Jump to content

7100 GS sērija - raustās Battlefield 2


kkmen
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Man ir kaut kāda problēma Battlefield 2 - raustās (medium/high)!

Iekšas:

CPU: 3.06

Ram: 1280 mb

VKARTE: 512 mb GeForce 7100 GS (visticamak 128 biti, neesmu licis Everestu un skatījies.)

Un tagad es sāku meklēt pa PC un atradu kaut ko šitādu

Name: Nvidia Geforce 7100 GS

Manufacturer: NVIDIA

Chip Type: NVIDIA Geforce 7100 GS

DAC Type: Integrated RAMDAC

Approx. Total Memory: 512.0 MB

...

..

 

Es tagad nesaprotu, man ir integrēta videokarte?

Jo otram datoram ir rakstīts - DAC Type: Internal DAC(400Mhz)

 

 

P.S. Piedodiet, ja nepareizā vietā topiks!

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

7100GS ir tikai 32/64bit atmiņas platuma versijās.

RAMDAC ir gan daļējis atmiņas tips, taču nejau tas, ko Arča būtu ar to domājis.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tātad v-karte nav integrēta? Bet tad kāds labums no tādiem 512 mb ja tur iekša ir tikai 64 biti? Sanāk, ka tas nav spēļu dators! :shock:

1) Cik apmēram maksā šāda video karte?

2) Līdz 40 ls var dabūt ko labāku 256mb | 128biti? (paskatīšos kāds ports, domāju, ka AGP)

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

Battlefield 2 uz medium/high protams kad raustīsies tās spēlīte apēd diezgan daudz resursus :mrgreen: ja grib uz max grafiku ir vajadzīga vismaz 6800 GT tad varbīut līdz ar nagiem izlīdīsi ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirmais brīdinājums - salabo topika nosaukumu! Ja pēc Tava nākamā posta šeit nosaukums vēl nebūs salabots, būs sankcijas.

 

Atbilde uz Tavu jautājumu - šī ir ļoti vāja VGA. Varētu arī būt, ka iebūvētā, nemāku teikt. Jebkurā gadījumā, par vāju lai krutas spēles spēlētu uz medium/max.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tam cilveekam uz tavu briidinaajumu slaidi uzskjaudiit...

taa ir taada pasuga - pieregjistreejas, izbljauj savu "saapi" un notinas....

Link to comment
Share on other sites

Droši vien. Bet man tomēr patīk dot brīdinājumu, pirms šauju. Tad pēc tam vairs nevar sūdzēties. :p Bet ja viņš jau ir notinis - jo labāk mums pārējiem. :)

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Man ir 7800gs un šī karte nespēj baudāmi darbināt BF2 maksimālajā izšķirtspējā.

Link to comment
Share on other sites

Es labāk neizteikšos kāda man ir videokarte :D savādāk tauta brīnīsies kā Horninjam vispār boot.lv ver vaļā :D

 

,bet par to "spēļu dators" (es ceru ka es te neskaidroju tukšam gaisam un ka Tu neesi jau notinies) jāsaka tā ka būs Tev mācība. Gluži kā fotoaparātiem bildes kvalitāti nenosaka megapikseļi, tāpat arī datora grafisko veiktspēju nenosaka MB kas piekabināti videokartei, tāpēc pirms iegādājas jebkuru "spēļu datoru" labāk ir pakonsultēties šeit kādu datoru labāk un tikai pēc tam veidot neadekvātus topikus.

 

Paldies par sapratni

Link to comment
Share on other sites

Par to konsultāciju Tev ir taisnība, bet dažam labam fruktiņam šajā forumā vienmēr noskaudīs jaunā datora apspriešana un viņš vienmēr pateiks kaut ko pretīgu, kas savukārt sasmirdina visu gaisu. ( kā jau īsts Latvietis - ja pašam nav, tad citiem arī nebūs) Vārdus nenosaukšu, jo tā nu ir admiistrācijas problēma mest ārā viņus vai nē?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paldies par atsaucību, nezinu kā var nomainīt topika nosaukumu :( Visu mūžu biju spelējis counter-strike, tagad gribējas uzspelēt BF 2 teica, ka forša spēle. Vai var dabūt, ko labāku līdz 40ls. Un pašlaik izskatās, ka radeons ir labāks par gforce :| vieglak izvēlēties labu preci.

