4 atshkjiras no PCIE x16 - jau #29 postaa bija uzrakstiits.

 

Tev praktiski viss, ko saka - pa vienu ausi iekshaa, pa otru aaraa, nokriit zemee un sapliist.

Link to comment
Share on other sites

Android1
Un man ir PCI-E 16x @ 4x , bet šī te ir PCIe x16

 

Tik daudz to kopņu nevar normāli izvēlēties

 

Da joptvai... :twisted:

Tā ir viena un tā pati kopne - PCI Express, tikai 16x@4x strādā ar 4x ātrumu.

 

Un kas tev ir ar to GDDR3??? Tas, ka tev iepriekšējai video ir bijis GDDR2, vai kompim pamata operatīvā atmiņa ir DDR2, tad ir pilnīgi pofig kāds cipars būs pēc GDDR viduhai. Beidzot pieleca?

 

Šito izprintē un pielīmē pie pieres.

Link to comment
Share on other sites

Android1

Nu ta beidzot pieleca.

 

Sapratu! Pēdējies 4 posti, izņemot manu derēs, viena problēma a ja kaut kas neiet v-karti atdot varēs? :)

 

 

Kāpēc domā, ka kkas neies? Ir tāda lieta kā garantija. Ja neies (ne tavas vainas dēļ, bet piem., ražotāja defekts), tad karti nomainīs.

 

Par ražotājiem nezinu kurš labāks, bet pēc parametriem labāka būs Sparkle ražojums, jo tam ir GDDR3 atmiņa.

Labots - Android1
Link to comment
Share on other sites

tas, ka videokartei ir leenaaka ddr2 atminja bet vairaak, taapat neko nedos, jo pie lielaam izshkjirtspeejaam taapat taa videokarte nespees tureet jeedziigu fps. tas ir vienkaarshi marketinga triks, ok, varbuut dazjiem gamuchiem tas noder, bet labaak ddr3 atminju njemt nekaa ddr2

Link to comment
Share on other sites

Mana foršā mātesplate

 

Sistemas plates cipsets - Intel Lakeport-G i945G

 

Sistemas plate - neizvestno (tas ir pa krieviski, nezinu, ko nozīmē neizvestno, pahodu nezināma)

 

To nolasīja Everest home eddition. Man nav vārdu! Lielisku sūdu man ir iesmērējuši :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)

nezināma ir labs ražojums? :D Laikam atkal kaut ko jaucu :?

EDIT: Gigabyte laikam

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

tas ka everests nespeej noteikt razjotaaju nav raadiitaajs, everesta home edition ir vecs kaa muuzjiiba, razjotaaju sarakstaa varbuut vienkaarshi nav taveejaas kompaanijas ;)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Motherboard Name ASRock 775i945GZ

 

Memory Bus Properties

Bus Type Dual DDR2 SDRAM

 

Motherboard Physical Info

CPU Sockets/Slots 1 LGA775

Expansion Slots 3 PCI, 1 AGI Express, 1 HDMR

RAM Slots 2 DDR2 DIMM

Integrated Devices Audio, Video, LAN

Form Factor Micro ATX

Motherboard Size 220 mm x 240 mm

Motherboard Chipset i945GZ

Extra Features Hybrid Booster

 

EDIT:

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=775I945GZ

Viss ir labi? Pameklējos, maksā ap 34 ls

1 x AGI Express slot (PCI Express x4)

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

Tev vislabaak ir nomainit vispirms matesplati, jo tev vina nemaz vairak par 4x pc express neatbalsta! un skaties uz videokarsu atbalstu matesplatei!

reku i! janem bus kko no sitaam, ja neveelies tad maini matesplati

Supported PCI Express VGA Card List for AGI Express Slot (Windows® Vista™)Vendor Chipset Model BIOS Driver Note

NVIDIA GeForce 8500GT Gigabyte GV-NX85T256H 158.24

 

»Supported PCI Express VGA Card List for AGI Express Slot (Windows® XP)Vendor Chipset Model BIOS Driver Note

ATI Radeon X600XT ABIT X600XT Catalyst 5.11

ATI Radeon X600XT ASUS EAX600XT/HTVD Catalyst 5.11

ATI Radeon X700 Pro ASUS EAX700PRO/TVD Catalyst 5.11

ATI Radeon X1900XT ASUS EAX1900XT/2DHTV Catalyst 6.3

ATI Radeon X700SE Gecube GC-RX700S-D3H Catalyst 5.11

ATI ATI Radeon X1650PRO GECUBE RADEON X1650PRO Catalyst 6.11

ATI ATI Radeon X1950PRO Gecube Radeon X1950Pro 256MB Catalyst 6.11

ATI Radeon X1600PRO GECUBE RX1600PG2 Catalyst 6.3

ATI Radeon X1600XT Gecube RX1600XTG3-D3/256M Catalyst 5.13

ATI ATI Radeon X1950XTX GeCube RX1950XTX Catalyst 6.11

ATI Radeon X1800XT GECUBE X1800XTD-VIE3 Catalyst 6.3

ATI Radeon X850 XT Gecube X850XT-VIVO Catalyst 5.11

ATI Radeon X1300 PRO MSI RX1300PRO-TD256E Catalyst 5.11

ATI Radeon X1600PRO MSI RX1600PRO-TD256E Catalyst 5.13

ATI Radeon X1600XT MSI RX1600XT-T20256EZ Catalyst 6.3

ATI Radeon X800GT PowerColor X800GT Catalyst 6.3

ATI Radeon X800GTO PowerColor X800GTO16 Catalyst 6.3

NVIDIA GeForce 7300GS Albatron GeForce 7300GS 84.21

NVIDIA GeForce 6600GT Albatron PC6600GT 81.98

NVIDIA GeForce 6600LE Albatron PC6600LEQ2 84.21

NVIDIA NVIDIA GeForce 7600GT ASUS EN7600GT/2DHT 84.21

NVIDIA GeForce 7800GTX ASUS EN7800GTX/2DHTV/256M 81.98

NVIDIA GeForce 7950GT ASUS EN7950GT/HTDP/512M 93.71

NVIDIA GeForce 8600GT ASUS EN8600GT/2DHT/256M 158.22

NVIDIA GeForce PCX5750 ASUS Extreme N5750 81.98

NVIDIA GeForce 6800 ASUS Extreme N6800/TD 81.98

NVIDIA GeForce 6800GT ASUS Extreme N6800GT 81.98

NVIDIA GeForce 6200 Gigabyte GV-NX62128D 81.98

NVIDIA GeForce 6600 Gigabyte GV-NX66128DP 81.98

NVIDIA GeForce 6600GT Gigabyte GV-NX66T256DE 84.21

NVIDIA GeForce 7100GS Gigabyte GV-NX71G512P8 94.24

NVIDIA GeForce 8500GT Gigabyte GV-NX85T256H 158.22

NVIDIA GeForce 6600LE Inno3D GeFORCE 6600 LE 81.98

NVIDIA NVIDIA GeForce 6500 LEADTEK PX6500 TDH 81.98

NVIDIA NVIDIA GeForce 7300GS LEADTEK PX7300GS TDH 84.21

NVIDIA GeForce 7300 LE LEADTEK PX7300LE TDH 91.47

NVIDIA GeForce 7800 GT LEADTEK WinFast PX7800 GT TDH 84.21

NVIDIA GeForce 7300GT MSI 7300GT-TD256EH 93.71

NVIDIA GeForce 6800 GS MSI NX6800GS-TD256E 84.21

NVIDIA GeForce 7300 GS MSI NX7300GS-TD256E 84.21

NVIDIA GeForce 7900 GTX MSI NX7900GTX-T2D512E 84.21

NVIDIA GeForce PCX5750 MSI PCX 5750-TD128E 81.98

NVIDIA GeForce 6200TC Sparkle GeFORCE 6200TC 81.98

Labots - ddmmxx
Link to comment
Share on other sites

Zeebalds

izmet savu kompi caur logu, galvenais, lai butu logs aizverts, jo tad nebus action :D Neuzplijies ar jokainiem jautajumiem, ka to darit ? :D

Link to comment
Share on other sites

jeezinj ... nemaz nezinaaju, ka ir taads AGI Express slot :D paldies boot forumam, taga zinu :D

 

a vispaa jebkura video karte shancees ieksh taa apgraiziitaa pci-ex slota, tikai varbuut max performance nebuus .. kaut kad lasiiju testu kur laikam 3870x2 testeeja un vechi liimeeja ar izoleni ciet kontaktus lai dabuutu pci-ex 8, pci-ex 4 un ta saliidzinaaja benchmarkus

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens
Par ražotājiem nezinu kurš labāks, bet pēc parametriem labāka būs Sparkle ražojums, jo tam ir GDDR3 atmiņa.

 

Atlaushos piebilst, Sparkle Ir Svakais Gals,taapeec arii vinja ir tik leeta.