 

EDIT: un Horn.. es zinu, vienkārši pirmo reizi mūža redzu, ko tādu 512 mb 64 biti domāju, ka tādi murgi nepastāv, domāju, ja 512 mb, tad minimālais ir 128 biti

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

Tēmas nosaukumu Tu vari izmainīt rediģējot savu pirmo postu tēmā.

 

Par Ls40 Tev var sanākt GF7600

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tiešām negribu taisīt jaunu topiku un nezinu pat kurā sadaļā, jo te boot.lv forumā sadaļu ir ļoti daudz.

 

Gribeju uzprasīt kā es varu paskatīties kāda kopne ir manai v-kartei (AGP 8x vai 4x vai PCI-E) un vai tā ir DDR vai DDR2. (vai ir jāskrūvē vaļā un jāskatās? uz video kartes tas ir rakstīts?) :?

 

 

P.S. Biju veiksmīgs tirgonis un iesmērēju maku pa 10 ls - budžets palielinats līdz 50 ls, ko varat ieteikt?

Bet diemžēl neko pratīgu, jo nezinu kopni :(

 

EDIT: ĀĀ un ja pie DDR vai man derēs DDR2? un ja kopne ir AGP 4x vai deres AGP 8x || Tik daudz ņi*uja nesaprotu :|

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka 7100GS nemaz nav AGP. Nēsmu īsti pārliecināts tapēc labāk iemet mātes plates modeli.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Novelc everestu un uzzini tavas maatesplates modeli. Citaadaak mees nevaram izziist, ko tev ieteikt. Uz aatru roku paraknjaajoties googlee, izskataas, ka tev ir PCI-E slots, bet labaak uzzini maatesplates modeli. Pa 50LVL jau var nopirkt videokarti ar kuru+/- vai jau kaadu gaami uzraut.

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Kopnes un videokartes atmiņas tipu var noteikt arī ar tādu mazu utilīti kā GPU-Z

 

Citāts no wikipēdijas:

GeForce 7100 GS

Although the 7300LE was originally intended to be the "lowest budget" GPU from the GeForce 7 lineup, the 7100 GS has now taken its place. As it is little more than a revamped version of the GeForce 6200TC, it is designed as a basic PCI-e solution for OEMs to use if the chipset does not have integrated video capabilities. It comes in a PCI Express Graphics Bus and 512MB DDR2 VRAM.

 

Performance specification

 

Graphics Bus: PCI Express

Memory Interface: 64-bit

Memory Bandwidth: 5.3 GB/s

Fill Rate: 1.4 billion pixel/s

Vertex/s: 263 million

Memory Type: DDR-II with TC

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ļoti laipni, ka parakājies. Gribi teikt, ka ir ļoti liela iespēja ka kopne ir PCI-E un atminas veids ir DDR2, tas būtu ideāli (pci-e ir liela izvēle) Un cik saprotu sākuma ir rakstīts ka 7100 GS ir lielākais mēsls, kas ir izgudrots? :D

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši Tava karte ir ļoti vāja. GeForce 7 sērijas maksimāli apgraizīts variants.

Mana datora GF7600GS kartei ir 2-3x augstāka performance.

 

Īsi sakot - Tavas vēlmes pārsniedz Tavas videokartes iespējas :)

Link to comment
Share on other sites

Ar 7300GT battlefield 2 normali iet uz 1024x768 uz medium/high (128bit/512Mb DDR2, AGP 8x)

 

Cena internetveikalos ~40ls

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

Nezinu,bet 7100 GS nevajadzeetu buut iipashi lielam meeslam..ja jau mana gf 5200 64 bit 128 mb vilka carboon,nfs mw un fear uz medium, iisti nesaprotu,kaapeec citiem nevelk daudzreiz labaakas v-kartes!?

Link to comment
Share on other sites

PCI-E 16x@4x nozīmē ka videokartes maksimālais ātrums ir 16x (16x ātrāk par pirmo AGP), bet patreiz viņa strādā ar 4x (AGP4x).

 

Par 50-55 naudiņām sanāks kāds 3650 HD RADEONs vai kaut kas pavājāks no GF9 sērijas - GF9500GT

 

Derēs tas RADEONS, es dārgākā veikalā skatījos cenas.

Link to comment
Share on other sites

Man būtu jautājums, kā to video karti nomainīt paša spēkiem? Pēc manām domām jaizdzēs iepriekšējie NVidia driveri >> jaizslēdz PC >> jaizņem/jaizrauj iepriekšējā karte >> jāieliek jaunā >> jaieslēdz PC >> jauzliek jaunie draiveri. Man liekas, ka tas tomēr ir galīgi garam. Pasakiet lūdzu, kā jādara. Negribu meklēt veidus, kā dabūt naudu specjālistam, kur nu vēl ziedot laiku viņa atrašanai!

Link to comment
Share on other sites

Viss pareizi :drinks:.

 

Edit: Pie vainas var būt arī rams :wink: [Ar 1GB i pamaz, lai slīdētu bez lagiem]

 

 

P.S. Kas Tev pa barokli?

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

Neapvainojies, bet gribētu vēl citu cilvēku apstiprināšanu šai teorijai par kuru es ļoti baidos. Neticu ka es, ko tādu varēju uzminēt! :?

Link to comment
Share on other sites

Nav, nav rams. BF2 uz 9800XT un 512 rama lidoja .

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nav, nav rams. BF2 uz 9800XT un 512 rama lidoja .

A vot x1300pro@700/950 +1 GB+ XP bij lagi(šad tad iefrīzoja, minimāli) pieliku 1GB = cita aršana.

Link to comment
Share on other sites

PCI-E 16x@4x nozīmē ka videokartes maksimālais ātrums ir 16x (16x ātrāk par pirmo AGP), bet patreiz viņa strādā ar 4x (AGP4x).
Nebuus iisti pareizi.

PCIE x16@4x noziimee, ka fiziski ir PCIE-x16 slots, bet straadaa ar x4 aatrumu, t.i. liksi iekshaa jaudiigu videokarti, taa nespees straadaat ar pilnu jaudu.

Un pcie aatrumus nesaliidzina ar agp aatrumiem.

 

 

(taa pat kaa nesaka, ka 3 tomaati ir tikpat cik 3 arbuuzi)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jā, bet vai šā ir jāmaina videokarte

jaizdzēš iepriekšējie NVidia driveri >> jaizslēdz PC >> jaizņem/jaizrauj iepriekšējā karte >> jāieliek jaunā >> jaieslēdz PC >> jauzliek jaunie ATI draiveri

 

gudolf iespējams tev Windows Vista (dzirdēju, ka viņa daudz ram rij), bet nebūšu īstais, kas te kādu mācīs man krāniņš par īsu - respektīvi esmu jauniņais! Pašam ļoti nepatīk, ka kaut kādi jauniņie māca lietpratēju!

 

EDIT: Piedod neievēroju "+XP" mana kļūda, kā jau jauniņais :)

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

Tev tak pateicu, ka viss OK! Tikkai to karti gan taa uzreiz nerauj ārā, jo tur Tev būs jāpavelk viens stiprinājums(nezinu, kā to sauc). A baroklis pavilks HD3850?

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

Jā, bet vai šā ir jāmaina videokarte

jaizdzēš iepriekšējie NVidia driveri >> jaizslēdz PC >> jaizņem/jaizrauj iepriekšējā karte >> jāieliek jaunā >> jaieslēdz PC >> jauzliek jaunie ATI draiver

 

Viss ir pareizi :good:

Link to comment
Share on other sites

Nu aizmugurē ir rakstīts AC 230 V, varbūt var caur kādu programmu apskatīties, cik man ir tie W

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir AGP 4x tad manuprāt nav vērts neko arī uzlabot jo ieliekot agp 8x videokarti kartes jauda stipri samazināsies un tikuntā tev raustīsies tas BF2.