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis
manupraat labaakais ko var dabuut uz pci ex slota par ~40Ls ir nvidia 9500GT vismaz shobriid, piemeeram shaads te

 

Nepiekrītu gan tevis teiktajam....! Ir arī citas labākas videokartes par to 9500 tādā cenā

Link to comment
Share on other sites

Labi, skaidrs! Pagaidīšu dzimšanas dienu gan jau tikšu virs 150 ls, ja nepietiks pagaidīšu Ziemassvētkus :) un tad darīšu sekojošu lietu >> Nopirkšu pamatplati ar intel pentium 4 un dual core (vai, kā tur bija) atbalstu, pci-e un vēl visādiem labumiem ( 55+ ls), pēc tam barokli 500w (laikam 30 ls), pēc tam video karti kādu sirds kāro :) Jaunu datoru es nepirkšu sanāks tomēr lētak, bet vsm būšu iemācījies mainīt datora sastāvdaļas! Varbūt būs vēl kādi jautājumi! Paldies par atsaucību!

Link to comment
Share on other sites

Android1
Labi, skaidrs! Pagaidīšu dzimšanas dienu gan jau tikšu virs 150 ls, ja nepietiks pagaidīšu Ziemassvētkus :) un tad darīšu sekojošu lietu >> Nopirkšu pamatplati ar intel pentium 4 un dual core (vai, kā tur bija) atbalstu, pci-e un vēl visādiem labumiem ( 55+ ls), pēc tam barokli 500w (laikam 30 ls), pēc tam video karti kādu sirds kāro :) Jaunu datoru es nepirkšu sanāks tomēr lētak, bet vsm būšu iemācījies mainīt datora sastāvdaļas! Varbūt būs vēl kādi jautājumi! Paldies par atsaucību!

 

Tikai skaties - neizdomā likt reizē Petiumu 4 un Core 2 Duo (laikam to domāji). :-D A to no tevis visādus brīnumus var sagaidīt.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nē, doma ir tāda ielikt Pentium 4 un tad, kad atkal būs nauda ielikt core 2 duo, pirms tam protams izņemt pentium 4 un tad vēl ko. Pec kadiem 5 gadiem man būs 17 un varēšu spēlēt Crysis uz high/medium :)

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

peec 5 gadiem buus taadas speelees kaadas tev pat sapnjos neraadaas un tas crysis liksies nekaads grafikas zinjaa, vispaar jau par taadu tu buusi aizmirsis jo tad buus daudz grandiozaakas speeles.

Link to comment
Share on other sites

Nepiekrītu gan tevis teiktajam....! Ir arī citas labākas videokartes par to 9500 tādā cenā

 

luudzu konkreetaak? kura no shobriid pieejamajaam videokarteem ir labaaka par 9500gt cenaa liidz 40Ls? vienkaarshi interesanti zinaat

Link to comment
Share on other sites

peec 5 gadiem buus taadas speelees kaadas tev pat sapnjos neraadaas un tas crysis liksies nekaads grafikas zinjaa, vispaar jau par taadu tu buusi aizmirsis jo tad buus daudz grandiozaakas speeles.

 

Visu mūžu nekad nedabūju spēlēt labas spēles, visu mūžu dzīvoju no citu cilvēku pārpalikumiem, naudas vnm nav tik cik vajag, bet tas jau ir cits stāsts. Centīšos izsisties ar sponsoriem :| gan jau tad būs labāk un kad būs 15 gadi varēšu jau meklēt normālu darbu.

Link to comment
Share on other sites

12 gados par M reitinga speeleem vispaar nav jaasapnjo, taapat noteikti esi speeleejis vairaak kaa tavam vecumam paredzeets.

 

Un par naudu uztrauksies, kad buusi pabeidzis skolu, mosh arii kaadu augstaako maaciibu iestaadi. Bet tagad izbaudi beerniibu/jauniibu. Taa diezgan aatri beigsies.

Link to comment
Share on other sites

Es jau izbaudu, bet pa vakariem darīt nav ko un ziemā vsp būs bēdīgi, kratīties uz Ventspils indooru no Jūrmalas vsp neiespējami, tāpēc gribu vsm battlefield 2 spēlēt, bet izskatas ka būs vien jāpaliek pie cs. Pa ziemu jau forši gotgame paspēlēt. Labi, ko te runāt par dzīvi :) Kad būs tā nauda, tad arī uzprasīšu par pamatplati visu (attiecīgajā sadaļā).

LOCK please!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...