 

ja tev ir AGP 8x tad vari pameklēt lietotu Ati x1950 ar to karti vajadzētu daudzmaz labi iet uz max, jo man uz Athlon 2 Ghz, 1.5 GB ram un x1650 tā spēle lidoja uz 1024 x 768 MAX. ~ 80 fps.

 

Barošanus bloka jaudu nevar uzzinat ne caur vienu programmu. Nav jau grūti atskrūvēt datoram sānu un paskatīties kas uz tā barošanas bloka rakstīts. Ja tev ir tie 230 V tad vari nemaz nelikt spēcīgāku vkarti jo vienkārši baroklis būs pa vāju.

Link to comment
Share on other sites

Atverot kārbu sānā(uz barokļa) būs liela uzlīme tur būs viss sarakstīts, cik uz katraz līnijas max W un A. Bet paskatoties uz Tavu sistēmu nekas labs tur nebūs: viens variants ir likt HD3650 ar GDDR3 otrs pirkt jaunu bloku(+20Ls MIN), tad likt to HD3850. Gliemis, viņam nav AGP!

 

Power Supply Instructions: ATI Radeon HD 3870 and ATI Radeon HD 3850 System Requirements PCI Express based PC is required with one X16 lane graphics slot available on the motherboard 450 Watt or greater power supply with 75 Watt 6-pin PCI Express power connector recommended

Es pats neriskētu bez vismaz 400W FSP vai HEC, vai analoga.

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

gudolf, es iespējams ņemsu ATI radeon HD3850 DDR2 (man jau neder GDDR-3) , bet kāpēc tu labāk neriskētu? Un tie AC 230 V tas ir elektrības ..., tas nav baroklis kaut kad drīz paskatīšos cik tie W ir cerēsim, ka 350 :)

Link to comment
Share on other sites

Android1

Un kāpēc tu tā domā, ka tev neder GDDR3? Tas vienkārši ir vkartes atmiņas tips, kas ir dotajai kartei. Vari ielikt sev kārbā kaut vai HD 4870 ar GDDR5.

 

Viņs neriskētu, jo...

Power Supply Instructions: ATI Radeon HD 3870 and ATI Radeon HD 3850 System Requirements PCI Express based PC is required with one X16 lane graphics slot available on the motherboard 450 Watt or greater power supply with 75 Watt 6-pin PCI Express power connector recommended.

 

Bet tev droši vien ir kāds noname 300-350W baroklis.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad var nodegt? :(

Es vienkārši negribu ņemt 512 mb un 128 biti man kaut kā neiet pie sirds, gribas 256 bitus.

Link to comment
Share on other sites

Android1
Vai tad var nodegt? :(

Es vienkārši negribu ņemt 512 mb un 128 biti man kaut kā neiet pie sirds, gribas 256 bitus.

 

Nu iespējams, ka var.

Nu ja tev nav vismaz 400-450W baroklis, tad nezinu vai būtu prāta darbs riskēt.

Un tāpat tu neuztaisīsi savu pc par ūber gāmer kompi. Tāpēc vari vien likt HD 3650, kas starp citu ir daudzkārt jaudīgāka par tavu tagadējo karti.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tikko pačilloju viena citā interneta veikalā nezinu vai var likt citu interneta veikalu linkus, jo skatos te viss atrodas uz m79.lv, tapēc negribu riskēt un aizlidot ar banu :|

NVidia 8600 GT 512 MB 128 biti taču ramdac 400 mhz ATI HD3850 bija 2x400 vai tas ir liels [-] ?

Tūlīt izpētīsu tevis ieteikto karti!

 

EDIT: Ko nozīmē SLI?

EDIT2:Apskatījos to HD3650 gandrīz kā HD3850 tikai dzesēšana ir radiātors, kāda ir atšķirība starp radiātoru un ventilatoru?

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...